Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žáci si v poslední přípravě na mistrovská utkání pozvali soupeře z Kunovic

Mladší žáci:

SK Baťov 1930 - FK Kunovice 2:3 (1:1)

branky SKB: Pham Cong Dat, Mudřík
SKB: Švenda, Vodárek - Pšenčík, Řehan, Trvaj, Sotolář, Šmédek, Mudřík, Zapletal, Zpěvák, Markivsky, Olejníček, Pospišek, Krkoška, Pham Cong Dat, Bujor

Mladší hráči v poslední přípravě na domácím hřišti po velmi kvalitní hře podlehli Kunovicím. První půle jasně patřila našim borcům, přesto se do kabin odcházelo jen za remízového stavu 1:1. Ve druhé půli se hosté dostali více do hry, a začal divácky zajímavý fotbal, kdy akce střídala akci. Prostě se hrálo stylem nahoru - dolů, jen nám se střelecky nedařilo, snad si ty góly kluci schovávají až na mistráky.

Trenéři by rádi poděkovali všem hráčům za vzornou zimní přípravu, také všem rodičům, že klukům umožnili společné soustředění se staršími žáky, kde se kluci lépe poznali, následný přechod z mladší kategorie do starší tak jistě bude o to lehčí.

Vilém Válek, vedoucí mužstva

Starší žáci:

SK Baťov 1930 - FK Kunovice 6:0 (2:0)

branky: Bujor 3, Chytil, Marčík, Kopecký
SKB: Zpěvák -Štulíř, Marčík ,Hastík, Vyvlečka - Nikolas (Mudřík), Chytil, Gloser, Kopecký (Trvaj)  - Bujor, Klvaň

V sobotu 30.3.2019 se  žáci utkali při poslední přípravě doma na umělé trávě s týmem Kunovic. V prvním poločase byli soupeři vyrovnaní, hra se přelévala na obě strany. Domácí si ale dokázali vytvořit vyložené šance proti osamocenému brankáři hostí, byli však na štíru s jejich využitím. Přesto se do kabin  šlo s dvougólovým náskokem.

Po přestávce jsme se dokázali zlepšit v koncovce  a navýšili naše vedení.

Trenér Zapletal L. pochválil hráče za druhý poločas a zlepšení v proměňování šancí.

Aktuální články
V neděli 25.8. od 10:00 dorostenecké derby s Viktorkou!

Zveme vás na nedělní předobědový fotbalový zápas, ve kterém se naši dorostenci v místním derby od 10:00 hod. utkají s dorostem Viktorky.

Vítězná příprava ml.žáků

Mladší žáci si k přípravnému zápasu pozvali své vrstevníky z Pasek.

V poháru postupujeme do čtvrtfinále

Ve středu 21.8. jsme v Nedachlebicích odehráli osmifinálový zápas Poháru Zlínského KFS, po hladkém vítězství postupujeme do dalšího...