2. kolo | Sobota 27.10.2018, 09:30 | SAB

Branky: 32.,41. Bujor, 30. Marčík - 53. Zámečník

Diváci: 70

SK Baťov: SKB: Zpěvák (B) - Křižan, Dočkal, Marčík, Hastík, Štulíř, Gloser, Kopecký, Klvaň, Chytil, Vyvlečka, náhradníci Bujor, Trvaj, Mudřík

ČSK Uherský Brod: Daníček (B) - Novotný, Kúřil, Jahoda, Bartek, Zámečník, Procházka, Kelíšek, Maleňák, Koželuha, Klon, náhradníci Meindlschmid, Zlatý, Popelka

Komentář

V ukání se sousedem z tabulky se kluci na umělé trávě hodně naběhali. V prvním poločase se hra odehrávala především mezi šestnáctkami, hosté využívali k útoku dlouhých nákopů na své útočníky, ale domácí se mohli opřít o spolehlivý výkon obrany a brankáře Zpěváka. Naše akce dokázali hosté ubránit, takže jsme hrozili hlavně ze standardních situací. Trestný kop Chytila s námahou vyrazil hostující gólman na roh, ale jinak se domácí útočníci nedokázali prosadit. Až ke konci první půle , kdy běžela 30. minuta se po rohu trefil náš stoper Marčík. Baťov vedení povzbudilo a ještě do poločasu zvýšil vedení na 2:0, když se po přihrávce Glosera prosadil Bujor.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s elánem a zatlačili soupeře na jeho polovinu. Začali si vytvářet šance, které hosté odvraceli jen s obtížemi. Ve 41. minutě se samostatně již podruhé v ukání prosadil Bujor a přízemní střelou navýšil vedení na 3:0. Hráče Baťova vedení o tři branky uspokojilo a přenechali iniciativu soupeři. Několikrát zasáhl náš brankář, ale v 53. minutě se soupeř prosadil v šestnáctce a zblízka snížil na 3:1. Hosté byli dále lepším týmem a několikrát nebezpečně ohrozili naši branku, ale změny skóre se nedočkali i díky dobré práci obrany.

Ohlasy

Hodnocení trenéra ( L. Zapletal ): "V první půli se kluci snažili a byli odměněni dvěma góly v soupeřově brance. Do vstřelení třetí branky jsme byli jasně lepším týmem. Poté naše aktivita upadla a soupeř se dostával často do blízkosti naší branky, ale další snížení jsme nedovolili. Bojovností jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Pochválit bych chtěl obránce Vyvlečku s Marčíkem, kteří dokázali ubránit fyzicky vyspělé útočníky soupeře. V útoku velmi dobře zahrál Bujor, který vstřelil dvě branky."

Poslední utkání podzimu utkání hrají žáci v sobotu 3.11.2018 na Pasekách se Zlínem B.

Štítná zdolána aneb 3 body Made by Roman Vitásek

Proti Štítné nad Vláří naši muži vybojovali šťastné vítězství, na kterém má hlavní zásluhu především gólman Roman Vitásek. Ten...

Starším žákům se úvodní zápas nepovedl

Starší žáci přivítali v úvodním kole lídra soutěže ze Slušovic a po velkém boji mu nakonec podlehl.

Na slovíčko s matadorem týmu

V naší pravidelné rubrice jsme po kapitánovi jako druhého v pořadí oslovili nejzkušenějšího hráče kabiny Zdeňu "Steva" Ondráše....