22.kolo KP: Rožnov p.R. - SK Baťov 2:3p. Doporučený

22.kolo KP mužů: sobota 19.5.2018 v Rožnově p.R.

FC Rožnov pod Radhoštěm - SK Baťov 1930  2:3 (1:1)

branky: 39. Macíček, 81. Bolcek - 45.,92. Zapletal P.

RpR: Bolf (B) - Žitník, Kolařík, Cahlík, Bolcek, Fiurášek (54. Krupa), Macíček, Mohammad (21. Seidl), Fuksa (79. Baroš), Novák, Vaigl

SKB: Vitásek R.(B) - Večeřa, Bršlica, Novák (62. Zikmund), Krajča, Kašík, Zapletal P., Žáček, Ondráš, Zapletal M., Spurný D.

ČK: 89. Cahlík - 89. Žáček

rozhodčí: Ambroz, Ruman, Číž

diváků: 74

hodnocení: "V utkání jsme nepodali dobrý výkon a body získali se štěstím, když jsme srovnávali v samém závěru utkání. Nevyšel nám vstup do utkání, hráli jsme bez pohybu a tím byli pro domácí mužstvo v koncovce málo nebezpeční. V zápase jsme dvakrát dotahovali náskok soupeře, když jsme nedokázali pokrýt standartní situace domácích. Na druhou stranu je potřeba ocenit, že jsme se o vyrovnání snažili do samého konce a v poslední minutě srovnali v závěrečném tlaku. V penaltovém rozstřelu jsme byli přesnější a úspěšnější i díky Romanovi Vitáskovi, který tři střely dokázal vychytat."
Jiří Veselý, trenér SKB

Zlínský deník:

Rožnov podal výborný výkon, ale nepohlídal si závěry obou poločasů a pak zpackal i penalty. V sestavě Rožnova se poprvé na jaře objevil kreativní záložník Lukáš Fuksa. V 89. minutě byli za hrubé nesportovní chování vyloučeni domácí Cahlík a hostující Žáček.
„Odehráli jsme nejlepší utkání, co se synem Radimem působíme na rožnovské lavičce. Do 14. minuty jsme měli tři vyložené šance, kdy Vaigl šel sám na brankáře, Macíček trefil břevno a Rezdar hlavičkoval nad. Šli jsme zaslouženě po standardní situaci do vedení, kdy se trefil Macíček, jenže jsme prohráli před vyrovnávací brankou dva souboje a do kabin se šlo za stavu 1:1. V dobrém výkonu jsme pokračovali i ve druhém poločase a po krásném voleji Bolcka jsme byli devět minut před koncem kousek od třech bodů. Dostali jsme branku ve druhé minutě nastavení. Kluky chválím za dobrý výkon v zápase, ale penalty jsme odflákli a předvedli v nich laxní přístup, který nás v této dovednosti stál na jaře již šest bodů,“ řekl trenér Rožnova Karel Baroš.