Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost se pomalu sžívá s velkou novinkou pro tuto sezónu

02.08.2019 | Ladislav Brslica

Po loňském vítězném tažení na naše dorostence na startu letní přípravy čekala novinka vpravdě revoluční

"Nic není staršího než včerejší vítězství" říká jedno známé moudro - a o tom se přesvědčilo i družstvo našich dorostenců, které v této sezóně čeká zajímavá výzva.
Logika věci byla totiž neúprosná: do A týmu mužů přešli věkově pouze 4 hráči, naopak ze žáků jich přišlo podstatně víc, takže se trenérovi Jirkovi Veselému na soupisce objevilo 25 jmen. Je zřejmé, že při tomto počtu nebylo možné zajistit herní vytížení všem a byla by velká škoda, aby ti, kteří by se do hry až tak nedostávali, na fotbal zanevřeli a s hraním přestali.
Proto jsme byli rádi, že se jedno řešení objevilo a my věříme, že to bude řešení dobré a přinese očekávaný efekt - a to ten, že si všichni naši hráči zahrají maximum možných zápasů.
Jaké že to je řešení?
Pomohli nám s ním kolegové ze sousedního Tlumačova, kde řešili opačný problém, tedy nedostatek hráčů. Výsledkem této situace je zrod tzv. sdruženého klubu Tlumačov - SK Baťov, který převezme soutěž, jež dosud hrál právě Tlumačov (krajská soutěž). To ovšem neznamená, že naši kluci tímto přišli o možnost hrát krajský přebor, vypadat to všechno bude následovně:

Tým SK Baťov 1930 jako takový bude mít "napevno" na své soupisce část hráčů (přesný počet bude stanoven dle dotyčných regulí), kteří budou moci hrát výhradně za SKB, a to krajský přebor. Tento tým bude vést tak jako dosud Jirka Veselý s Radimem Novotným.

Ti, jež se mezi tyto "pevné" hráče nevejdou, budou spolu s kmenovými hráči Tlumačova zapsáni na soupisku sdruženého klubu Tlumačov - SKB a kdokoliv z této soupisky pak bude moci jednak doplnit výše uvedený tým SKB, ale hlavně budou moct pravidelně hrávat krajskou soutěž. Tento tým pak povedou trenéři Tlumačova a svá mistrovská utkání budou pravděpodobně hrát právě v Tlumačově.

Samozřejmě jsme si vědomi, že tato novinka může přinést jistá drobná úskalí, věříme ale, že se nám všechna podaří vyřešit a výsledkem bude to, o co nám jde především - 25 spokojených fotbalistů, které bude fotbal dál bavit a kteří se budou těšit na každý další trénink či zápas. 
Utkání

Muži A | Sobota 26.10.2019, 10:15
13. kolo
3:0
Luhačovice - Baťov
 
Muži A | Pátek 01.11.2019, 18:30
1. kolo
4:2
Baťov - Morkovice
 
Aktuální články
Muži vyrazí na přípravný turnaj do Lubné

V rámci letní přípravy se naši muži v sobotu 11.7. představí na tradičním turnaji Memoriál ing. Simona Musila v Lubné

 
Přejeme všem krásné prázdniny a dovolenou !!!

Sezóna 2019-20 je definitivně za námi, doufejme že ta příští se již odehraje jak se sluší a patří - bez žádných zákazů a omezení -...

 
Turnaj přípravek Bobik Cup v Hluku

Poslední červnovou sobotu završily sezónu i naše přípravky, když si odskočily na turnaj do Hluku, kde se utkaly i s týmy, s nimiž se...

 
Zakončení sezóny se opět nadmíru vydařilo
 
Žáci se ma závěr sezóny utkali s Napajedly
 
Dorostu se na Gazda Cupu v Uherském Brodě příliš nevedlo
 
Turnaj ml. žáků a st. přípravek v Tlumačově nám úspěch nepřinesl
 
Oba žákovské týmy si se Starým Městem poradily
 
Mladší žáci v Bojkovicích bramboroví
 
Dorost v přípravě vysoko porazil Kozlovice
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS