Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Hluku dorost přivezl vysokou výhru

02.09.2019 | Ladislav Brslica

Dorostenci napodobili své kolegy ze sdruženého dorosteneckého týmu Tlumačov/KB a také oni přivezli 3 body za vysokou výhru na renovovaném hřišti v Hluku.

5. kolo | Neděle 01.09.2019, 10:00 | Hluk

Spartak Hluk - SK Baťov

2:7

2:6

Branky: 8.,14. Červenka - 4.,33. Bršlica, 8. Medek (p.), 16. Zapletal V., 36. Štefka J., 39. Chytil, 81. Marčík

Žluté karty: 20. Kopecký, 39. Bršlica, 89. Zapletal

Rozhodčí: Filip Šmejkal

Diváci: 50

Spartak Hluk: Kusák (B) - Polách, Frühauf Z., Krystek, Škorec, Řiháček, Matejkovič P., Matějíček, Kroupa, Matejkovič L., Červenka, střídali Gášek (B), Soviš, Matejka D., Frühauf M., Frühauf P., Gál, Martiš

SK Baťov: Medek (B) - Marčík, Kopecký, Zapletal V., Guřan, Klíma, Štefka O., Llanos, Štefka J., Kadlec, Bršlica, střídali Vašulka, Zpěvák Š., Štach, Plechač, Chytil, Merta, Zpěvák J.

Komentář

"Včerejší utkání v Hluku (mimochodem na krásném hřišti)  proběhlo v režii našich hráčů, kdy jsme hned v úvodu vedli 2:0 zásluhou Bršlici a s přehledem proměněným pokutovým kopem gólmama Medka.
Poté jsme si na chvíli utkání zkomplikovali sami, kdy soupeř srovnal po dvou velkých chybách v zadních řadách. Nicméně přesto poločas skončil 6:2 pro naše hráče, kdy se postupně trefili Vitek Zapletal, znovu Adam Bršlica, Jirka Štefka a Roman Chytil.

Druhá půle utkání proběhla podobně, jen jsme prostřídali všechny hráče ze střídačky a musím říct, že i střídající hráči předvedli kvalitní výkon korunovaný krásným lobem Dominika Marčíka, který završil skóre zápasu na konečných 2:7 pro SKB."