TERMÍNOVÁ LISTINA - SK BAŤOV 1930 z.s. JARO 2017
           
kolo den datum   čas                zápas               místo
14. SO 25.3. 15.00 Bystřice pod Hostýnem : MUŽI Bystřice pod Hostýnem
14. NE 26.3. 10.00 DOROST : Slavičín Sportovní areál Baťov
           
15. 31.3. 18.30 MUŽI : Morkovice Sportovní areál Baťov
15. SO 1.4. 10.00 Kunovice : DOROST Kunovice
           
14. SO 8.4. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Štítná nad Vláří Sportovní areál Baťov
16. SO 8.4. 13.30 DOROST : Louky Sportovní areál Baťov
16. NE 9.4. 15.30 Boršice : MUŽI Boršice
           
17. 14.4. 18.30 MUŽI : Rožnov pod Radhoštěm Sportovní areál Baťov
15. SO 15.4. 9.30 st.-11.15 ml. Louky : ŽÁCI Louky
17. SO 15.4. 10.00 Slušovice : DOROST Slušovice
           
16. SO 22.4. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Uherský Brod Sportovní areál Baťov
18. SO 22.4. 13.30 DOROST : Uherský Brod Sportovní areál Baťov
18. NE 23.4. 16.00 Štítná nad Vláří : MUŽI Štítná nad Vláří
           
17. SO 29.4. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Kunovice Sportovní areál Baťov
19. SO 29.4. 16.30 Provodov : MUŽI Provodov
19. NE 30.4. 10.00 DOROST : Štítná nad Vláří Sportovní areál Baťov
13. PO 1.5. 17.00 Chropyně : PŘÍPRAVKA Chropyně
           
20. 5.5. 18.30 MUŽI : Luhačovice Sportovní areál Baťov
18. SO 6.5. 9.30 st.-11.15 ml. Holešov : ŽÁCI Holešov
20. SO 6.5. 10.00 Brumov : DOROST Brumov
14. NE 7.5. 10.00 PŘÍPRAVKA : Kroměříž "B" Sportovní areál Baťov
           
19. SO 13.5. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Slavičín Sportovní areál Baťov
21. SO 13.5. 13.30 DOROST : Luhačovice Sportovní areál Baťov
21. NE 14.5. 16.30 Chropyně : MUŽI Chropyně
8.       PŘÍPRAVKA - volno  
           
22. 19.5. 18.30 MUŽI : Fryšták Sportovní areál Baťov
22. SO 20.5. 14.00 Hluk : DOROST Hluk
20. NE 21.5. 9.30 st.-11.15 ml. Vsetín : ŽÁCI Vsetín
9.       Holešov : PŘÍPRAVKA Holešov
           
21. SO 27.5. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Rožnov pod Radhoštěm Sportovní areál Baťov
23. SO 27.5. 17.00 Vsetín : MUŽI Vsetín
10. NE 28.5. 10.00 PŘÍPRAVKA : Kroměříž "A" Sportovní areál Baťov
23. NE 28.5. 13.30 DOROST : Napajedla Sportovní areál Baťov
           
24. 2.6. 18.30 MUŽI : Vigantice Sportovní areál Baťov
22. SO 3.6. 9.30 st.-11.15 ml. Viktoria Otrokovice : ŽÁCI Kvítkovice
24. NE 4.6. 10.00 Rožnov pod Radhoštěm : DOROST Rožnov pod Radhoštěm
11. PO 5.6.   Viktoria Otrokovice : PŘÍPRAVKA Kvítkovice
           
12. SO 10.6. 9.30 st.-11.15 ml. ŽÁCI : Brumov Sportovní areál Baťov
25. SO 10.6. 17.30 Kelč : MUŽI Kelč
12. NE 11.6. 10.00 PŘÍPRAVKA : Bystřice pod Hostýnem Sportovní areál Baťov
25. NE 11.6. 13.30 DOROST : Bojkovice Sportovní areál Baťov
           
26. 16.6. 18.30 MUŽI : Strání Sportovní areál Baťov
13. SO 17.6. 9.30 st.-11.15 ml. Zlín "B" : ŽÁCI Zlín
26. SO 17.6. 10.00 Holešov : DOROST Holešov

Nejlepší sportovci a trenéři města Otrokovice za rok 2016

Jako každý rok tak i letos proběhlo v Otrokovické Besedě vyhlášení nejlepších sportovců a trenérů města Otrokovice.
Mezi trenéry, kde se pořadí neurčuje, získal ocenění náš bývalý dlouholetý hráč a v současné době hlavní trenér přípravek SKB Tomáš Ištvánek.
Mezi nejlepšími sportovci města Otrokovice se na krásném čtvrtém místě umístil hráč Fastavu Zlín, člen širšího kádru České reprezentace a zároveň náš odchovanec Jakub Jugas.

Oběma  oceněným moc gratulujeme a přejem v jejich hráčské  a trenérské činnosti ještě mnoho úspěchů.

 
                                                                                                           SK Baťov 1930 z.s.

Seznam oceněných sportovců za rok 2016

Kategorie: Nejúspěšnější sportovec města
1.místo Valentýna Solařová TJ Jiskra Otrokovice - veslování
2.místo Stanislav Nebojsa TJ Jiskra Otrokovice - tenis
3.místo Petr Kučera KESBUK - ultratrailový běh
4.místo Jakub Jugas FC Fastav Zlín - fotbal
5.místo Jaroslav Vicher KESBUK - běh, ultratrailový běh, triatlon
6.místo Josef Hubáček KESBUK - běh, ultratrailový běh, maraton

Kategorie: Nejúspěšnější sportovec dětí a mládeže
1.místo Jaroslav Šmédek TJ Jiskra Otrokovice - tenis
2.místo Barbora Karlíková Aerobik Sport Centrum Zlín - gymnastický aerobic
3.místo Barbora Husková FK PANTHERS OTROKOVICE - florbal

Kategorie: Nejúspěšnější trenér
Trenér Zuzana Atarsia TJ Jiskra Otrokovice - veslování
Trenér Markéta Solařová TJ Jiskra Otrokovice - veslování
Trenér Martina Slívová TJ Jiskra Otrokovice - atletika
Trenér Tomáš Ištvánek SK Baťov 1930 - fotbal
Trenér Stanislav Šindler Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ Mánesova - fotbal
Trenér Karel Ševčík FK PANTHERS OTROKOVICE - florbal

Kategorie: Nejúspěšnější sportovní kolektiv
1.místo Hu-Fa Panthers Otrokovice - florbal muži A *
2.místo TJ Jiskra Otrokovice - tenis - tým "A" dospělých **
3.místo TJ Jiskra Otrokovice - oddíl atletiky - mladší žáci ***

Kategorie: Nejúspěšnější handicapovaný sportovec
Držitel ceny David Palát Zlínské aplikované sporty - sledge hokej


Celý článek z webu www.otrokovice.cz je zde:
http://otrokovice.cz/nejuspesnejsi-otrokovickou-sportovkyni-je-veslarka-valentyna-solarova/d-8772

Fotogalerie:

IMG 3066

IMG 3072

IMG 3094

IMG 3285

IMG 3290 1

IMG 3414

IMG 3418

Další fotografie zde:
http://makurka.rajce.idnes.cz/O_SPORTOVNI_SLAVE_2017/

Nábor

19 led 2017

Nábor kluků a holek ročníků 2005-11

Přijď mezi nás a hraj fotbal s námi ;)

tunaj Halenkovice

Životní jubileum Jirky Pennera

Významného životního jubilea se v těchto dnes dožívá náš dlouholetý hráč a trenér Jirka Penner. Za celý klub SK Baťov mu srdečně gratulujeme a do dalších let přejeme hodně zdraví, pohody a elánu :)

 

Kontakt

SK Baťov 1930 z.s.

Erbenova 1891
76502 Otrokovice 

IČO: 227 69 285
registrován u ministerstva vnitra pod č.j.VS/1-1/86 140/11-R

bankovní spojení Komerční banka:
107-1060190277/0100

web: www.skbatov.cz

Tylova 727 Otrokovice IČO: 227 65 285
registrován u ministerstva vnitra pod č.j.
VS/1-1/86 140/11-R
bankovní spojení Komerční banka:
107-1060190277/0100
web: www.skbatov.cz - See more at: http://www.skbatov.cz/2014/index.php/component/k2/item/49-kontakt#sthash.uQ9QLJIK.dpuf

POPULÁRNÍ

ODKAZY

logo ofs clenstvi FACR 100 100