1.kolo KP muži: SKB - FC Kvasice Doporučený

branky: 64. Lorenc, 76. Krajča - 17. Zapletal R., 41. Lepša (p.)

sestavy:
SKB: Vitásek R. (B), Bršlica, Novák, Krajča, Skyba (68. Zapletal M.), Lorenc, Kašík, Vitásek M. (83. Zikmund), Žáček, Ondráš, Spurný D.
FCK: Vymazal (B), Zapletal R. (80. Panák), Stojaník (85. Večerka), Musil, Vojtášek (70. Malát), Ferko (76. Janoštík), Lepša, Foltýn, Šilinger, Pospíšil, Brázdil

K vidění bylo velmi kvalitní utkání s obou stran. Aktivněji začali domácí a v první pětiminutovce se dostali do dvou slibných příležitostí. Hosté se postupně Baťovským vyrovnali, přesněji kombinovali a byli nebezpečnější. Po ose Lepša - Vojtášek - Musil zakončoval přesně hlavou Radim Zapletal a vedení vlilo Kvasicím do žil další povolený doping. Sehráli velmi dobrou třicetiminutovku a přidali ještě jednu branku, když průnik Zapletala do pokutového území byl nedovoleně zastaven a penaltu proměnil Karel Lepša. Ve druhé půli se očekával tlak domácích, hosté bezpečně do 60. minuty odolávali, ale chybná rozehrávka přinesla kontaktní trefu Lorence. O deset minut později bylo srovnáno. I v závěru byl Baťov nebezpečnější. V penaltovém rozstřelu ale prokázhali pevnější nervy a přesnější mušku nováček z Kvasic .

Hodnocení trenéra:
"První poločas patřil hostům, když se dostali do dvoubrankového vedení. Domácí SK Baťov ovšem po přestávce přidal na obrátkách, dokázal brankově srovnat a v samém závěru šahal po vítězství šancí Martina Zapletala. Po remíze 2:2 následoval penaltový rozstřel, kde byli šťastnější hosté. Branky za domácí vstřelili v 65. minutě Matěj Lorenc a v 76. minutě Pavel Krajča. Utkání sledovalo 450 spokojených diváků." Pavel Neradil, trenér SK Baťov