Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci zdolali Holešov na penalty

16.09.2019 | Ladislav Brslica

Naši starší žáci si připsali první body, byť jen dva po výhře na pokutové kopy. Věřme, že se tím odrazili k dalším dobrým zápasům a výsledkům!

Diváci: 51

SK Baťov: Švenda (B) - Pšenčík, Dvořák R., Trvaj, Štulíř, Kopecký, Poulík, Mudřík, Dvořák M., Vyvlečka, Zpěvák J., střídali Pozzi, Zapletal, Krkoška, Mrkvica

SFK Holešov: Mišelnický (B) - Hrňa, Uhlíř, Winkler, Bíbr, Sklenář, Zdráhalová, Skýpala, Zdráhal, Podgurskij, Daďa, střídali Stiskal, Kejval, Vajda, Rygál, Horsák

Komentář

Mladý tým domácích ukázal v utkání velkou bojovnost a snahu o vítězství. V úvodu zápasu hosté sice nastřelili břevno, ale většinou se hrálo na půli soupeře. Domácí tým se ale nedokázal vinou nepřesné střelby prosadit. Z ojedinělého protiútoku se tak hosté dostali do vedení, když vyloženou příležitost zlikvidoval výborným reflexem náš brankář Švenda, ale dorážce do prázdné branky již nikdo nezabránil. Zbývajících deset minut do poločasu se opět odehrávalo v blízkosti branky soupeře, ale bez brankového efektu.
Do druhé půle nastoupili hráči Baťova s ještě větším nasazením a po pěti minutách předvedli pěknou    kombinaci, ze které se střelou  z hranice šestnáctky prosadil Kopecký a srovnal na 1:1. Domácí nepolevili a  v  53. minutě se radovali z vedení 2:1, podruhé se v zápase střelou pod břevno prosadil náš záložník Kopecký. Hra pokračovala stálým náporem domácího týmu, ale další šance zůstaly nevyužity. Proto přišel trest - čtyři minuty před koncem utekl domácí obraně holešovský útočník a jedinou střelou hostů na branku ve druhém poločase srovnal na konečných 2:2.

V penaltovém rozstřelu byli jasně lepší hráči domácích, kteří proměnili všechny pokutové kopy, zatímco hosté trefili tyč a jednu penaltu zneškodnil náš brankář, takže jsme zvítězili 4:2 na penalty.

Ohlasy

Trenér Zapletal L.: "Mužstvo předvedlo dobrý výkon, za který by jsme si zasloužili tři body. Máme jenom dva, ale snad se kluci z chyb poučí a příště dokážeme proměnit šance, abychom o body nepřišli. Velmi dobře zahrála záloha - kapitán Vyvlečka a střelecky disponovaný Kopecký, při penaltách nás podržel brankář Švenda."

Dorost nabírá fyzičku na soustředění v západních Tatrách

Zajímavou lokalitu si ke svému soustředění našli naši dorostenci - tréninkové kilometry polykají v atraktivním prostředí ...

Mladší žáci do třetice na bedně - tentokrát bronzoví

Mladší žáci se vezou na úspěšné halové vlně a na třetím turnaji v řadě obsadili pozici mezi třemi nejlepšími

Muži vítězně i v dalším přípraváku

Druhé přípravné přátelské utkání sehráli naši muži v sobotu 15.2. a opět byli úspěšní