Štítná nad Vláří - SK Baťov 1930  3:4p. (2:2)

branky: 32., 48. Králík, 33. Maniš - 6., 9. Bršlica A., 81. Rusek

SKB: Medek (B), Kopřiva, Vašulka (81. Kopecký), Rusek, Richvalský, Bršlica A. (78. Merta), Štefka J. (58. Klíma), Llanos, Kadlec (84. Štefka O.), Káňa (73. Plechač), Dvořák

starší:
Staré Město - SK Baťov 1930  2:1p. (0:0)

Branky: 38. Nejezchleba - 63. Štefka O.

SKB: Bujor (B), Křižan, Chlebík, Janíková, Marčík, Kopecký, Guřan, Merta, Zpěvák, Štefka O., Chytil, střídali Kříž, Gloser, Lysák, Hastík, Klvaň, Zpěvák

Hodnocení: „ U vedoucího týmu jsme odehráli vyrovnaný 1 poločas s minimem šancí. Ve 2 poločase jsme byli i přes obdrženou branku lepší, zaslouženě vyrovnali a nebýt naší špatné koncovky, tak jsme mohli získat plný počet bodů!
Kluky chválím za 2 poločas a hlavně za jejich charakter!!!"

Nejlepší hráči: Kopecký, Zpěvák Šimon, Guřan

Libor Zapletal, trenér starších žáků SKB

mladší:
Staré Město - SK Baťov 1930  10:0 (4:0)

SKB: Švenda (B), Zpěvák, Řehan, Doležal, Trvaj, Zapletal L., Mudřík, Kopecký, Krkoška, Vyvlečka, Malínská, střídali Bujor Ž., Sotolář, Kostelecká

branky: 24.,42.,44.,56. Popelka, 8. Zelený, 12. Peška, 29. Ficek, 33. Hájek, 55. Bilavčík, 58. Mach

informace budou doplněny...

17.kolo KP mužů: pátek 13.4.2018

SK Baťov 1930 - FK Bystřice pod Hostýnem  2:0  (0:0)

branky: 62. Zapletal P., 67. Ondráš

SKB: Vitásek R. (B), Večeřa, Bršlica, Krajča, Skyba, Kašík (88. Rusek), Vitásek M. (82. Zikmund), Zapletal P. (90. Dvořák M.), Žáček, Ondráš, Zapletal M.

BpH: Juřík (B), Michálek, Juhás, Tureček, Zámorský, Ondroušek, Kušík, Duarte Almeida Costa (80. Křížek), Kocman (67. Ulrych), Berky, Ligač

Hodnocení zápasu:
V jarním pátečním podvečeru byl na Baťove k vidění fotbal kvalitní úrovně, ve kterém prim hrálo domácí mužstvo, které vlastně po celý zápas soupeře nepustilo do žádné větší šance a kdyby v prvním poločase proměnil některou se svých šancí aktivně hrající Krajča, mohl být rozdíl ve skore větší. Výborně hrající domácí tým se tak prosadil až v poločase druhém, když se o branky postarali Zapletal P.ml. a Ondráš. Všechny tři body tak po zásluze získali domácí.

14.kolo KP žáků: sobota 7.4.2018

starší:

SK Baťov 1930 - Val.Klobouky  2:1 (1:0)

branky: 34. Merta, 44. Guřan - 38. Samiec

SKB: Bujor (B), Křižan, Klvaň, Marčík, Kopecký, Guřan, Merta, Zpěvák Š., Chlebík, Štefka O., Chytil, střídali Gloser, Lysák, Vyvlečka, Kopecký, Zpěvák J.

nejlepší hráči: Bujor, Chytil, Zpěvák Šimon

hodnocení trenéra:
„V utkání jsme byli nervózní, hlavně v obranné činnosti jsme byli málo aktivní a tím soupeři nabízeli šance, které nedokázali proměňovat. Ve zlepšeném 2. poločase jsme dokázali soupeře přehrát a nakonec o 1. gól vyhráli!“
Libor Zapletal, trenér st.žáků SKB

mladší:

SK Baťov 1930 - Val.Klobouky  3:12 (3:6)

branky: 4.,13.,15. Kopecký - 7.,12.,42. Vlček, 25.,51.,52. Fojtík, 23.,33.,54. Zůbek, 18.,57. Struhař, 8. Vangor

SKB: Švenda (B), Zpěvák, Řehan, Doležal, Trvaj, Zapletal, Mudřík, Kopecký, Krkoška, Vyvlečka, Malínská, střídali Sotolář, Kostelecká

"V sobotu 7.4.2018 mladší žáci odehráli doma první mistrovské utkání jarní sezony a to s mužstvem Val.Klobouků. I když kluci zápas prohráli vysoko 3:12, tak s výkonem i kvalitou  jsme spokojení, vždyť kluci hráli většinou s o 2 roky staršími protihráči." Libor Hejzlar, trenér ml.žáků SKB

16.kolo KP dorostu: sobota 7.4.2018

SK Baťov 1930 - SK Louky 0:1  (0:0)

branka: 67. Kuna

diváků: 50

rozhodčí: Kolář

SKB: Medek (B). Kopřiva, Vašulka (83. Štefka O.), Rusek, klíma (59. Šnajdar), Bršlica A. (79. Merta), Štefka J., Llanos, Kadlec, Káňa, Dořák

Hodnocení trenéra:
"V prvním poločase zápasu s mužstvem Louky jsme si vypracovali několik slibných gólových příležitostí, které jsme bohužel neproměnili a poločasové skóre tudíž bylo vyrovnané. Ve druhém poločase jsme bohužel v 67 minutě inkasovali gól, na který jsem již nedokázali zareagovat." Jiří Sotolář, trenér dorostu SKB

16.kolo KP mužů: sobota 7.4.2018

FK Luhačovice - SK Baťov 1930  1:0  (1:0)

branka: 42. Suchý (p.)

diváků: 50

rozhodčí: Surovec, Gargulák, Stodůlka

LUH: Švec (B), Červenka O., Červenka Š. (80. Slobodian), Bernátek (72. Polách), Suchý, Kryšpín, Popelka, Postava (84. Pavlíček V.), Pavlíček M. (89. Liška), Pešek, Hubáček

SKB: Vitásek M.(B), Večeřa (84. Zikmund), Bršlica P., Krajča, Skyba, Vitásek M., Zapletal P., Žáček, Ondráš, Zapletal M., Spurný D.

Vyrovnané utkání rozhodla branka z pokutového kopu ze závěru prvního poločasu. Naši hráči odvedli poctivý, bojovný výkon, ale branku nedokázali vstřelit ani z velmi slibné situace v samém závěru utkání, když přesnou střelu Aleše Skyby domácí brankář vytěsnil.

15.kolo KP dorostu: sobota 31.3.2018

Kunovice - SK Baťov 1930  3:2 (2:2)

branky: 8.,15. Otáhal, 84. Dvořák (vlastní) - 10. Rusek, 25. Štefka J.

SKB: Medek (B), Kopřiva, Šnajdar, Rusek, Richvalský, Klíma, Štefka J., Llanos, Kadlec (56. Bršlica), Káňa (61. Chlebík), Dvořák

hodnocení trenéra: "V dalším mistrovském utkání jsme zajížděli na hřiště Kunovic, kde kluci poprvé v tomto roce ochutnali "vůni" přírodní trávy. Soupeř v prvním poločase dvakrát skóroval, ale vždy jsme poměrně brzy zvládli vyrovnat. V druhém poločase se již hrál zcela vyrovnaný zápas, který rozhodl smolný vlastní gól v závěru. Za přístup a bojovnost kluky chválím."
Jiří Sotolář, trenér dorostu SKB

15.kolo KP mužů: čtvrtek 29.3.2018

SK Baťov 1930 - Spartak Hluk 3:2p. (0:0)

branky: 67.,84. Vitásek M. - 49., 53. Horák

SKB: Vitásek R. (B), Bršlica P., Novák J. (86. Kopřiva), Krajča, Kašík, Vitásek M., Zapletal P. (85. Spurný D.), Zikmund (29. Dvořák), Žáček, Ondráš, Zapletal M.

HLK: Fojtík (B), Horák, Dohnal, Martiš, Kukla, Bihári, Zalubil, Machala O. (46. Otrusiník), Machala A., Galuška, Baroň

V prvním jarním utkání domácího týmu viděla početná divácká kulisa zajímavé utkání, ve kterém začal lépe hostující tým a po celý první poločas měl převahu a vytvořil si i několik vyložených šancí, domácí mohli děkovat brankáři Vitáskovi, že se šlo do kabin za bezbrankového stavu. I začátek druhého poločasu nezastihl domácí v optimální pohodě, jen tentokrát
se už hostujícímu týmu podařilo své příležitosti přetavit v góly a ujali se vedení 2:0 zásluhou střelce Horáka. Po této sprše
se konečně probudili i domácí hráči a vytvořili si převahu, ze které vytěžili vyrovnání. Poté mohlo každé mužstvo strhnout vítězství na svou stranu, ale ani jednomu se to nepodařilo, tak utkání dospělo v rozuzlení na pokutové kopy, ve kterých se štěstěna přiklonila k domácímu týmu a ten si díky tomu připsal ve svém prvním jarním utkání důležité dva body.

Halový turnaj předpřípravek v Napajedlích - 11.3.2018

V neděli 11.3.2018 se zúčastnil tým předpřípravky SK Baťov 1930 z.s.turnaje benjamínků ročníku 2011 a 2012 v Napajedlích. V konkurenci 6 týmů skončili na krásném druhém místě. Hlavní zásluhu na výborném umístění mají dva hráči, a to Filip Zvonek a Adam Langer.
Hrálo se každý s každým na florbalové branky, hřiště s mantinely, tři na tři bez brankářů.

Sk Baťov reprezentovali: Filip Zvonek, Adam Langer, Jan Straka, Max Overal, Elenka Fojtíková, Patrik Číž.
Trenéři : Jiří Veselý,Honza Tulach a vypomáhal Jíří Zvonek(tatínek F.Zvonka)

PŘÍPRAVNÉ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ: pátek 23.3.2018

SK BAŤOV 1930 – TJ FS NAPAJEDLA           3 : 4   (3 : 1)

Branky:   13´ P. Zapletal, 25´ J. Kašík, 35´ P. Krajča – 41´ a 63´ K. Havránek, 69´ R. Bůžek, 79´ A. Kozubík

Sestava Baťova:    R. Vitásek – J. Novák, P. Bršlica, O. Žáček, M. Zikumund – J. Kašík, A. Skyba (10´ M. Zapletal), M. Vitásek, M. Spurný, P. Krajča – P. Zapletal.

Oba týmy musí na start jarních odvet minimálně týden počkat, a tak si na páteční podvečer operativně sjednaly dodatečnou generálku. V ní se na světla baťovské umělky daleko rychleji adaptovali očividně nažhavenější domácí, kteří se také už v průběhu první půle pohodlně dostali do výrazného třígólového vedení. Na první branku přitom nečekali ani čtvrthodinu, když centrovaný míč J. Nováka z pravé strany uklidil přesným obstřelem gólmana P. Zapletal – 1 : 0! V 25´ před vlastní brankou uklouzl napajedelský stoper M. Drga a přihrávku J. Kašíka nešťastně usměrnil za záda bezmocného Balážika – 2 : 0!. Když si deset minut před přestávkou P. Krajča v poklidu naskočil na centrovaný míč zprava a z malého vápna jej elegantní hlavičkou pověsil pod víko, reálně hrozilo, že si Fatra z Otrokovic odveze potupný debakl – 3 : 0! Napajedelští však mají ve svém středu individualitu, která svými mimořádnými herními kvalitami výrazně přesahuje všechny ostatní. A byl to právě špílmachr J. Laciga, jenž geniální uličkou mezi stopery vyslal do úniku K. Havránka, který si hokejovým blafákem s přehledem poradil i s vybíhajícím R. Vitáskem a do prázdné brány levačkou upravil na přece jen lépe pro hosty vyznívajících 3 : 1

Krátce po odehrané hodině J. Laciga bleskurychle přenesl míč zleva na volného K. Havránka, který se s balónem moc nepáral a z hranice velkého vápna vydařenou pumelicí pod břevno pokořil R. Vitáska podruhé – 3 : 2. Zaskočení domácí se však pokusili otěže zápasu opět převzít a v hodně nejisté obraně Fatry opakovaně nacházeli díry jak v ementálu, jejich 2 - 3 velké gólové příležitosti však bravurními zákroky zlikvidoval famózní J. Balážik. Na druhé straně se však náhlé napajedelské probuzení s gólovým efektem naopak potkalo. Na přesnou Havránkovu přihrávku zprava si naběhl napajedelský R. Bůžek a umístěnou placírkou srovnal – 3 : 3. Deset minut před koncem dokázal Kozubík zužitkovat přesnou Braunerovu nabídku a upravil na konečných – 3 : 4.