Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soutěže už se letos nerozběhnou a tak ke slovu přicházejí ankety

05.11.2020 | Ladislav Brslica

Hlasujte v Pivovary Lobkowicz sestavách pro hráče podzimu! Poslat nám můžete i vlastní ideální jedenáctku a vyhrát tak cenu!

Fotbalunas.cz přináší čtenářům unikátní možnost zvolit hráče podzimu v desítkách soutěží. Právě od dnešního poledne budou v redaktorsky obsazených soutěžích zveřejněny ideální jedenáctky podzimu – nebo alespoň z toho, co se stihlo před vynuceným předčasným ukončením odehrát. Chystáme pro vás i další články. Odstartujemu klasikou - budeme vyhlašovat nejlepšího kanonýra ČR. Následovat bude například přehled nejtrestanějších fotbalistů republiky či týmů s nejvíce góly.

Neváhejte a podporujte svého favorita v anketě o hráče podzimní části. Hlasování je dlouhodobou záležitostí a končí až 16. prosince 2020. Přesto může rozhodnout každý hlas, tak hlasování neodkládejte a podporujte svého koně pravidelně.

 

Partnerem Sestav podzimu jsou Pivovary Lobkowicz, které si pro vítěze přichystaly bedny piva Lobkowicz Premium Ležák. Tato prémiová dvanáctka je 3× chmelená vařená na stupňovitost 12,2% a posbíralo pro svou chuť a kvalitu řadu ocenění.

 

Neregistrovaní uživatelé mohou hlasovat jednou denně, ale po snadné registraci na našich stránkách dostáváte možnost hlasovat každou hodinu. Pozor, hlasy z účtů vytvořených jen pro hlasování jsou před finálním sečtením výsledků vymazány.  

 

Bohužel zatím nemáme redaktory ve všech soutěžích, ale pokud máte o neobsazené soutěži přehled, neváhejte a vytvořte sestavu pomocí jednoduchého formuláře ke stažení. Ten nám poté zašlete na info@fotbalunas.cz. Pozor, každý správně vyplněný formulář je vstupenkou do slosovaní o voucher na odběr zboží z fotbalové speciálky v hodnotě 1000 Kč!

 

Během zimní pauzy nezapomeňte sledovat nadále náš web, protože jak už je zmíněno výše, přineseme vám například soutěž o Krále kanonýrů českých trávníků. Představíme třeba i zlé muže, kteří nasbírali nejvíce karet a smolaře, kteří mířili až podivně často do vlastní sítě.

 

https://fotbalunas.cz/clanek/5812/hlasujte-v-pivovary-lobkowicz-sestavach-pro-hrace-podzimu-poslat-nam-muzete-i-vlastni-idealni-jedenactku-a-vyhrat-tak-cenu/

 
Aktuální články
Fotbal dostává opět zelenou, byť jen na tréninky

Díky postupnému rozvolňování vládních opatření se celá Česká republika ve čtvrtek 3.12.přepne do třetího rizikového stupně systému...

 
Od pondělka 22.11. první mírné rozvolnění nařízených opatření

Na základě rozhodnutí vlády dnešním dnem přechází celá Česká republika do čtvrtého rizikového stupně systému PES, což přináší...

 
Roman Vitásek v sestavě podzimní části Krajského přeboru 2020-21

Server Fotbalunas.cz každé kolo vyhlašuje Sestavu kola, z které pak hráč s nejvyšším počtem hlasů získává titul Hráč kola. Jelikož...

 
Předseda SKB k aktuální situaci ve vedení českého fotbalu
 
Odpískáno! Podzimní část sezóny byla ukončena
 
Tréninky všech kategorií až do 20.11.2020 zrušeny
 
Nabídka klubových nálepek na auto
 
Hráčem 10. kola KP byl s velkou převahou hlasů zvolen Roman Vitásek
 
Všechny týmy teď čeká nejméně dvoutýdenní soutěžní pauza
 
Záložní tým ml.žáků si před nucenou pauzou připsal aspoň bod
 
Utkání

Muži A | Neděle 04.10.2020, 15:00
9. kolo
3:4
Boršice - Baťov
 
Muži A | Pátek 09.10.2020, 18:30
10. kolo
4:1
Baťov - Morkovice
 
Tabulky
1. Luhačovice 22
2. Holešov   19
3. Baťov 18
4. Slušovice 16
5. Morkovice 16
6. Nedašov 15
7. Napajedla 15
8. Kvasice 13
9. Štítná nVl 12
10. V. Karlovice 11
11. Nevšová 11
12. Bystřice pH 10
13. Val.Polanka  6
14. Boršice  5
Partneři
 
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS