17.kolo: SK Baťov - FC Rožnov p.R. Doporučený

17.kolo: SK Baťov 1930 - FC Rožnov p.R.  2:1 (0:0)

branky: 47. Krajča, 76. Lorenc - 82. Seidl
sestavy:
SKB: Vitásek R. (B), Novák, Krajča, Lorenc (83.Bršlica P.), Kašík, Vitásek M. (Spurný M.), Zapletal P. (73. Spurný D.), Žáček, Ondráš, Zapletal M., Gerych
RpR: Barabáš (B), Dvořák, Melichařík Mat., Zetocha F. (53. Fiurášek), Melichařík Mich. (70.Seidl), Růčka, Zetocha M. (76. Kolařík), Šimek, Rezdar, Fuksa, Žitník

Hodnocení trenéra SKB Pavla Neradila:
"V pátek 14.4. 2017 sehrál SK Baťov 1930 v 18.30 hod. další mistrovské utkání krajského přeboru mužů v domácím prostředí proti týmu FC Rožnov pod Radhoštěm. V napínavém a pro diváka zajímavém utkání předvedly oba týmy kvalitní výkon s rychlými přechody do útočné fáze. V utkání, které mělo náboj a v němž nebyla nouze o šance na obou stranách, se nakonec z vítězství radoval domácí tým. Góly za domácí vstřelili ve 47. minutě Pavel Krajča a v 76. minutě Matěj Lorenc. Hosté snížili na konečných 1:2 v 82. minutě utkání. Opět nás může mrzet množství neproměněných šancí, ale tři body jsou v tuto chvíli pro nás velmi důležité. Další těžké utkání nás čeká v neděli 23.4. 2017 ve Štítné nad Vláří."