15.kolo KP: SK Baťov 1930 - FC Morkovice Doporučený

SK BAŤOV 1930 -  FC MORKOVICE 1:2 na pen. (1:0)

Branky: 20. Bršlica - 76. Gröpl. Rozhodčí: Liška, 185 diváků.
Sestavy:
SKB - Dvořák H.(B), Bršlica (25.Zapletal P.), Krajča, Skyba, Lorenc, Kašík (78.Vitásek M.), Žáček, Ondráš, Zapletal M., Gerych, Spurný D.
Morkovice - Jarka (B), Šimoňuk R. (46. Tesař), Síleš, Hradil, Smažinka, Kapounek, Poláček, Doležel (78.Handl), Gröpl, Chalupa, Motal (46.Přecechtílek)

Domácí zejména v první půli zahodili nespočet šancí, které je ve finále hodně mrzely a stály dva body. Do vedení šli sice po 20 minutách, kdy po rohovém kopu Skyby se prosadil krásnou hlavičkou Bršlica. Při této akci se ale srazil s protihráčem a musel být převezen do nemocnice s lehkým otřesem mozku. Po změně stran a pěkné individuální akci se prezentoval Krajča jen nastřelenou tyčí! Chvíli na to nedokázal dorazit míč do odkryté brány Ondráš, následně Krajča po úniku opět rozezvučel jen tyč. Udeřilo tak na druhé straně - čtvrt hodiny před koncem se prosadil Gröpl - 1:1. A když v 85. minutě Zapletal nastřelil jen břevno, rozhodl až penaltový rozstřel, ve kterém měli pevnější nervy a více štěstí Morkovičtí.