5.kolo KP: SK Baťov - TJ Skaštice 3:1 (2:0)

branky: 20. Skyba, 33. Krajča, 83. Spurný - 52. Konečník (p.)

SKB: Vitásek R. (B) - Bršlica P., Krajča, Skyba, Zapletal M. (69. Ondráš), Kašík, Vitásek (88. Zikmund), Zapletal P., Žáček, Sotolář (74. Jakubowicz), Spurný

SKA: Večeřa (B) - Glozyga, Batík L., Batík T. (67. Menšík), Bubla, Motal, Frýdl (79. Ančinec), Mynarčík (39. Petrúsek), Janalík (43. Sova), Gojš (84. Vymětal)

ŽK: Bršlica, Skyba, Zapletal M., Žáček - Glozyga

rozhodčí: Mikulášek - Ambroz, Pospíšil

diváků: 177

hodnocení: V pátečním podvečeru se hrál na Baťově fotbal výborné úrovně, ke které přispěla obě mužstva stejným dílem. První poločas byli lepším celkem domácí, kteří se ve 20.minutě ujali vedení po krásné střele Aleše Skyby.  O 10 minut později již bylo 2-0, když Pavel Krajča zužitkoval centr Spurného. Po přestávce mohl zvýšit domácí vedení Michal Vitásek, ale svoji velkou šanci nepromněnil. Hosté se tím začali více osmělovat, zvýšili pohyb, dobře kombinovali a byly nebezpeční před baťovskou brankou. Po jednom z rohových kopů fauloval Pavel Bršlica v pokutovém území a nařízenou penaltu Zdeněk Konečník bezpečně promněnil. Změna skore pomohla hostům, kteří převzali iniciativu a byli lepším celkem. Až v závěru pomohla domácím branka Dana Spurného, která velmi kvalitní utkání rozhodla. Ve vyrovnaném utkání se tak mohli radovat šťastnější domácí.