20.kolo KP dorostu: Brumov - SK Baťov Doporučený

09 kvě 2017
100 krát

20.kolo KP dorostu: 8.5.2017

Elseremo Brumov - SK Baťov 1930  3:5 (2:1)

branky: 17. Vaculín, 45. Pecha, 68.Fojtík - 47.,72. Lorenc, 25. Zikmund, 73. Tomaštík, 78. Kvěťák

sestava SKB: Medek (B), Kvěťák, Rusek (71.Tomaštík), Bršlica A. (63.Štefka), Bršlica P., Kozubík, Lorenc, Zikmund, Večeřa, Dvořák M. (89. Sovadina), Vondráček (86. (Snajdar)

Po vítězství na půdě lídra tabulky jsme jej vystřídali na čele a ujali se tak vedení Krajského přeboru dorostu!

Hodnocení trenéra SKB Jiřího Sotoláře:
"V dalším utkání jarní části jsme zajížděli k lídrovi tabulky do Brumova. Od začátku utkání, které bylo poznamenáno rozměrem umělé trávy, byl zápas vyrovnaný a bojovný. Domácí se tlačili do šancí především z autového vhazování, které se jim podařilo v 17 minutě využít a vsítit první branku utkání. Téměř ihned po rozehrání se dostal do 100% šance Matěj Lorenc, ale brankář domácích střelu vytěsnil na roh. V této fázi utkání jsme byli lepším týmem a vyrovnat se nám podařilo v 25 minutě Markem Zikmundem. Poté opět převzali iniciativu domácí, ale těsně před poločasem jsme opět nevyužili 100% šanci a z protiútoku a následném přímém kopu jsme obdrželi druhou branku. Do druhého poločasu vlítli naši dorostenci a v 47 minutě vyrovnal Matěj Lorenc. Poté se hrál vyrovnaný zápas, když se domácím podařilo v 68 minutě potřetí překonat našeho brankáře. Z vedení se domácí neradovali dlouho a po dvou slepených gólech Matěje Lorence a Pavla Tomaštíka v 72 a 73 minutě jsme otočili zápas na naši stranu. Další gólovou pojistku přidal v 78 minutě Radek Kvěťák. Poté se zápas již jen dohrával, i když brankář Filip Medek musel ještě vytáhnout jeden skvělý zákrok, aby zabránil soupeři snížit naše vedení. Za bojovný výkon je třeba všechny naše dorostence pochválit."

Naposledy změněno pátek, 12 květen 2017 11:22