Turnaj přípravek 9.12.2017 - Bystřice pod Hostýnem

Družstvo mladší přípravky se zúčastnilo ve dne 9.12.2017 turnaje konané v Bystřici pod Hostýnem.
Turnaj měl dobrou úroveň, kterého se zúčastnilo 11 týmů, hrálo se systémem každý s každým.
Klukům se ze začátku nedařilo, ale pak začali hrát co jsme od nich chtěli.
Kluci skončili na pátém místě, se kterým jsme spokojeni.

SK Baťov – Hranice „A“ 2:3 (Mudřík, Konior)
SK Baťov – Hranice „B“ 1:3 (Vyoral)
SK Baťov – Viktorka 0:2
SK Baťov – Louky 8:2 (3x Mudřík, 2x Vyoral, Sovadina, Konior, Kvapil)
SK Baťov - Chvalčov 3:4 (2x Vyoral, Mudřík)
SK Baťov - Kroměříž 2:1 (Mičutka, Mudřík)
SK Baťov - Bystřice „A“ 8:0 (3x Konior, 2x Vyoral, Mičutka, Sovadina, Kvapil)
SK Baťov – Bystřice „B“ 1:2 (Sovadina)
SK Baťov – Fastav Zlín 1:0 (Vyoral)
SK Baťov – Holešov 6:1 (2x Sovadina, Mudřík, Mičutka, Kvapil, Konior)

Sestava: Kolaja Jan, Kvapil Ivan, Rafaja David, Sovadina Martin, Mudřík Filip, Vyoral Lukáš, Mičutka Daniel, Konior Jonáš

DSC 1636

DSC 1638

DSC 1641

8.kolo KP mužů: sobota 4.11.2017 (dohrávka)

Holešov - SK Baťov 1930 5:0 (2:0)

branky: 8. Chudoba, 19. Číhal, 65. Kryl, 85. Roubalík (pen.), 88. Číhal

rozhodčí: Mičkal, 120 diváků

Holešov: Janalík (B), Charuza, Čep (67. Chudárek), Roubalík, Sumec (79. Zakopal), Kryl, Číhal, Polomík, Fojta, Matulík (82. Karol), Chudoba

SKB: Vitásek (B), Večeřa, Bršlica P., Krajča, Skyba, Lorenc (73. Zapletal V.), Kašík, Žáček, Zapletal P., Zikmund (79. Bršlica A.), Zapletal M. (46. Dvořák M.)

Zlínský deník, 8.11.2017:
Nástup domácích byl raketový, již v 8 minutě dostal Holešov do vedení Kamil Chudoba, když perfektně vystihl špatnou rozehrávku Baťova. Obránci hostujícího celku měli problémy odrážet nápor soupeře, což se jim dařilo jen do 19. minuty, kdy po kombinační akci z pravé strany šestnáctky zvyšoval na 2:0 Roman Číhal. Náskokem uklidnění favorit ovládl hru a tým z Otrokovic prakticky nepustil do vážnější šance. Až po změně stran začali Baťovští hrát aktivněji, ale do větší příležitosti se nedostali. Naopak to byli Holešovští, kteří po hodině hry vzali protivníkovi vítr z plachet - po ose Roman Číhal, Pavel Kryl zakončoval Kryl pod břevno – 3:0. S blížícím se koncem hosté uvadali, čehož využil soupeř. V závěru ještě z penalty zvýšil náskok Milan Roubalík, aby tečku za zápasem udělal Roman Číhal, který se prosadil po několika neproměněných šancích.

Po náročné podzimní části přichází na řadu "zimní klid" vyplněný neméně náročnou zimní přípravou. Budeme se na vás těšit opět na jaře, kdy se opět rozběhnou všechny fotbalové soutěže.

DĚKUJEME ZA PODPORU !!!

muziChropyne

2.kolo KP žáků: sobota 28.10.2017

starší:
SK Baťov 1930 - TVD Slavičín 3:1 (1:0)

branky: 26.,61. Guřan, 66. Štefka O. - 57. Hamalčík

SKB: Bujor (B), Lysák, Křivák, Janíková, Marčík, Kopecký, Guřan, Merta, Chlebík, Štefka O., Chytil, střídali Hastík, Gloser, Klvaň, Mazáč, Kocián, Tulach, Zpěvák (B)

mladší:
SK Baťov 1930 - TVD Slavičín 3:4 (1:2)

branky: 16. Vyvlečka, 39. Řehan, 59. Mudřík - 20. Lukáš, 28. Kostka, 44. Vaculík, 51. Boráň

13.kolo KP dorostu: čtvrtek 26.10.2017

SK Baťov 1930 - TVD Slavičín 1:2 (0:1)

branky: 81. Bršlica A. - 41. Šebák, 61. Kuja

SKB: Medek (B), Kopřiva, Vašulka (66. Pražák), Šnajdar, Rusek, Richvalský, Bršlica A. (82. Kadlec), Štefka J., Llanos (75. Večeřa D.), Káňa (56. Zapletal V.), Dvořák

13.kolo KP mužů: sobota 28.10.2017

FC Morkovice - SK Baťov 1930  3:0 (2:0)

branky: 33. Oplt, 39. Doležel, 51. Tesař

rozhočí: Ševčík, 100 diváků

FCM: Jarka (B), Rozsypal, Tesař (81. Judas), Krejčí, Hradil, Smažinka, Kapounek, Oplt (63. Gröpl), Prachař (71. Zápařka), Přecechtílek
SKB: Vitásek (B), Večeřa (71. Zapletal V.), Novák, Krajča, Lorenc, Kašík, Zapletal P. (78. Bršlica A.), Zikmund (46. Spurný M.), Žáček, Ondráš, Zapletal M.

Zlínský deník:
Celý zápas se odehrál v režii domácího mužstva. V prvním poločase měl nejprve dvě tutovky na kopačkách Doležel, ale ani jednou na brankáře Vitáska nevyzrál. První branku zápasu dal Oplt, který do sítě dorazil prudkou přihrávku Tesaře. Na 2 : 0 zvyšoval Doležel po pěkné akci Oplta, který přešel přes 3 bránící hráče. Druhý poločas pokračoval v tlaku domácích na soupeřovu branku. Třetí branku připravil opět Oplt. Jeho přihrávku před branku dorazil ze dvou metrů do branky Tesař. Další tutovku spálil Oplt, když přihrávku od Tesaře špatně trefil a z malého vápna přestřelil branku. Hosté toho v Morkovicích moc nepředvedli a brankář Jarka byl téměř celý zápas bez práce.

1.kolo KP žáků: neděle 22.10.2017

starší:
SK Baťov - Viktoria Otrokovice  2:1 (0:0)

branky: 70., 70+1. Guřan - 38. Kopecký (vlastní)

SKB: Bujor (B), Lysák, Křivák, Janíková, Mazáč, Kopecký, Guřan, Merta, Chlebík, Štefka O., Klvaň, střídali Kříž, Chytil, Gloser, Křižan, Hastík, Tulach, Zpěvák (B)

Hodnocení trenéra SKB: "Městské derby jak má být, bojovné, plné nasazení, se štastným koncem pro domácí. Chválím celý team". Libor Zapletal

mladší:
SK Baťov - Viktoria Otrokovice  7:4 (3:0)

branky: 4.,18.,42.,51.,56. Kopecký Michal, 17. Vyvlečka, 45. Mudřík - 33.,40.,49.,54. Bobowski

SKB: Švenda (B), Mrkvica, Zpěvák, Řehan, Doležal, Trvaj, Stuchlík, Zapletal, Mudřík, Štulíř, Vyvlečka, střídali Kopecký, Červenka, Malínská, Kostelecká

12.kolo KP dorostu:

Lužkovice - SK Baťov 1930 2:1p. (0:1)

branky: 82. Böhm - 41. Rusek

SKB: Medek (B), Kopřiva, Vašulka, Šnajdar (78. Klíma), Rusek, Richvalský, Bršlica A., Pražák (61. Štefka J.), Kadlec (56. Opluštil), Káňa (84. Llanos), Dvořák

12.kolo KP mužů: pátek 20.10.2017 v 17:30 hod.

SK Baťov 1930 - Chropyně 3:1 (0:1)

branky: 56. Vitásek, 59. Krajča, 75. Kašík - 30. Ležák

rozhodčí: Zapletal, 70 diváků

SKB: Vitásek R. (B), Novák, Krajča, Skyba, Lorenc, Kašík, Vitásek M. (83. Spurný M.), Zikmund (46. Zapletal P., 90. Večeřa), Žáček, Ondráš (90. Tomaštík), Zapletal M.
CHR: Večeřa (B), Večerka, Menšík (79. Navrátil), Stratil L., Štefek, Vaňhara, Stratil D., Řezáč, Železný, Hrabal (90. Beňa), Ležák (72. Grmela)

Hodnocení trenéra SK Baťov: "V prvním poločase aktivně hrající hosté měli více ze hry a zaslouženě vstřelili Janem Ležákem vedoucí branku. Ve druhém poločase domácí přidali na pohybu a klidu v kombinaci. Tím se začali dostávat více před branku hostujícího týmu a byli nebezpečnější. V 56.minutě vstřelil Vitásek vyrovnávací branku a následně o 3.minuty na to se dokázal prosadit Pavel Krajča. Sympaticky hrající hosté se snažili o vyrovnání ale když po rychlém protiútoku vstřelil Kašík třetí branku domácích, tak bylo o výsledku rozhodnuto."

11.kolo KP žáků: sobota 14.10.2017

starší:
Uh.Brod - SK Baťov 1930 6:3 (2:3)

branky: 10.,53.,64. Valenta, 17.,43. Kadlček, 61. Bartončík - 4. Klvaň, 13. Kocián, 14. Štefka O.

SKB: Bujor (B), Křivák, Janíková, Marčík, 6. KOpecký, Guřan, Chlebík, Štefka O., Lysák, Klvaň, Kocián, střídali Mazáč, Merta, Kříž, Gloser, Křižan, Tulach, Zpěvák (B)

hodnocení trenéra SK Baťov L.Zapletala:
"Sehráli jsme dva různé poločasy!!! V prvním poločase jsme byli lepším týmem a zaslouženě vedli, bohužel ve druhém poločase jsme upustili od kombinační hry a přizpůsobili se domácím, kteří nás silově přehráli. Jsem velmi, velmi zklamaný s hrou ve druhém poločase!"

mladší:
Uh.Brod - SK Baťov 1930 7:0 (4:0)

branky: 7.,28.,37. Kelíšek, 12. Meindlschmid, 19. Procházka, 48. Vacula, 56.Kozelek

SKB: Švenda (B), Mrkvica, Zpěvák, Řehan, Bujor, Trvaj, Stuchlík, Zapletal L., Mudřík, Štulíř, Kopecký, střídali Červenka, Krkoška, Vyvlečka, Malínská, Kostelecká