7.kolo KP žáků, sobota 15.9.2018, Širůch

FK Staré Město - SK Baťov 1930 4:2 (1:1)

branky: 16.,57.,63.  Kowalík, 62. Polášek - 23. Štulíř, 64. Chytil

SKB: Bujor (B) - Stuchlík, Dočkal, Tulach, Marčík, Hastík, Štulíř, Gloser, Kopecký, Chytil, Vyvlečka, střídali Zapletal L., Trvaj, Mudřík, Řehan

rozhodčí: Mitáček

diváků: 25

V zápase krajského přeboru starších žáků oddíl. SK Baťov 1930 hostoval ve Starém Městě. Utkání se hrálo na stadionu Širůch, který pamatuje i prvoligové boje. Obě mužstva začala opatrně, ale postupně přebírali iniciativu hráči domácího celku. Naši chlapci nedokázali kombinovat a udržet míč na svých kopačkách. Domácí sice byli častěji v akci, ale do vyložené šance se nedostali. Až v 16.minutě vyslali první střelu na branku, kterou náš gólman vyrazil nešťastně nad sebe a balón se dokutálel do sítě. Po obdrženém gólu hráči Baťova zvýšili své úsilí, samostatný nájezd po krásné kombinaci vyrazil domácí brankář na roh, následný krásně zakroucený roh Tulacha sice skončil na tyči, ale z dorážky se prosadil hlavou Štulíř a srovnal ve 23. minutě stav na 1:1.
Do  konce poločasu se ještě předvedl náš brankář, který vychytal dvě šance domácích a naše příležitost zůstala nevyužita,takže do kabin se šlo za nerozhodnutého stavu.
Do druhé poloviny zápasu vstoupili hráči SK Baťov 1930 aktivněji a začali svého soupeře územně přehrávat. Ale v 57.minutě z protiútoku útočník domácích poslal Jiskru do vedení 2:1. Navíc pro zranění musel odstoupit náš obránce A. Dočkal a obrana dále hrála v improvizovaném složení. V 62. minutě jsme faulovali v šestnáctce a po proměněné penaltě už naši hráči prohrávali o dvě branky 3:1. Po minutě prošel našimi obránci střelecky disponovaný Kowalík, vstřeli svůj třetí gól a stav byl 4:1 pro domácí. Naději na lepší výsledek vykřesal po krásné střele z trestného kopu z 25 metrů náš kapitán R. Chytil, ale domácí nám již další změnu skóre nepovolili.

Další zápas hrajeme ve Valašských Kloboukách

Hodnocení trenéra: ( L. Zapletal ): "Vyrovnané utkání, v poli byla znát technická kvalita domácích, kteří byli fotbalovější, ale šance byly v prvním poločase vyrovnané. Po chybách naší obrany jsme dostali góly, které vedly ke konečné prohře. Z hráčů bych chtěl pochválit R. Chytila a F. Vývlečku, kteří splnili očekávání, ostatní předvedli spíše průměrný výkon."

mladší:
FK Staré Město - SK Baťov 1930 1:2p. (1:1)

branky: 22. Tritz - 15. Šmédek

SKB: Švenda (B), Mrkvica, Zpěvák, Řehan, Valouch, Trvaj, Šmédek, Zapletal L., Mudřík, Mičutka, Olejníček, střídali Pšenčík, Rafaja

rozhodčí: Mitáček

diváků: 28

hodnocení: bude doplněno později...

received 512160892583646

6.kolo KP žáků: sobota 8.9.2018, SAB

starší:
SK Baťov 1930 - Viktoria Otrokovice 14:0 (2:0)

branky: 40.,65.,66.,70. Bujor, 30.,41.,46. Klvaň, 1.,51. Hastík, 52.,58. Chytil, 62., 68. Marčík, 56. Kopecký

SKB: Zpěvák (B) - Dočkal, Tulach, Marčík, Hastík, Štulíř, Kopecký, Klvaň, Chytil, Vyvlečka, Bujor, střídali Stuchlík, Gloser, Trvaj, Mudřík

rozhodčí: Katrňák Milan

diváků: 45

hodnocení:

V dalším zápase krajského přeboru starších žáků na sebe narazily dva místní oddíly. SK Baťov 1930 hostil svého městského souseda Viktorii Otrokovice. Hned v začátku utkání šli domácí po pěkné kombinační akci do vedení 1:0, ale další vyložené šance se jim nepodařilo zužitkovat. Celý první poločas oddolávala obrana soupeře našemu tlaku, až v závěru poločasu skórovali domácí podruhé a navýšili své vedení.
Do druhé poloviny zápasu vstoupili hráči SK Baťov 1930 zdravě nabuzeni a během deseti minut dokázali vstřelit další góĺy. Soupeř viditelně rezignoval a čekal na závěrečný hvizd rozhodčího. Než utkání skončilo, stihli domácí nastřílet celkem 14 branek a naprosto zaslouženě rozdrtili svého rivala.

Doufejme, že si naši hráči schovali nějaké góly do dalšího zápasu, kdy hrajeme ve Starém Městě.

Hodnocení trenéra ( L. Zapletal ): Po celý zápas jsme byli lepším týmem. Do utkání jsme vstoupili aktivně, za což jsme byli odměněni rychlou brankou, která určila ráz utkání. Kdybychom lépe řešili brankové šance v prvním poločase, skóre by bylo výraznější. Ve druhém poločase jsme zlepšili produktivitu, proto skóre městského derby skončilo dvouciferným výsledkem.
Kluci hráli hlavně ve druhé půli jako tým, předvedli velmi dobrý výkon a mohu všechny pochválit za předvedený výkon.

mladší:
SK Baťov 1930 - Viktoria Otrokovice 0:1 (0:1)

branka: 29. Sabák

SKB: Švenda (B) - Mrkvica, Zpěvák, Řehan, Trvaj, Šmédek, Zapletal L., Mudřík, Bujor Ž., Mičutka, Krkoška

diváků: 70

hodnocení:

V utkání krajského přeboru mladších žáků byl průběh vyrovnaný a nakonec se štěstí přiklonilo k mladým chlapcům z Viktorky, když pěknou brankou po samostatném úniku rozhodl utkání Sabák. Zápas měl výbornou úroveň a k vidění byla spousta šancí na obou stranách a taky mnoho talentovaných fotbalistů z obou oddílů.

5.kolo KP žáků, neděle 2.9.2018, Slušovice

starší:
Slušovice - SK Baťov 1930  6:1 (2:1)

branky: 31.,33.,68. Hargaš, 58. Chrastina, 63. Chovanec, 70. Vaculík - 18. Klvaň

SKB: Bujor (B) - Stuchlík, Tulach, Marčík, Hastík, Štulíř, Kopecký, Klvaň, Chytil, Vyvlečka, Křižan, náhradníci Gloser, Trvaj, Mudřík, Zpěvák (B)

rozhodčí: Jan Korch

diváků: 67

hodnocení: Domácí vyhráli zaslouženě, byli po celé utkání lepším týmem. Naše hra nebyla taková, jakou chceme hrát, proto nás čeká spousta „práce“. I když máme mladý tým, čekal jsem od kluků lepší výkon!

nejlepší hráči: Bujor, Vývlečka, a Klvaň

Libor Zapletal, trenér starších žáků SKB

mladší:
Slušovice - SK Baťov 1930  0:3 (0:3)

branky: 6.,9., Krkoška, 28. Šmédek

SKB: Švenda (B) - Mrkvica, Zpěvák, Řehan, Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Olejníček, Sotolář, Krkoška

diváků: 69

13.kolo KP žáků: sobota 16.6.2018, Slavičín

starší:
Slavičín - SK Baťov 1930  2:1p. (0:0)

branky: 51. Šůstek - 37. Guřan

O výsledku zápasu rozhodl penaltový rozstřel.

SKB: Zpěvák J.(B) - Křižan, Chlebík, Janíková, Marčík, Kopecký, Guřan, Merta, Zpěvák Š., Kříž, Štefka, náhradníci Klvaň, Maňásek, Hastík, Bujor, Chytil

rozhodčí: Jílková Karolína

diváků: 30

mladší:
Slavičín - SK Baťov 1930 10:0 (1:0)

branky: 8.,35.,54.Kostka, 42.,60. Šefčík, 40. Marek, 47. Janšta, 49. Jandl, 53. Voltner, 57. Boráň

SKB: Vodárek (B) - Mrkvica, Zpěvák Jan, Řehan, Doležal, Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Štulíř, Kopecký M., náhradníci Sotolář, Vyvlečka, Krkoška, Malínská, Kostelecká, Švenda (B)

diváků: 20

12.kolo KP žáků (dohrávka): neděle 9.6.2018, Otrokovice

starší:
Viktoria Otrokovice - SK Baťov 1930  0:1 (0:1)

branka: 16.Hastík

SKB: Bujor (B) - Křižan, Maňásek, Janíková, Marčík, Kopecký P., Guřan, Zpěvák Š., Kříž, Štefka O., Klvaň, náhradníci Hastík, Gloser, Štulíř, Kopecký M., Zpěvák J.

rozhodčí: Korch

diváků: 201

hodnocení: "Utkání početným divákům nenabídlo mnoho fotbalovosti, byl to spíš boj, i když šance byly na obou stranách! Na rozdíl od domácích jsme z našich šancí jednu proměnili a z městského derby vezeme 3 body. Nejlepší hráči: Bujor, Kopecký, Guřan." Libor Zapletal, trenér st.žáků SKB

mladší:
Viktoria Otrokovice - SK Baťov 1930  1:10 (1:7)

branky: 21. Vajdák - 8.,12.,26. Krkoška, 20.,24.,43. Kopecký M., 17. Štulíř, 27. Kostelecká, 37. Sotolář, 68. Zpěvák J.

SKB: Švenda (B) - Mrkvica, Zpěvák J., Řehan, Doležal, Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Štulíř, Kopecký M., náhradníci Sotolář, Vyvlečka, Krkoška, Malínská, Kostelecká

diváků: 77

hodnocení: "V neděli 10.6. ml. žáci SK Baťov odehráli mistrovské utkání s Viktorkou Otrokovice. A toto nahecované derby jsme jednoznačně ovládli výsledkem 10:1.Kromě jednoho zranění si derby nenechal ujít žádný svěřenec. Za trenéry velká poklona jak to kluci zvládli a jaký fotbal předvedli." Libor Hejzlar, trenér ml. žáků SKB

22.kolo KP žáků: sobota 2.6.2018, SAB

starší:
SK Baťov 1930 - Uherský Brod  1:9 (0:4)

branky: 57. Marčík - 55.,62.,65. Valenta, 34.,69. Bartončík, 15.,51. Kadlček, 7. Lukáš, , 21. Koželuha

SKB: Zpěvák J.(B), Križan, Janíková, Marčík, Hastík, Bujor, Merta, Chlebík, Štefka O., Klvaň, Kříž, náhradníci Vyvlečka, Štulíř

rozhodčí: Korch Jiří

diváků: 41

hodnocení: "Přivítali jsme 2 celek tabulky, který u nás potvrdil svou kvalitu a zaslouženě zvítězil. V omlazené sestavě jsme měli předvést rozhodně lepší výkon než dnes!" Libor Zapletal, trenér st.žáků SKB

mladší:
SK Baťov 1930 - Uherský Brod  3:9 (1:4)

branky: 25. Zapletal, 43. Sotolář, 55. Mudřík - 6.,22.,36. Kelíšek, 19.,26.,52. Gazdík, 37. Čermák, 50. Jahoda, 59. Procházka

SKB: Švenda (B), Mrkvica, Zpěvák J., Řehan, Doležal, Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Štulíř, Kopecký, náhradníci Sotolář, Vyvlečka, Krkoška, Malínská, Kostelecká

diváků: 29

21.kolo KP žáků: středa 23.5.2018, Štítná

starší:
TJ Štítná nad Vláří - SK Baťov 1930  4:3 (2:1)

branky: 24.,65. Hnilo, 27. Kalík, 44. Horňák - 35.,46. Chlebík, 64. Kopecký

SKB: Bujor (B) - Křižan, Maňásek, Janíková, Marčík, Kopecký, Chlebík, Merta, Zpěvák Š., Štefka O., Klvaň, náhradníci Kříž, Gloser, Hastík, Vyvlečka, Zpěvák J. (B)

rozhodčí: Veselý Michal

diváků: 25

HODNOCENÍ: "Naše zápasy se herně stále opakují! Se soupeři hrajeme vyrovnaná utkání. Dnes jsme byli herně lepší, ale z neproměňování vyložených šancí jsme zklamaní! Když přidáme chyby, co jsme domácím nabídli v obraně, tak odjíždíme bez bodového zisku, na který jsme určitě měli!“ Libor Zapletal, trenér st.žáků SKB

NEJLEPŠÍ HRÁČI: /

mladší:
TJ Štítná nad Vláří - SK Baťov 1930  3:4 (2:3)

branky: 6.,15. Machuča, 37. Vaculík - 27.,30.,46. Kopecký M., 20. Krkoška

SKB: Švenda (B) - Mrkvica, Zpěvák J., Řehan, Doležal, Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Štulíř, Kopecký, náhradníci Sotolář, Vyvlečka, Krkoška, Malínská, Kostelecká

diváků: 52

20. kolo KP žáků: sobota 19.5.2018 v Otrokovicích

starší:
SK Baťov 1930 - FC Fastav Zlín "B" 1:3 (1:3)

branky: 26. Chlebík - 16.,32. Havrlant, 20. Krystek

SKB: Bujor (B), Křižan, Maňásek, Janíková, Marčík, Kopecký, Chlebík, Merta, Zpěvák, Štefka O., Klvaň, náhradníci Kříž, Gloser, Hastík, Lysák, Zpěvák (B)

rozhodčí: Katrňák

diváků: 55

hodnocení:
„Na výborně připraveném hřišti jsme sehráli vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem ze Zlína. O výsledku rozhodla větší produktivita hostů, kteří svoje brankové příležitosti na rozdíl od nás proměnili! Herně jsme nezklamali, ale co neproměníme je až zarážející, protože na každém tréninku se střelbě věnujeme!“
NEJLEPŠÍ HRÁČI: Janíková, Zpěvák Š., Maňásek
Libor Zapletal, trenér st.žáků SKB

mladší:
SK Baťov 1930 - FC Fastav Zlín "B" 4:13 (2:7)

branky: 1. Kopecký, 9. Sotolář, 48. Šmédek, 60. Mudřík - 38.,45.(p.), 54.,56. Slezák, 3.,20. Maliňák, 24.,59. Janeček, 24.,26. Korvasová, 13. Stříteský, 28. Havrlant, 52. Januš

SKB: Švenda (B)- Mrkvica, Zpěvák, Řehák, Doležal, Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Štulíř, Kopecký, náhradníci Sotolář, Vyvlečka, Krkoška, Kostelecká

hodnocení: bude doplněno později...

19.kolo KP žáků: sobota 12.5.2018

starší:
SK Louky - SK Baťov 1930 3:5 (1:3)

Branky: 21. Vrla, 47. Foldyna, 67. Lojčík - 7.,28.,56.,59. Štefka O., 10. Chlebík

SKB: Zpěvák J. (B) - Křižan, Tulach, Janíková, Marčík, Kopecký, Chlebík, Merta, Zpěvák Š., Štefka O., Klvaň, náhradníci Kříž, Gloser, Hastík, Bujor

HODNOCENÍ: „Utkání se odehrálo na nekvalitní hrací ploše, proto hra nebyla taková jakou chceme hrát. Bojovný zápas s větší brankovou produktivitou na naší straně, kde se střelecky 4x prosadil O. Štefka. Je potřeba kluky pochválit za bojovnost, ale zápas jsme měli odehrát ve větší kvalitě a větším klidu!“ Libor Zapletal, trenér st. žáků SKB

NEJLEPŠÍ HRÁČI: Štefka, Marčík, Křižan

mladší:
SK Louky - SK Baťov 1930 2:0 (0:0)

Branky: 40. Škoda, 42. Kos

SKB: Švenda (B), Mrkvica, Zpěvák, Řehan, Doležal, Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Štulíř, Kopecký, náhradníci Sotolář, Vyvlečka, Krkoška, Malínská, Kostelecká

Hodnocení: "Ml.žáci odehráli další zápas  v Loukách. I když jsme prohráli 2:0, tak kluky velice chválíme. Předvedli bojovný a opravdu fotbalový výkon. Bohužel neproměňováním šancí a slabší střelbou jsme se připravili o lepší výsledek."
Libor Hejzlar, trenér ml.žáků SKB

18.kolo KP žáků: neděle 6.5.2018

starší:
SK Baťov 1930 - FC Rožnov pod Radhoštěm 0:4 (0:1)

branky: 33.,66. Šimurda, 41. Baroš, 68. Talpa

SKB: Bujor (B), Křižan, Tulach, Gloser, Marčík, Kopecký, Hastík, Zpěvák, Chlebík, Štefka O., Chytil
náhradníci: Vyvlečka, Mudřík, Lysák, Štulíř, Zpěvák J. (B)

hodnocení trenéra: "Odehráli jsme nejhorší utkání sezóny, soupeř potrestal naše chyby v obraně a zaslouženě zvítězil!"
Libor Zapletal, trenér st.žáků

mladší:
SK Baťov 1930 - FC Rožnov pod Radhoštěm 1:11 (1:6)

branky: 5. Šmédek - 10.,32.,33.,45. Šimurda, 12.,18. Kocián, 29.,50. Kubáň, 7. Nohavica, 26. Křižka, 57. Šenkýř

SKB: Švenda (B), Mrkvica, Zpěvák Jan, Řehan, Doležal, Trvaj, Šmédek, Zapletal, Mudřík, Štulíř, Vyvlečka
náhradníci: Sotolář, Krkoška

hodnocení trenéra: "V neděli jsme sehrali další mistrovské utkání s Frenštátem p.R. Prohráli jsme 1:11. Kluci soupeře byli opravdu urostení a to bylo hodně znát. Spousta branek padla po hlavičkových soubojích. Naši kluci ale odehráli kvalitní zápas, bojovali i v takovém věkovém rozdílu, nic nevypouštěli. Takže s výkonem jsme byli spokojení." Libor Hejzlar, trenér ml.žáků