IsarCup logo

5.6.2017 21:00
POZOR !!! Cesta jde líp, než jsme čekali - právě jsme projeli Brnem, za 45 minut nás máte doma!

5.6.2017 19:20
Už se nám to veze, už jsou za Prahou

5.6.2017 14:45 
Aktuální informace přímo od řidiče: "Jsme asi 550 km od domova, když všechno půjde hladce, mohli bychom přijet kolem 23 hodiny."
Bližší a přesnější informaci tady uvedeme jak bude výprava cca 100 km od domova - tzn. po průjezdu Brnem. Všichni jsou v pořádku a už se těší domů :)

5.6.2017 14:15
Tak poslední plánovaný bod zájezdu za námi a konečně vyrážíme směr Otrokovice!!! 

5.6.2017 10:30
Kluci se dobře vyspali a po snídani vyrazili směr Alianz Arena. Jakmile budou mít po prohlídce a vyrazí směr Otrokovice, dáme vědět

4.6.2017 16:15
Momentálně si kluci užívají zasloužený odpočinek a zítra po prohlídce Alianz Areny šupajda k domovu, o příjezdu do Otrokovic vás budeme s předstihem informovat.

4.6.2017 15:30
 semifinále "C" skupiny jsme narazili na polský klub AB Brda Bydgoszsz, který jsme porazili po dobrém výkonu a dvou penaltách  2:0. Střelci Tulach,Marčík.
Finále skupiny "C" jsme hráli s dánským klubem Aabenraa BK a zvitězili jsme 1:0 po výborném výkonu.Branku vstřelil Klvaň.Takže si odvážíme první místo ve skupině C, což znamená celkové 17.místo na tomto krásném turnaji. I mladším děkujeme za skvělou reprezentaci klubu a města, super

 

4.6.2017 15:00
Starší žáci prohráli i svůj poslední zápas na turnaji těsně 3-2,branky za SKB vsítili Sovadina a Kozubik,celkově se umístili na 16.místě. Děkujem za skvělou reprezentaci klubu a města

Fotogalerie ze zájezdu:

22

 

16

IMG 20170602 WA0000

 

 

Fotbalové naděje bojovali „O pohár osvobození města Otrokovice“ – 6.5.2017

Na dvěsta padesát mladých fotbalových nadějí (10 družstev mladší a 10 družstev starší přípravky) z České republiky a Slovenska změřilo první květnovou sobotu své síly v rámci XXII. ročníku Mezinárodního fotbalového turnaje mladších a starších přípravek „O pohár osvobození města Otrokovice,“ konaného pod záštitou otrokovického starosty Mgr.Jaroslava Budka a předsedy SK Baťov 1930 z.s. Vlastimíra Hrubčíka.  

Turnaj se konal v otrokovickém Sportovním areálu Baťov.Hrálo se na čtyřech hřištích (2x přírodní tráva mladší a 2x hřiště s umělým povrchem IV.generace starší přípravka) ve dvou skupinách po pěti týmech.Po dopolední přestávce,kdy skončily zápasy ve skupinách,pokračoval turnaj zápasy o umístění.K vidění byly urputné boje fotbalových benjamínků i fotbalové umění těchto začínajících fotbalistů.A protože letošní akci přálo i počasí,tribuny se zaplnily rodiči,kteří zaslouží velkou pochvalu za povzbuzování svých ratolestí i vzorné chování.

Celkovým vítězem a „ročním“ majitelem putovního poháru se součtem umístění mladší a starší přípravky stali mladí fotbalisté 1.FC Slovácko.Mladší přípravka SK Baťov 1930 obsadila v silné konkurenci desáté místo,když v boji o umístění podlehli chlapci na penalty družstvu SK Zlín 1931.Starší přípravka skončila na devátém místě po vítězství nad FC TVD Slavičín 10:1.Mladé naděje pořádajícího SK Baťov 1930 z.s. tak získaly v turnaji určitě cenné fotbalové zkušenosti.

Ceny družstvům a jednotlivcům předali Mgr.Jaroslav Budek,starosta města Otrokovice,Vlastimír Hrubčík,předseda SK Baťov 1930 z.s.,Ing.Petr Trávníček a Petr Zapletal,členové výkonného výboru SK Baťov 1930 z.s.

Na uskutečnění letošního ročníku mezinárodní mládežnické akce „O pohár osvobození města Otrokovice“ mají kromě obětavosti organizátorů, pořadatelů a rozhodčích z řad členů SK Baťov 1930 z.s., významný podíl Město Otrokovice a Zlínský kraj.Všem těmto patří obrovské poděkování,že se turnaj mohl uskutečnit na výborné úrovni.

Mladší přípravka celkové pořadí:

  1. 1.FC Slovácko
  2. SK Hanácká Slavia Kroměříž
  3. MFK Dubnica nad Váhom
  4. SK Sigma Olomouc
  5. FK Fotbal Třinec
  6. FK Lokomotíva Trnava
  7. FC Fastav Zlín
  8. FK TVD Slavičín
  9. SK Zlín 1931
  10. SK Baťov 1930

     

Nejlepší hráč:                                 Marko Behan (MFK Dubnica nad Váhom)

Nejlepší brankář:                             Jakub Marek (SK Sigma Olomouc)

Nejlepší střelec:                              Martin Cícha 7 branek (1.FC Slovácko)

Starší přípravka celkové pořadí:

  1. 1.FC Slovácko
  2. MFK Dubnica nad Váhom
  3. FC Fastav Zlín
  4. FK Lokomotíva Trnava
  5. SK Hanácká Slavia Kroměříž
  6. FC Vsetín
  7. ČSK Uherský Brod
  8. SK Zlín 1931
  9. SK Baťov 1930
  10. FK TVD Slavičín

Nejlepší hráč:                            Lukáš Benedikovič (FK Lokomotíva Trnava)

Nejlepší brankář:                       Milan Švenda (SK Baťov 1930)

Nejlepší střelec:                         Adam Bárta  13 branek (1.FC Slovácko)

                                                       Milan Spurný a Hynek Bršlica,členové organizačního výboru turnaje

Zpravodajství MTVO:
https://m.youtube.com/watch?v=l3otfbF5EDA
(od času 12:23 min.)

 Fotogalerie:
DSCN5193

DSCN5195

DSCN5215

DSCN5216

DSCN5222

DSCN5231

DSCN5233

DSCN5235

DSCN5258

IMG 20170506 172027

DSCN5262

FOTBALOVÝ KLUB SK BAŤOV 1930 z.s.

pořádá

XXII. ROČNÍK

Mezinárodního fotbalového turnaje mladších a starších přípravek

„O POHÁR OSVOBOZENÍ MĚSTA OTROKOVICE“

Akce se koná pod záštitou starosty města Otrokovice Mgr. Jaroslava Budka a člena VV FAČR Vlastimíra Hrubčíka

6. května 2017

SPORTOVNÍ AREÁL BAŤOV OTROKOVICE          

(ul. Erbenova, www.arealbatov.cz) 

Zveme vás na společné zakončení sezóny 2017/18 !!!

SKBpozvanka

TERMÍNOVÁ LISTINA - SK BAŤOV 1930 z.s. JARO 2017
           
kolo den datum   čas                zápas               místo
14. SO 25.3. 15.00 Bystřice pod Hostýnem : MUŽI Bystřice pod Hostýnem
14. NE 26.3. 10.00 DOROST : Slavičín Sportovní areál Baťov
           
15. 31.3. 18.30 MUŽI : Morkovice Sportovní areál Baťov
15. SO 1.4. 10.00 Kunovice : DOROST Kunovice
           
14. SO 8.4. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Štítná nad Vláří Sportovní areál Baťov
16. SO 8.4. 13.30 DOROST : Louky Sportovní areál Baťov
16. NE 9.4. 15.30 Boršice : MUŽI Boršice
           
17. 14.4. 18.30 MUŽI : Rožnov pod Radhoštěm Sportovní areál Baťov
15. SO 15.4. 9.30 st.-11.15 ml. Louky : ŽÁCI Louky
17. SO 15.4. 10.00 Slušovice : DOROST Slušovice
           
16. SO 22.4. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Uherský Brod Sportovní areál Baťov
18. SO 22.4. 13.30 DOROST : Uherský Brod Sportovní areál Baťov
18. NE 23.4. 16.00 Štítná nad Vláří : MUŽI Štítná nad Vláří
           
17. SO 29.4. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Kunovice Sportovní areál Baťov
19. SO 29.4. 16.30 Provodov : MUŽI Provodov
19. NE 30.4. 10.00 DOROST : Štítná nad Vláří Sportovní areál Baťov
13. PO 1.5. 17.00 Chropyně : PŘÍPRAVKA Chropyně
           
20. 5.5. 18.30 MUŽI : Luhačovice Sportovní areál Baťov
18. SO 6.5. 9.30 st.-11.15 ml. Holešov : ŽÁCI Holešov
20. SO 6.5. 10.00 Brumov : DOROST Brumov
14. NE 7.5. 10.00 PŘÍPRAVKA : Kroměříž "B" Sportovní areál Baťov
           
19. SO 13.5. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Slavičín Sportovní areál Baťov
21. SO 13.5. 13.30 DOROST : Luhačovice Sportovní areál Baťov
21. NE 14.5. 16.30 Chropyně : MUŽI Chropyně
8.       PŘÍPRAVKA - volno  
           
22. 19.5. 18.30 MUŽI : Fryšták Sportovní areál Baťov
22. SO 20.5. 14.00 Hluk : DOROST Hluk
20. NE 21.5. 9.30 st.-11.15 ml. Vsetín : ŽÁCI Vsetín
9.       Holešov : PŘÍPRAVKA Holešov
           
21. SO 27.5. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Rožnov pod Radhoštěm Sportovní areál Baťov
23. SO 27.5. 17.00 Vsetín : MUŽI Vsetín
10. NE 28.5. 10.00 PŘÍPRAVKA : Kroměříž "A" Sportovní areál Baťov
23. NE 28.5. 13.30 DOROST : Napajedla Sportovní areál Baťov
           
24. 2.6. 18.30 MUŽI : Vigantice Sportovní areál Baťov
22. SO 3.6. 9.30 st.-11.15 ml. Viktoria Otrokovice : ŽÁCI Kvítkovice
24. NE 4.6. 10.00 Rožnov pod Radhoštěm : DOROST Rožnov pod Radhoštěm
11. PO 5.6.   Viktoria Otrokovice : PŘÍPRAVKA Kvítkovice
           
12. SO 10.6. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Brumov Sportovní areál Baťov
25. SO 10.6. 17.30 Kelč : MUŽI Kelč
12. NE 11.6. 10.00 PŘÍPRAVKA : Bystřice pod Hostýnem Sportovní areál Baťov
25. NE 11.6. 13.30 DOROST : Bojkovice Sportovní areál Baťov
           
26. 16.6. 18.30 MUŽI : Strání Sportovní areál Baťov
13. SO 17.6. 9.30 st.-11.15 ml. Zlín "B" : ŽÁCI Zlín
26. SO 17.6. 10.00 Holešov : DOROST Holešov

Kontakt

SK Baťov 1930 z.s.

Erbenova 1891
76502 Otrokovice 

IČO: 227 69 285
registrován u ministerstva vnitra pod č.j.VS/1-1/86 140/11-R

bankovní spojení Komerční banka:
107-1060190277/0100

web: www.skbatov.cz

Tylova 727 Otrokovice IČO: 227 65 285
registrován u ministerstva vnitra pod č.j.
VS/1-1/86 140/11-R
bankovní spojení Komerční banka:
107-1060190277/0100
web: www.skbatov.cz - See more at: http://www.skbatov.cz/2014/index.php/component/k2/item/49-kontakt#sthash.uQ9QLJIK.dpuf

POPULÁRNÍ

ODKAZY

logo ofs clenstvi FACR 100 100