Starším žákům se tentokrát nevedlo a přes solidní výkon se z Bojkovic vrátili bez bodů...

20. kolo | Sobota 11.05.2019, 09:30 | Bojkovice

Branky: 53. Rapant, 64. Klimeš - 3. Kopecký

Diváci: 35

SK Slovácká Viktoria Bojkovice: Kusin (B) - Masařík, Sommer, Žak, Vrba, Rapant, Surý, Malár, Kovář, Klimeš, Kalík, náhradníci Liška, Hodulík, Svoboda, Merčáková, Štěpaník

SK Baťov: Zpěvák Jos.(B) - Hastík, Marčík, Trvaj, Štulíř, Kopecký, Klvaň, Bujor, Chytil, Vyvlečka, Křižan, náhradníci Řehan, Mudřík, Zapletal, Tulach

Komentář

Starší žáci vstoupili do zápasu výborně a už ve třetí minutě se trefil pod břevno ze dvaceti metrů Kopecký. Hráči Baťova nepolevili a po skrumáži nastřelili tyčku.Hosté dobře kombinovali a domácí k nepouštěli do šancí. Kaňkou byla žlutá karta, kterou za řeči održel náš kapitám, po neodpískané ruce domácích. Další střelu Križana dokázal brankář Bojkovic jen s velkou námahou vytěsnit na břevno, ale nikdo z hostí odražený míč nedobíhal, tak jej domácí obrana bez problémů dokázala uklidit do bezpečí. Domácí hráli jednoduše - dlouhými nákopy se snažili dostat za naši obranu, ale na jejich akce reagoval včasnými výběhy náš gólman.

Druhý poločas začal  šancemi hostů, ale své samostatné úniky nedokázali naši útočníci proměnit. Hosté se přizpůsobili domácím a balón létal od vápna k vápnu. V 53. minutě došlo k fatálnímu nedorozumění našeho brankáře se stoperem, kdy se při odkopu  odražený míč kutálel k naší brance a stoper hostí místo razantního odkopu do rohu nechal domácí snadno vyrovnat. Hráči Baťova přidali a vynutili si územní převahu, ze které vytěžili několik rohů. Přes závary ale nedokázali vstřelit branku. Sedm minut před koncem zbytečně ztratil míč Bujor, následoval rychlý protiútok a domácí útočník skákavou střelou šťastně překonal našeho brankáře. Přes závěrečný tlak hostí se skóre už nezměnilo a hráči Baťova ztratili zbytečně všechny body.

Ohlasy

Trenér Zapletal L. pochválil za výkon Križana, který nastoupil po dlouhé několika měsíční pauze, velmi dobře zahrál  proti fyzicky vybaveným útočníkům Vývlečka a v záloze technicky motal hlavy soupeře Kopecký..

První příprava v Nedachlebicích skončila porážkou

V Nedachlebicích jsme vedli už 2:0, domácí však do poločasu snížili a po přestávce využili  prostřídání v našem týmu k...