Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži

Muži Boršice nešetřili

02.11.2018 | LB

Boršice letos prochází velkou krizí a s nulovým bodovým ziskem se krčí na dně tabulky našeho Krajského přeboru. Ani Baťov jim nedopřál tuto statistiku změnit a v posledním podzimním kole je vyprovodil  doslova "tuctovým" přídělem. Celý článek

Vydřené dva body z Bystřice

29.10.2018 | Ladislav Brslica

Sychravé podzimní počasí s deštěm a blátem - to byla kulisa, ve které se odehrálo předposlední kolo této části soutěže. Po dramatickém boji a hektické koncovce jsme nakonec vyválčili cenné 2 body, kterými jsme si upevnili místo v klidném středu tabulky. Celý článek

V oslabené sestavě muži na Luhačovice nestačili.

22.10.2018 | Ladislav Brslica

Bez několika hráčů základní sestavy naši muži Luhačovicím vzdorovali statečně, bohužel v prvním poločase jim hrubými chybami nabídli vedení, které si přes náš zlepšený výkon v druhé půli už zkušení hosté vzít nenechali. Celý článek

Muži vezou z Juřinky dva body

14.10.2018 | Ladislav Brslica

V Juřince jsme neudrželi vedení a bonusový bod jsme si museli urvat v penaltovém rozstřelu.

Celý článek

Exdivizní Brumov po velkém boji zdolán...

10.10.2018 | Admin Global

Po těsném výsledku 3:2 dokázali fotbalisté Baťova vybojovat cenné vítězství nad soupeřem, jenž ještě v loňské sezoně bojoval v divizi. Dvěma brankami v prvním poločase se na výhře podílel Krajča, třetí trefu přidal Vitásek ve 49. minutě. Celý článek

Suchopárek, Koller, Horňák v neděli 18.11.2018 na Sportovním areále Baťov

Jedinečná možnost podívat se na otevřený trénink naší dorostenecké reprezentace!

Repezentace ČR - U19 na Sportovním areále Baťov

Na našem domácím hřišti přivítáme další vzácnou návštěvu - náš reprezentační výběr do 19 let.

Žáci v posledním podzimním kole ve Zlíně neuspěli

V posledním kole podzimní části krajského přeboru žáků nastoupili baťovští na Pasekách proti zlínskému "B-čku", bohužel ani jeden ze...