Termínová listina týmů SK Baťov 1930 Doporučený

24 čec 2017
307 krát

TERMÍNOVÁ LISTINA - SK BAŤOV 1930 z.s. - PODZIM 2017

kolo den datum čas zápas místo
1. PÁ 4.8. 18.30 MUŽI : Kvasice Sportovní areál Baťov
1. NE 6.8. 14.30 Bojkovice : DOROST Bojkovice

2. SO 12.8. 13.30 DOROST : Kunovice Sportovní areál Baťov
2. SO 12.8. 17.30 Hluk : MUŽI Hluk

3. PÁ 18.8. 18.30 MUŽI : Luhačovice Sportovní areál Baťov
3. SO 19.8. 9.30 st.-11.15 ml. Valašské Klobouky : ŽÁCI Brumov,UT
3. NE 20.8. 10.00 Louky : DOROST Louky

4. SO 26.8. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI :Staré Město Sportovní areál Baťov
4. SO 26.8. 13.30 DOROST : Štítná nad Vláří Sportovní areál Baťov
4. SO 26.8. 16.30 Bystřice pod Hostýnem : MUŽI Bystřice pod Hostýnem

5. PÁ 1.9. 18.30 MUŽI : Juřinka Sportovní areál Baťov
5. SO 2.9. 9.30 st.-11.15 ml. Holešov : ŽÁCI Holešov
5. NE 3.9. 10.00 Uherský Brod : DOROST Uherský Brod,Orel.st.

6. SO 9.9. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Kunovice Sportovní areál Baťov
6. SO 9.9. 13.30 DOROST : Napajedla Sportovní areál Baťov
6. SO 9.9. 16.00 Velké Karlovice : MUŽI Velké Karlovice
6. PO 11.9. 16.00 Viktoria Otrokovice : PŘÍPRAVKA Kvítkovice

7. SO 16.9. 9.30 st.-11.15 ml. Rožnov pod Radhoštěm : ŽÁCI Rožnov pod Radhoštěm
7. SO 16.9. 10.00 Viktoria Otrokovice : DOROST Kvítkovice
7. SO 16.9. 10.00 MUŽI : Provodov Sportovní areál Baťov
7. PO 18.9. 17.30 Kroměříž "A" : PŘÍPRAVKA Kroměříž

8. SO 23.9. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Louky Sportovní areál Baťov
8. SO 23.9. 13.30 DOROST : Brumov Sportovní areál Baťov
8. SO 23.9. 15.30 Holešov : MUŽI Holešov
1. PO 25.9. 17.00 PŘÍPRAVKA : Viktoria Otrokovice Sportovní areál Baťov

9. ST 27.9. 18.30 MUŽI : Rožnov pod Radhoštěm Sportovní areál Baťov

9. SO 30.9. 9.30 st.-11.15 ml. Zlín "B" : ŽÁCI Paseky
9. NE 1.10. 12.30 Hluk : DOROST Hluk
2. NE 1.10. 10.00 PŘÍPRAVKA : Kroměříž A" Sportovní areál Baťov

10. SO 7.10. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Štítná nad Vláří Sportovní areál Baťov
10. SO 7.10. 13.30 DOROST : Luhačovice Sportovní areál Baťov
10. NE 8.10. 15.00 Štítná nad Vláří : MUŽI Štítná nad Vláří
3. PO 9.10. 17.00 Bystřice pod Hostýnem : PŘÍPRAVKA Bystřice pod Hostýnem

11. PÁ 13.10. 18.30 MUŽI : Boršice Sportovní areál Baťov
11. SO 14.10. 9.30 st.-11.15 ml. Uherský Brod :ŽÁCI Uh.Brod,Lapač - UT
11. SO 14.10. 10.00 Hulín : DOROST Hulín
4. NE 15.10. 10.00 PŘÍPRAVKA : Chropyně Sportovní areál Baťov

12. PÁ 20.10. 18.30 MUŽI :Chropyně Sportovní areál Baťov
12. SO 21.10. 10.00 Lužkovice : DOROST Lužkovice
1. NE 22.10. 9.30 st.-11.15 ml. Viktoria Otrokovice : ŽÁCI Trávníky,UT
5. PO 23.10. 17.30 Kroměříž "B" : PŘÍPRAVKA Kroměříž

2. SO 28.10. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Slavičín Sportovní areál Baťov
13. SO 28.10. 13.30 DOROST : Slavičín Sportovní areál Baťov
13. SO 28.10. 14.30 Morkovice : MUŽI Morkovice

Kontakt

SK Baťov 1930 z.s.

Erbenova 1891
76502 Otrokovice 

IČO: 227 69 285
registrován u ministerstva vnitra pod č.j.VS/1-1/86 140/11-R

bankovní spojení Komerční banka:
107-1060190277/0100

web: www.skbatov.cz

Tylova 727 Otrokovice IČO: 227 65 285
registrován u ministerstva vnitra pod č.j.
VS/1-1/86 140/11-R
bankovní spojení Komerční banka:
107-1060190277/0100
web: www.skbatov.cz - See more at: http://www.skbatov.cz/2014/index.php/component/k2/item/49-kontakt#sthash.uQ9QLJIK.dpuf

POPULÁRNÍ

ODKAZY

logo ofs clenstvi FACR 100 100