44 krát

9.kolo KP žáků: sobota 29.9.2018, SAB

starší:
SK Baťov 1930 - SK Slovácká Viktoria Bojkovice 7:2 (4:1)

branky: 24.,28. Chytil, 7. Hastík, 18. Klvaň, 51. Bujor, 53. Štulíř, 54. Kopecký - 21. Rapant, 45. Žák

SKB: Zpěvák (B) - Dočkal, Tulach, Marčík, Hastík, Štulíř, Gloser, Kopecký, Klvaň, Chytil, Bujor A., střídali Stuchlík, Mudřík, Zapletal

rozhodčí: David Janoš

diváků: 70

V zápase krajského přeboru starších žáků oddíl. SK Baťov 1930 nastoupil doma proti týmu Bojkovic. Úvod zápasu vyšel lépe hostům, jejichž útočník po hezké individuální akci nastřelil břevno domácí branky. Poté převzali otěže zápasu domácí, hostující gólman vyběhl mimo šestnáctku,jeho nepřesný odkop zachytil náš útočník Hastík a s přehledem trefil prázdnou branku (1:0). Domácí tým si nadále vytvářel šance a samostatný únik proměnil ve druhý gól Klvaň (2:0). Hosté hrozili z nebezpečných protiútoků a jeden z nich zakončli střelou pod břevno a snížili na1:2. Naši hráči hned tři minuty poté dokázali navýšit své vedení, když se po pěkné kombinaci uvnitř velkého vápna tefil do šibenice Chytil (3:1). Skóre prvního poločasu uzavřel dorážkou na 4:1 Kopecký.

Do druhé půle nastoupili hráči Baťova trochu ukolébáni svým náskokem a nechali soupeře ve 45.minutě po nenápadné střele snížit na 4:2. Po velice dobře kopnutém rohu Tulacha navýšil vedení domácích hlavičkou z malého vápna Bujor 5:2.

Během pěti minut dokázali hráči Baťova vstřelit Štulířem a Kopeckým dvě branky, když oba prokázali pohotovost při zakončení a upravili stav zápasu na konečných 7:2. Další šance na obou stranách zůstaly nevyužity a utkání skončilo zaslouženým vítězství domácích.

Další zápas hrajeme v sobotu 6.10.2018 v Rožnově pod Radhoštěm.

Hodnocení trenéra ( L. Zapletal ): "Hrál se otevřený útočný fotbal, ve kterém jsme byli produktivnější v zakončení. V obraně zahrál dobře Marčík, který zejména ve druhém poločasu dokázal oŕganizovat obranné řady. Výborný výkon podal Štulíř, který splnil své úkoly jak v obraně, tak v záloze.Svou střeleckou pohotovost prokázal Kopecký. V útoku se velmi dobře prezentovali důrazem a rychlostí Klvaň a Bujor, kteří se prosadili i gólově."