Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Oba žákovské týmy si se Starým Městem poradily

15.06.2020 | Ladislav Brslica

K dalšímu přátelskému utkání si naši žáci pozvali soupeře ze Starého Města a předposlední zápasy sezóny odehráli výborně, když svého soupeře zdolali jak starší, tak i mladší žáci

Starší žáci doma vyhráli

SK Baťov 1930 - Jiskra Staré Město  4:1 ( 1:0 )

Starší žáci v přátelském utkání zaslouženě zvítězili . Ve vyrovnaném prvním poločase po uklouznutí hostujícího stopera své sólo ve 32.minutě bezpečně proměnil Radek Dvořák. V průběhu druhého poločasu navýšil náš náskok dvěma brankami střelecky disponovaný Štulíř, když další šance domácích zůstaly nevyužity. Hosté se snažili o zkorigování výsledku, což se jim povedlo po pěkné kombinaci . Jen díky výbornému zákroku brankáře Švendy  se hostům nepodařilo snížit na rozdíl jednoho gólu. Těsně před koncem utkání skóroval obloučkem do šibenice Mudřík a tým Baťova tak zvítězil 4:1.

Do zápasu průběžně zasáhli všichni nominovaní hráči, pro ročník 2005 končí žákovská léta a budeme je vídat na podzim v dresu dorostu.

Fotogalerie Lidky Trvajové:

Mladší žáci nadělovali

SK Baťov 1930 - Jiskra Staré Město  12:1 ( 3:1 )

Mladší žáci sice v podstatě od první minuty prohrávali, postupně ale získávali převahu a utkání ve druhé půli proměnili téměř v exhibici.

Doufejme, že se přes léto podaří nabrat nové síly a v nové sezóně kluci podobné výkony předvedou vícekrát ;)

Aktuální články
Dorost v dohrávce nezaváhal a s přehledem zdolal Kunovice

Po nějakém čase se tým dorostu sešel opět v plné sestavě a na hřišti to bylo znát, kluci svého soupeře přehráli a připsali si plný...

Rezerva mladších žáků si v dohrávce připsala další 3 body

Záložní tým mladších žáků nastoupil v úterý 29.9. k dohrávce 6.kola, ve které hostil tým Kostelce.