22.kolo KP: SK Baťov 1930 vs. FC Fryšták Doporučený

22 kvě 2017
119 krát

22.kolo KP: 19.5.2017

SK Baťov 1930 - FC Fryšták 5:2 (4:2)

branky: 10., 28., 35. Krajča, 14. Kašík, 90. Spurný - 31. Kašík (vl.), 45. Hřebačka
rozhodčí: Zpěvák
100 diváků

sestavy:
SKB - Vitásek R. (B), Bršlica, Novák, Krajča (90.Zikmund), Skyba, Lorenc, Kašík (87.Gerych), Vitásek (82.Spurný D.), Žáček, Ondráš, Zapletal M.
FRY - Mikel (B), Gřešák, Bednařík, Skalička, Křenek (79.Okonkwo),Krhůtek, Bartoň (67. Petráš), Hřebačka, Kučera, Doležel, Hrnčiřík

Hodnocení trenéra SKB Pavla Neradila:
"V pátek 19.5. 2017 sehrál tým SK Baťov 1930 vydařené utkání v domácím prostředí proti týmu FC Fryšták. Zejména 1. poločas byl v režii hráčů z Baťova, když se střelecky prosadil Pavel Krajča, který vstřelil čistý hattrick. Své góly zaznamenal v 10., 28. a 35. minutě. Další gól přidal ve 14. minutě Jakub Kašík. Soupeř ještě v 1. poločase odpověděl dvěma góly, po 1. poločase tak byl stav utkání 4:2 pro domácí tým. Ve druhém poločase jsme se již tak výrazně neprosadili. Náš jediný gól zaznamenal v 91. minutě  Daniel Spurný, čímž stanovil konečný stav utkání na 5:2 pro SK Baťov 1930. Další náročné utkání nás čeká v sobotu 27.5. 2017 na horké půdě ve Vsetíně."