Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost

Dorost v dohrávce nezaváhal a s přehledem zdolal Kunovice

01.10.2020 | Ladislav Brslica

Po nějakém čase se tým dorostu sešel opět v plné sestavě a na hřišti to bylo znát, kluci svého soupeře přehráli a připsali si plný bodový zisk. Celý článek

Dorostu se podařil husarský kousek, když otočil tříbrankové manko

26.09.2020 | Ladislav Brslica

Když na ukazateli skóre svítilo ve 37.minutě skóre 0:3, málokdo by si na domácí ještě vsadil. Ti ale nejprve do poločasu stihli vyrovnat, aby pak v 65.minutě Petr Kopecký svým druhým gólem v zápase strhl vítězství na stranu Baťova! Celý článek

Dorostenci svůj zápas 7.kola s Kunovicemi odložili

21.09.2020 | Ladislav Brslica

Náhradní termín tohoto zápasu je dohodnut na středu 30.9.2020 od 18 hod. na SAB. Celý článek

Ze Starého Města se naši dorostenci vracejí s prázdnou

13.09.2020 | Ladislav Brslica

Na horké půdě aktuálního lídra soutěže se našim dorostencům nepodařilo prostřelit gólmana domácích a protože ti dokázali potrestat chyby baťovských, udrželi si zaslouženě vedení v tabulce. Celý článek

Dorost prodloužil vítěznou sérii, tentokrát však jen za dva body

07.09.2020 | Ladislav Brslica

Dorostenci letos po nervózním výkonu poprvé zaváhali a ztratili první bod, stále se však drží v popředí tabulky. O návrat na samotnou špici budou kluci bojovat v příštím kole, když zajíždí na horkou půdu nového lídra soutěže do Starého Města. Celý článek

Archiv článků

Aktuální články

Po nějakém čase se tým dorostu sešel opět v plné sestavě a na hřišti to bylo znát, kluci svého soupeře přehráli a připsali si plný...

Rezerva mladších žáků si v dohrávce připsala další 3 body

Záložní tým mladších žáků nastoupil v úterý 29.9. k dohrávce 6.kola, ve které hostil tým Kostelce.