8.kolo KP: SK Baťov - FC Velké Karlovice 2:4 (1:2) Doporučený

22 zář 2018
83 krát

8.kolo KP mužů: pátek 21.9.2018, SAB

SK Baťov 1930 - FC Velké Karlovice-Karolinka  2:4 (1:2)

branky: 2. Vitásek, 58. Zapletal M. - 19. Žáček (vlastní), 43. Kašpar, 65. Pavelka J., 90. Škrobák

SKB: Dvořák (B) - Večeřa (73. Zikmund), Jakubowicz, Krajča, Zapletal M., Kašík, Vitásek, Žáček, Ondráš, Bína, Sotolář (86. Bršlica A.)

VKK: Bil (B) - Ondřejka, Podešva, Langer, Mikula, Pavelka M., Pavelka J., Vašut (83. Kučera), Kašpar, Zeť, Škrobák (92. Hruška)

rozhodčí: Mičkal - Stodůlka, Dospěl

diváků: 70

V pátečním podvečeru domácí nesehráli dobré utkání. První poločas utkání postrádalo tempo a přes vedení již ve druhé minutě domácím scházel pohyb a přesnost v kombinaci. Hosté dokázali do poločasu výsledek otočit. Druhý poločas byl dramatičtější. Krásnou střelou Martin Zapletal srovnal, ale hosté po chybách v domácí obraně z brejkových situací přidali dvě branky a zaslouženě zvítězili.

„Špatně se zápas začíná, když dostanete hned ve druhé minutě po špatném odkopu brankáře Bila přímo na kopačku soupeře, branku. My jsme záhy měli dvě šance. Postupně se hra uklidnila. Domácí se snažili o rychlý fotbal, my jsme jejich hru zpomalovali a spoléhali na brejky. Měli jste v prvním poločase dalších pět možností a dvě z nich jsme využili v otočení skóre. Domácí ve druhém poločase ještě více zrychlili hru a široké velké hřiště využívali k nebezpečným křižným centrům. My jsme si vytvořili čtyři šance a za stavu 2:2 jsme domácí dvěma zásahy definitivně zdeptali. Hodně jsme se na důležité body nadřeli, ale brankář Bil kromě jedné chyby již byl jistý a obrana hrála velmi pozorně,“ řekl vedoucí mužstva VKK Jaroslav Valián na webu valašského fotbalu.

Ohlasy k zápasu

Jaroslav Valián, funkcionář: VKK si dojely na velkou umělku do Baťova pro velmi důležité body. Velkou bojovností jsme v závěru strhli výhru na naši starnu.