Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci na Memoriálu M.Hlobila bronzoví

02.02.2020 | Ladislav Brslica

Na mezinárodním halovém turnaji Memoriál M.Hlobila, který pořádal náš klub, obsadilo náš "A" tým krásné 3.místo!

V sobotu 1.2. 2020 se v otrokovické Městské sportovní hale uskutečnil již 14.ročník Memoriálu Miroslava Hlobila ve fotbale mladších žáků U-13, který uspořádal fotbalový klub SK Baťov 1930.

Tohoto mezinárodního turnaje se letos zúčastnilo celkem 7 týmů, krom pořádajícího Baťova, který  do boje vyslal hned dva týmy, se početným divákům představily fotbalové naděje Lokomotívy Trnava, FC Slovácko, Fastavu Zlín, Hanácké Slavie Kroměříž a Viktorie Přerov.

Hrálo se systémem každý s každým a k vidění byla celá řada kvalitních a vyrovnaných zápasů. Nejlépe se s těžkou konkurencí vypořádali hráči 1.FC Slovácko, kteří celým turnajem prošli bez ztráty jediného bodu a zaslouženě zvítězili. O další místa však byl boj podstatně napínavější a o konečném pořadí na 2. až 4.místě rozhodoval až úplně poslední zápas celého turnaje. Za velký úspěch můžeme považovat konečné 3.místo domácího „A“ týmu pod vedením trenéra Petra Janeby, který se po dlouhých letech dokázal prosadit na stupně vítězů. Ani druhý tým domácího Baťova se neztratil, svěřenci trenérů Sotoláře a Šmédka potrápily většinu soupeřů a byť výsledkovou listinu uzavíral, předvedli kluci řadu zajímavých a bojovných výkonů.
Při závěrečném ceremoniálu pozdravili všechny zúčastněné jednak zástupci města Otrokovice – starostka paní Hana Večerková spolu s místostarostou ing. Petrem Ťopkem, poté spolu s panem Zdeňkem Hlobilem (bratr Miroslava Hlobila, na jehož památku se tento turnaj hraje) a zástupci pořádajícího SK Baťova Vlastimírem Hrubčíkem a Petrem Zapletalem předali všem hráčům i trenérům medaile, poháry a další týmová i individuální ocenění.

Velký dík patří městu Otrokovice, za jehož podpory se celý turnaj uskutečnil, dále všem organizátorům za jeho hladký průběh, v neposlední řadě pak hráčům dorostu SK Baťov, kteří celý den nezištně pomáhali coby rozhodčí.

Celkové pořadí turnaje:
1. FC Slovácko                 18 bodů
2. Lokomotíva Trnava    13 bodů
3. SK Baťov „A“                9 bodů
4. HS Kroměříž                 8 bodů
5. Fastav Zlín                    7 bodů
6. Viktorie Přerov            3 body
7. SK Baťov „B“                2 body

Nejlepší střelec:           Adam Jakubkovič (FC Slovácko)  - 8 branek

Nejlepší hráč:               Daniel Bindics    (Lokomotíva Trnava)

Nejlepší brankář:             Adam Číž (Fastav Zlín)

Barvy SK Baťova reprezentovali:
tým "A" - Vodárek, Mrkvica (1 branka), Řehan, Pospíšek, Pšenčík (1), Zapletal, Zpěvák (2), Olejníček (2), Krkoška (3), trenéři Petr Janeba, Vilém Válek

tým "B" - Sotolář (1), Gajdošík, Šmédek (1), Zábojník, Doležel, Olšák, Pozzi (1), Jánský, Rafaja (1), Fagulec, trenéři Jiří Sotolář a Jaroslav Šmédek

 
Utkání

Muži A | Sobota 26.10.2019, 10:15
13. kolo
3:0
Luhačovice - Baťov
 
Muži A | Pátek 01.11.2019, 18:30
1. kolo
4:2
Baťov - Morkovice
 
Aktuální články
Muži vyrazí na přípravný turnaj do Lubné

V rámci letní přípravy se naši muži v sobotu 11.7. představí na tradičním turnaji Memoriál ing. Simona Musila v Lubné

 
Přejeme všem krásné prázdniny a dovolenou !!!

Sezóna 2019-20 je definitivně za námi, doufejme že ta příští se již odehraje jak se sluší a patří - bez žádných zákazů a omezení -...

 
Turnaj přípravek Bobik Cup v Hluku

Poslední červnovou sobotu završily sezónu i naše přípravky, když si odskočily na turnaj do Hluku, kde se utkaly i s týmy, s nimiž se...

 
Zakončení sezóny se opět nadmíru vydařilo
 
Žáci se ma závěr sezóny utkali s Napajedly
 
Dorostu se na Gazda Cupu v Uherském Brodě příliš nevedlo
 
Turnaj ml. žáků a st. přípravek v Tlumačově nám úspěch nepřinesl
 
Oba žákovské týmy si se Starým Městem poradily
 
Mladší žáci v Bojkovicích bramboroví
 
Dorost v přípravě vysoko porazil Kozlovice
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS