Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost se pomalu sžívá s velkou novinkou pro tuto sezónu

02.08.2019 | Ladislav Brslica

Po loňském vítězném tažení na naše dorostence na startu letní přípravy čekala novinka vpravdě revoluční

"Nic není staršího než včerejší vítězství" říká jedno známé moudro - a o tom se přesvědčilo i družstvo našich dorostenců, které v této sezóně čeká zajímavá výzva.
Logika věci byla totiž neúprosná: do A týmu mužů přešli věkově pouze 4 hráči, naopak ze žáků jich přišlo podstatně víc, takže se trenérovi Jirkovi Veselému na soupisce objevilo 25 jmen. Je zřejmé, že při tomto počtu nebylo možné zajistit herní vytížení všem a byla by velká škoda, aby ti, kteří by se do hry až tak nedostávali, na fotbal zanevřeli a s hraním přestali.
Proto jsme byli rádi, že se jedno řešení objevilo a my věříme, že to bude řešení dobré a přinese očekávaný efekt - a to ten, že si všichni naši hráči zahrají maximum možných zápasů.
Jaké že to je řešení?
Pomohli nám s ním kolegové ze sousedního Tlumačova, kde řešili opačný problém, tedy nedostatek hráčů. Výsledkem této situace je zrod tzv. sdruženého klubu Tlumačov - SK Baťov, který převezme soutěž, jež dosud hrál právě Tlumačov (krajská soutěž). To ovšem neznamená, že naši kluci tímto přišli o možnost hrát krajský přebor, vypadat to všechno bude následovně:

Tým SK Baťov 1930 jako takový bude mít "napevno" na své soupisce část hráčů (přesný počet bude stanoven dle dotyčných regulí), kteří budou moci hrát výhradně za SKB, a to krajský přebor. Tento tým bude vést tak jako dosud Jirka Veselý s Radimem Novotným.

Ti, jež se mezi tyto "pevné" hráče nevejdou, budou spolu s kmenovými hráči Tlumačova zapsáni na soupisku sdruženého klubu Tlumačov - SKB a kdokoliv z této soupisky pak bude moci jednak doplnit výše uvedený tým SKB, ale hlavně budou moct pravidelně hrávat krajskou soutěž. Tento tým pak povedou trenéři Tlumačova a svá mistrovská utkání budou pravděpodobně hrát právě v Tlumačově.

Samozřejmě jsme si vědomi, že tato novinka může přinést jistá drobná úskalí, věříme ale, že se nám všechna podaří vyřešit a výsledkem bude to, o co nám jde především - 25 spokojených fotbalistů, které bude fotbal dál bavit a kteří se budou těšit na každý další trénink či zápas. 
Utkání

Muži A | Neděle 18.08.2019, 16:30
3. kolo
4:2
Baťov - Provodov
 
Muži A | Neděle 25.08.2019, 16:30
4. kolo
VS.
Nedašov - Baťov
 
Aktuální články
V neděli 25.8. od 10:00 dorostenecké derby s Viktorkou!

Zveme vás na nedělní předobědový fotbalový zápas, ve kterém se naši dorostenci v místním derby od 10:00 hod. utkají s dorostem Viktorky.

 
Vítězná příprava ml.žáků

Mladší žáci si k přípravnému zápasu pozvali své vrstevníky z Pasek.

 
V poháru postupujeme do čtvrtfinále

Ve středu 21.8. jsme v Nedachlebicích odehráli osmifinálový zápas Poháru Zlínského KFS, po hladkém vítězství postupujeme do dalšího...

 
Sdružený tým dorostu Tlumačov / SKB vstoupil do soutěže vítězně
 
Dorost v Loukách padl až na penalty
 
Přestřelka s Provodovem přinesla 3 body našim barvám
 
Rozhovor s Mužem 2.kola R.Vitáskem
 
Na slovíčko - tentokrát s Petrem Zapletalem
 
Na úvod plný bodový zisk z Nevšové
 
Vítězná příprava dorostu
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS