Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost se pomalu sžívá s velkou novinkou pro tuto sezónu

02.08.2019 | Ladislav Brslica

Po loňském vítězném tažení na naše dorostence na startu letní přípravy čekala novinka vpravdě revoluční

"Nic není staršího než včerejší vítězství" říká jedno známé moudro - a o tom se přesvědčilo i družstvo našich dorostenců, které v této sezóně čeká zajímavá výzva.
Logika věci byla totiž neúprosná: do A týmu mužů přešli věkově pouze 4 hráči, naopak ze žáků jich přišlo podstatně víc, takže se trenérovi Jirkovi Veselému na soupisce objevilo 25 jmen. Je zřejmé, že při tomto počtu nebylo možné zajistit herní vytížení všem a byla by velká škoda, aby ti, kteří by se do hry až tak nedostávali, na fotbal zanevřeli a s hraním přestali.
Proto jsme byli rádi, že se jedno řešení objevilo a my věříme, že to bude řešení dobré a přinese očekávaný efekt - a to ten, že si všichni naši hráči zahrají maximum možných zápasů.
Jaké že to je řešení?
Pomohli nám s ním kolegové ze sousedního Tlumačova, kde řešili opačný problém, tedy nedostatek hráčů. Výsledkem této situace je zrod tzv. sdruženého klubu Tlumačov - SK Baťov, který převezme soutěž, jež dosud hrál právě Tlumačov (krajská soutěž). To ovšem neznamená, že naši kluci tímto přišli o možnost hrát krajský přebor, vypadat to všechno bude následovně:

Tým SK Baťov 1930 jako takový bude mít "napevno" na své soupisce část hráčů (přesný počet bude stanoven dle dotyčných regulí), kteří budou moci hrát výhradně za SKB, a to krajský přebor. Tento tým bude vést tak jako dosud Jirka Veselý s Radimem Novotným.

Ti, jež se mezi tyto "pevné" hráče nevejdou, budou spolu s kmenovými hráči Tlumačova zapsáni na soupisku sdruženého klubu Tlumačov - SKB a kdokoliv z této soupisky pak bude moci jednak doplnit výše uvedený tým SKB, ale hlavně budou moct pravidelně hrávat krajskou soutěž. Tento tým pak povedou trenéři Tlumačova a svá mistrovská utkání budou pravděpodobně hrát právě v Tlumačově.

Samozřejmě jsme si vědomi, že tato novinka může přinést jistá drobná úskalí, věříme ale, že se nám všechna podaří vyřešit a výsledkem bude to, o co nám jde především - 25 spokojených fotbalistů, které bude fotbal dál bavit a kteří se budou těšit na každý další trénink či zápas. 
Utkání

Muži A | Neděle 13.10.2019, 15:00
11. kolo
1:0
Boršice - Baťov
 
Muži A | Sobota 19.10.2019, 14:30
12. kolo
VS.
Baťov - Bystřice p.Host.
 
Aktuální články
S Bystřicí p.H. hrajeme netradičně v sobotu 19.10. od 14:30 !!!

V dalším kole přivítají naši muži tým Bystřice pod Hostýnem a stejně jako s Kvasicemi i tentokrát se zápas odehraje v pro nás...

 
Reprezentace ČR U-21 na baťovském areále

Sportovní areál Baťov využívají k přípravě reprezentační fotbalové družstva a ligové týmy čím dál častěji.

 
Nulovou bilanci tohoto víkendu zachránil alespoň sdružený tým dorostu

Tento víkend se na našim barvám nevyvedl, bez bodu tentokrát zůstali jak muži, tak i dorost, žáci pak své zápasy tohoto kola odložili na...

 
Dorostenci v souboji s druhým týmem tabulky tahali za kratší konec
 
Pod Buchlovem nám to nejde, v Boršicích jsme padli v nastaveném čase
 
Starší žáci utrpěli na Slovácku vysokou porážku
 
Mladší žáci své starší kolegy dokonale pomstili
 
Mladším žákům protekly body mezi prsty (+ bohatá fotogalerie)
 
Baťov po derby počítá ztráty
 
V zápase dorostu ve Slavičíně úřadovali naši Adamové
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS