16.kolo: SK Boršice - SK Baťov 1930 Doporučený

11 dub 2017
146 krát

SK BORŠICE - SK BAŤOV 1930 4:3 (2:2)

Domácí začali lépe a v prvních deseti minutách si vytvořili tři gólové šance a jednu z nich ve 4. minutě využil Adam Skřivan. Druhá desetiminutovka patřila Baťovu a ve 14. minutě srovnal Krajča. Ve 27. minutě opět stejný hráč šikovně tečoval střílený centr - 1:2. Ve 35. minutě po krásné kombinaci Ohnutek srovnal. Ve druhém poločase Boršičtí přepnuli na vyšší obrátky a po sérii rohových kopů je Ohnutek dostal do vedení. I nadále pokračovala souhra výborně hrajícího Kaspřáka s Ohnutkem a druhý jmenovaný v 55. minutě zkompletoval hattrick. Poté se dostali ke slovu i hosté a v 62. minutě snížil osamocený Lorenc - 4:3. Od tohoto momentu Baťovští pozorně bránili a jejich rychlé brejky byly velmi nebezpečné. Domácí při těchto kontrech podržel brankář Janečka.

Branky: 36. 52. a 53. Ohnutek, 6. Skřivan - 14. Krajča, 26. Vlček (vl.), 63. Lorenc. Rozhodčí: Volek, 273 diváků.

Boršice: Janečka - Vlček, Kaspřák, Lysoněk, Blaha, Kopčil, Březina, Ohnutek, Skřivan, Cigoš, Hromada. Střídali: Soldán, Bartl, Krsička, Andrýsek.
Baťov: Vitásek - Novák, Krajča, Lorenc, Kašík, Vitásek, P. Zapletal, Žáček, M. Zapletal, Gerych, D. Spurný. Střídali: Sviečka, Dvořák, M. Spurný, Ondráš.

Trenér SK Baťov Pavel Neradil: "Utkání se nám nevydařilo ani výsledkově a tentokrát ani z hlediska herního projevu. Některé obdržené branky jsme domácím vlastní nedisciplinovaností doslova darovali a když jsme ve finální fázi dokázali zahodit i ty nejvyloženější šance, tak jsme těžko mohli pomýšlet na lepší výsledek."