59 krát

6.kolo KP žáků: sobota 8.9.2018, SAB

starší:
SK Baťov 1930 - Viktoria Otrokovice 14:0 (2:0)

branky: 40.,65.,66.,70. Bujor, 30.,41.,46. Klvaň, 1.,51. Hastík, 52.,58. Chytil, 62., 68. Marčík, 56. Kopecký

SKB: Zpěvák (B) - Dočkal, Tulach, Marčík, Hastík, Štulíř, Kopecký, Klvaň, Chytil, Vyvlečka, Bujor, střídali Stuchlík, Gloser, Trvaj, Mudřík

rozhodčí: Katrňák Milan

diváků: 45

hodnocení:

V dalším zápase krajského přeboru starších žáků na sebe narazily dva místní oddíly. SK Baťov 1930 hostil svého městského souseda Viktorii Otrokovice. Hned v začátku utkání šli domácí po pěkné kombinační akci do vedení 1:0, ale další vyložené šance se jim nepodařilo zužitkovat. Celý první poločas oddolávala obrana soupeře našemu tlaku, až v závěru poločasu skórovali domácí podruhé a navýšili své vedení.
Do druhé poloviny zápasu vstoupili hráči SK Baťov 1930 zdravě nabuzeni a během deseti minut dokázali vstřelit další góĺy. Soupeř viditelně rezignoval a čekal na závěrečný hvizd rozhodčího. Než utkání skončilo, stihli domácí nastřílet celkem 14 branek a naprosto zaslouženě rozdrtili svého rivala.

Doufejme, že si naši hráči schovali nějaké góly do dalšího zápasu, kdy hrajeme ve Starém Městě.

Hodnocení trenéra ( L. Zapletal ): Po celý zápas jsme byli lepším týmem. Do utkání jsme vstoupili aktivně, za což jsme byli odměněni rychlou brankou, která určila ráz utkání. Kdybychom lépe řešili brankové šance v prvním poločase, skóre by bylo výraznější. Ve druhém poločase jsme zlepšili produktivitu, proto skóre městského derby skončilo dvouciferným výsledkem.
Kluci hráli hlavně ve druhé půli jako tým, předvedli velmi dobrý výkon a mohu všechny pochválit za předvedený výkon.

mladší:
SK Baťov 1930 - Viktoria Otrokovice 0:1 (0:1)

branka: 29. Sabák

SKB: Švenda (B) - Mrkvica, Zpěvák, Řehan, Trvaj, Šmédek, Zapletal L., Mudřík, Bujor Ž., Mičutka, Krkoška

diváků: 70

hodnocení:

V utkání krajského přeboru mladších žáků byl průběh vyrovnaný a nakonec se štěstí přiklonilo k mladým chlapcům z Viktorky, když pěknou brankou po samostatném úniku rozhodl utkání Sabák. Zápas měl výbornou úroveň a k vidění byla spousta šancí na obou stranách a taky mnoho talentovaných fotbalistů z obou oddílů.

Naposledy změněno úterý, 11 září 2018 06:04