19.kolo KP: Provodov - SK Baťov Doporučený

02 kvě 2017
249 krát

19.kolo: 29.4.2017

Provodov - SK Baťov 0:4 (0:0)

branky: 51. Vitásek, 62. Spurný, 66. Ondráš, 73. Kašík, rozhodčí: Schnürmacher, 50 diváků
sestavy:
Provodov - Petr (B), Kroča (80. Novák), Laciga, Urbánek, Gargulák, Velev (73. Hnilo), Chalupa, Zakopal, Elšík, Huťka, Ulman
SKB - Vitásek R.(B), Spurný M. (80. Bršlica P.), Novák, Skyba, Lorenc, Kašík, Vitásek M.(83. Krajča), Žáček, Ondráš (90. Večeřa), Zapletal M., Spurný D.

Zlínský deník:
Druhou porážku v řadě musí trávit Provodovští. „Úvod zápasu na těžkém terénu patřil nám. Do dvacáté minuty jsme měli svižně hraný duel pod kontrolou, ovšem následná neproměněná penalta Huťkou kartu obrátila,“ posteskl si trenér domácích Josef Rak, jehož tým ještě před přestávkou vykopával míč z brankové čáry. Po změně stran měli navrch Baťovští, kteří šli v 51. minutě po centru Ondráše Vitáskem do vedení. „Definitivně zlomit náš odpor se soupeři podařilo dvěma slepenými góly. Na ně jsme už nedokázali reagovat. Baťov prokázal větší vůli po vítězství, za druhou půli si body zasloužil. Naopak my zkolabovali,“ přiznal Rak.

Hodnocení trenéra SKB Pavla Neradila:
"V sobotu 29.4. 2017 sehrál tým SK Baťov 1930 vydařené utkání na půdě silného soupeře FC RAK Provodov. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, když domácí nastřelili břevno a neproměnili pokutový kop. Hostující tým SK Baťov 1930 naopak neproměnil dvě vyložené gólové šance. Ve druhém poločase se děj utkání naprosto obrátil a veškerou iniciativu převzal do své režie hostující tým. Tento fakt potvrdil také gólovým vyjádřením. V 50. minutě se hostující tým ujal vedení 1:0 brankou Daniela Spurného, na kterou mu přihrál po úniku z křídelního prostoru Zdeněk Ondráš. V 61. minutě opět po přihrávce Zdeňka Ondráše zvýšil stav utkání na 2:0 Michal Vitásek. V 65. minutě gólem hlavou upravuje stav utkání na 3:0 sám Zdeněk Ondráš. V 72. minutě po přihrávce Michala Vitáska završuje stav utkání na konečných 4:0 Jakub Kašík. Tým SK Baťov 1930 podal kvalitní výkon, který budeme chtít zopakovat v pátek 5.5. 2017 v 18.30 hod. v domácím prostředí proti vedoucímu týmu tabulky FK Luhačovice."