22. kolo | Sobota 25.05.2019, 09:30 | Kunovice

Branky: 19.,39.,66. Bujor, 11. Klvaň, 16. Marčík, 35. Kopecký, 68. Chytil

Diváci: 30

FK Kunovice 1932: Chramcov (B) - Krajča, Trefilík, Nemrava, Basovník, Král, Škrabal, Trampota, Kohutíč, Šimík, Krpal, střídali Vagdal, Svoboda, Vlachynský, Skopal

SK Baťov: Zpěvák Jos. (B) - Hastík, Tulach, Marčík, Štulíř, Kopecký, Klvaň, Bujor, Chytil, Vyvlečka, Křižan, střídali Mudřík, Trvaj, Zapletal

Komentář

Starší žáci vstoupili do zápasu bez potřebné koncentrace. Nechali se od soupeře zatlačit, nedařila se kombinace a soupeř se po našich chybách dostával k naší šestnáctce. Uklidnila nás až 11. minuta, kdy zachoval chladnou hlavu náš útočník Klvaň a s přehledem proměnil svou šanci a hosté vedli 1:0. Po pěkné kombinaci se o pár minut později prosadi umístěnou střelou Marčík a navýšil vedení na 2:0 z pohledu hostů. Do konce poločasu se ještě prosadil Bujor a Kopecký a upravili poločasové skóre na 0:4.
Na začátku druhého poločasu se prosadil náš nejlepší střelec Bujor a hráči Baťova si nadále vytvářeli spoustu šancí, které ale nedokázali proměnit. Spalovali jednu příležitost za druhou až chvíli před koncem se opět prosadil Bujor a Chytil a zápas skončil jednoznačným vítězstvím hostů 7:0.

Ohlasy

Trenér Zapletal L.  hodnotil tým kladně za snahu o kombinaci, ale hráči zbytečně volili přihrávky vrchem místo hry po zemi. Nelepší střelec mužstva Bujor dává branky proti soupeřům ze spodní části tabulky, ale ve vyrovnaných zápasech se tolik neprosazuje. V tomto utkání podal dobrý výkon Vyvlečka, který se kromě obranných povinností zapojoval i do útočení po své straně, v záloze se o časté zakončení ze střední vzdálenosti staral Chytil a v útoku zúročil své zkušenosti a klid v zakončení Klvaň.

Naši žáci v dohrávce 2.kola přivítali Kunovice

Ve středu 11.9. naši žáci přivítali v dohrávce 2.kola své vrstevníky z Kunovic a starší bohužel opět vyšli bodově naprázdno,...

V Poháru Zlínského KFS jdeme do semifinále!!

Ve středu 11.9. jsme v Dolním Němčí (I.A třída) odehráli čtvrtfinalové utkání Poháru a po jasném vítězství postupujeme do...

Hlasuj pro Žakyse v anketě Gól měsíce !!!

Na přiložené webové adrese je možno hlasovat pro gól Ondry Žáčka z utkání s Holešovem v anketě Gól měsíce na stránkách Přihraj.cz.