14.kolo KP mužů: Bystřice p.H. vs. SKB Doporučený

Bystřice p.H. - SK Baťov 1930  3:1 (2:1)

branky: 8. Pumprla, 39., 79. Zapletal D.- 14. Lorenc
sestava SKB: Dvořák H. (B), Bršlica P. (71. Dvořák M.), Krajča, Lorenc, Skyba, Kašík, Ondráš, Žáček, Zapletal M., Gerych (86. Zikmund), Spurný D.

Pavel Neradil (trenér SKB):
"V prvním kole jarní části Krajského přeboru mužů ve fotbale se utkaly týmy FK Bystřice pod Hostýnem a SK Baťov 1930. Již v 8. minutě prohrávali hráči Baťova 1:0. Vyrovnání nenechalo na sebe dlouho čekat a postaral se o něj střelou a dorážkou do branky ve 13. minutě Matěj Lorenc. Ve 22. minutě nastřelil Pavel Krajča břevno. Ve 37. minutě vyslal nebezpečnou střelu asi z 20 metrů Aleš Skyba. Přes náš mírný tlak zvyšují bystřičtí svůj náskok po standardní situaci z rohového kopu na 2:1. Po změně stran převzal náš tým iniciativu a již ve 49. minutě vyslal nádhernou střelu z přímého volného kopu asi z 30 metrů Aleš Skyba. Nebezpečná střela, která trefila spojnici břevna a tyčky. V 51. minutě vystřelil na bránu soupeře asi z 20 metrů Jakub Kašík. V 52. minutě nevyužil obrovskou šanci Daniel Spurný, když hlavičkou minul branku ze vzdálenosti malého vápna. V 55. minutě zahrával přímý volný kop z levé strany hřiště opět Aleš Skyba a vyslal na branku soupeře nebezpečnou střelu. V 64., 66. a 67. minutě hlavičkovali naši hráči Matěj Lorenc, Pavel Krajča a Jakub Kašík z bezprostřední blízkosti nedůrazně po centrech z pravé strany. V 68. minutě vystřelil mimo branku soupeře asi z 20 metrů Daniel Spurný, který měl ještě střeleckou příležitost k vyrovnání výsledku v 74. minutě. Stejný hráč nevyužil opět velkou šanci, když střelou z 10 metrů minul branku. V 79. minutě zvyšuje FK Bystřice pod Hostýnem vedení na konečných 3:1. Ještě v 90. minutě měl střeleckou příležitost Pavel Krajča. Náš tým byl po celé utkání lepším týmem. Herní projev byl velmi dobrý. Bohužel chyběl nám větší důraz a štěstí v koncovce. Neproměnili jsme množství slibných příležitostí. Fotbal se hraje na góly a ne na šance. Škoda, soupeř byl jistě k poražení. V pátek 31.3. 2017 v 18.30 hod. nás v domácím prostředí na Baťově čeká další jarní konfrontace se silný týmem FC Morkovice."