Starší žáci si připsali vysoké vítězství i díky hattriku Alexe Bujora

18. kolo | Sobota 27.04.2019, 09:30 | Baťov

Branky: 24.,32.,69. Bujor, 1. Chytil, 27. Klvaň - 11. Polášek

Diváci: 20

SK Baťov: Zpěvák J.(B.) - Tulach, Marčík, Trvaj Jar., Štulíř, Hastík, Kopecký, Klvaň, Bujor, Chytil, Vyvlečka, střídali Řehan, Mudřík

FK Staré Město: Horák (B.) - Ficek, Machů, Obdržálek, Popelka, Zelený, Peška, Polášek, Kowalík, Trvaj Jin., Bureš, střídali Mach, Hájek, Kunovjánek,. Kejř, Tureček

Komentář

Starší žáci měli výborný vstup do zápasu. Už v první minutě proměnil samostatný únik kapitán mužstva Chytil a domácí tým vedl 1:0. Snadné vedení hráče uspokojilo a hostující tým se ujal iniciativy. Kombinační hrou se dostával lehce k naší brance a zaměstnával naši obranu. Tlak hostí přinesl vyrovnávací gól, když po centru zleva si naběhl do šestnáctky hostující záložník a srovnal stav na 1:1. Teprve poté se hráči Baťova znovu nastartovali a díky fyzické převaze se dokázali prosadit po standardních situacích, které výborně zahrával Tulach. Do poločasu se prosadili naši útočníci - dvě branky vstřelil Bujor a jednou se trefil Klvaň, takže do kabin šli domácí s tříbrankovým náskokem (4:1).

Ve druhé části to vypadalo, že oba celky se smířily se stavem utkání. Hra se odehrávala převážně mezi šestnáctkami, hosté kombinovali ve středu hřiště, ale do nebezpečného zakončení se nedostali. Domácí hrozili z rychlých brejků, ale své úniky nedokázali proměnit. Až minutu před koncem zápasu uvolnil hezkou přihrávkou Klvaň druhého útočníka Bujora a ten střelou pod víko upravil na konečných 5:1 pro domácí.

Trenér L.Zapletal pochválil za výkon Trvaje, který nastoupil na nezvyklém postu, v záloze Kopeckého a střelecky pohotového Bujora.

Další zápas hrajeme příští sobotu opět doma.