Archiv

V nedělním turnaji OFS přípravek obsadili naši hráči krásné 2.místo

V dnešním turnaji OFS Zlín starší přípravka po třech výhrách, jedné remíze a finálové porážce 0:1 obsadila druhé místo (krásné emoce po finále, tolik slziček z prohry jsem dlouho neviděl, a i ty do budoucna posouvají). 

Zveme vás na další ročník oblíbeného Společenského večírku SKB

Fotbalu už si do konce roku moc neužijeme, ale to neznamená, že se vedení SKB uložilo k zimnímu spánku - ba naopak! Jen se namísto sportu budeme bavit kulturou!!!

Po velkém úspěchu prvních dvou ročníků si vedení SKB dovoluje pozvat všechny příznivce našeho fotbalového klubu na již tradiční Společenský večírek, který se uskuteční v polovině prosince ve velkém sále otrokovické Besedy. Všichni jste srdečně zváni!

Lístky možno zakoupit u správců SAB v jejich kanceláři na hřišti, tamtéž si můžete rovnou zarezervovat místa u stolů. Připraven máme pestrý doprovodný program, chybět nebude ani bohatá tombola.

TĚŠÍME SE NA VÁS

Podzim je za námi, jak se v první části sezóny vedlo jednotlivým týmům SKB?

Pojďme se společně ohlédnout za první polovinou soutěžního ročníku 2023/4. Na první pohled je patrný jistý ústup z loňských pozic, a to zejména u mužů a dorostu. Naopak posun jsme zaznamenali u žákovských mužstev, kde se letos hrálo již bez rezervního týmu v okresním přeboru, přesto se oba žákovské týmy pohybují v popředí tabulek svých soutěží.
Jak se vedlo jednotlivým kategoriím se můžete dočíst v krátkém hodnocení.

Staří páni reprezentovali SKB v populárním otrokovickém půlmaratonu

Na závěr podzimního fotbalového dění se představili i naši nejstarší spoluhráči a byť ve fotbalových dresech, tak tentokrát bez míče. Formou štafety se naši staří páni úspěšně zúčastnili již 23.ročníku půlmaratonu MUDr. Podmolíka, dobrá práce!!!

Muži si podzimní kalich hořkosti dopili do dna, lídru tabulky podlehli gólem v nastavení

Proti vedoucímu celku tabulky jsme čekali, že nás Strání přimáčkne na naši polovinu a výsledek bude jen otázkou skóre. Na hřišti však byl k vidění zcela jiný obrázek a vyjma prvních 20 minut, kdy jsme působili poněkud nejistě, jsme favoritovi byli vyrovnaným soupeřem a minimálně bod jsme měli velmi blízko, doufejme, že jsme si svoji dávku smůly vybrali už na podzim a na jaře k nám bude paní Štěstěna podstatně přívětivější ;) 

Zveme vás na fotbal! Muži zakončí podzim sobotním soubojem s lídrem tabulky Stráním

Na závěr podzimní části sezóny nás čeká soupeř z nejtěžších, když přivítáme aktuálního lídra tabulky a již jistého podzimního krále FC Strání. S tímto soupeřem se utkáme po dlouhé době, protože jsme se nějakou dobu ve svých soutěžích míjeli – když jsme hráli krajský přebor, hrálo Strání divizi (od sezóny 2017/18) a když z ní předminulou sezónu sestoupilo, byl to právě Baťov, kdo jej ve vyšší soutěži nahradil. Strání se však v kraji dlouho nezdržovalo a suverénní jízdou se po roce do divize hned vrátilo, a to dokonce takovým způsobem, že tuto soutěž zatím s přehledem ovládá. Věřme, že se naši hráči s poslední letošní výzvou porvou a zkusí se s první částí této sezóny rozloučit nějakým bodovým ziskem!!

Muži po boji podlehli Holešovu, Šiškův takřka neviditelný gól na body nestačil

Předposlední podzimní zápas měli naši muži původně odehrát na půdě Holešova, páteční vytrvalý déšť však tamní pažit učinil nezpůsobilým a tak se oba týmy narychlo domluvili na přehození pořadatelství. Naši hráči však bohužel nevyužili nečekané výhody domácího prostředí a Holešovu podlehli 1:4, branku domácích vstřelil Patrik Šiška. Příští týden nás čeká poslední zápas podzimní části, ve kterém doma přivítáme vedoucí celek tabulky Strání 


POZOR!!! ZMĚNA!!! Sobotní zápas s Holešovem odehrají naši muži doma na SAB!!!

Z důvodu podmáčeného hřiště v Holešově se oba sobotní soupeři dohodli na změně pořadatelství, což znamená, že se předposlední kolo podzimní části soutěže stejně jako to následné poslední se Stráním odehraje na našem baťovském Sportovním areále!!! Věříme, že skalním fanouškům tato informace neunikne a přijdou své hráče podpořit v hojném počtu!!!

Muži na výhru z Kostelce nenavázali a z Všechovic si přivezli předčasnou nadílku

Problémy se sestavou na Baťově neberou konce, takovou situaci asi zažil opravdu málokdo. Na seznam zraněných totiž k Sotolářovi přibyl po posledním zápase i Skyba a u obou to vypadá na absenci do konce podzimu, v nedělním zápase musel v poločase ze zdravotních důvodů střídat i Kašík... Konec této části sezóny tak asi žádný jiný tým nevyhlíží tak úpěnlivě jako my, situace s kádrem je totiž více než zoufalá. Doufejme, že ve zbylých dvou utkáních kluci zmobilizují své síly a porvou se v nich o jakýkoliv bodík, který může mít v konečném zúčtování cenu zlata.

Starší žáci zakončili podzim výhrou ve Starém Městě, hattrickem se blýskl Honza Fagulec

Starší žáci vyjeli k poslednímu zápasu podzimní části sezóny na půdu druhého celku tabulky. Ve Starém Městě odehráli výborný zápas a překvapivě přivezli domů plný bodový zisk, velká gratulace!! 

Dorost se z výsledkové krize nevymanil a podzim zakončil další porážkou

Dorost v úvodu sezóny stejně jako vloni atakoval příčky nejvyšší, druhá polovina podzimní části se však nesla ve znamení poklesu formy, což z části zapříčinily zdravotní problémy brankářské jednička Janoška. Doufejme, že se přes zimu podaří všechny neduhy doléčit a v  jarní části kluci opět najedou na vítěznou vlnu!!

Zveme vás na fotbal! Muži jedou v neděli do Všechovic, žáci v sobotu do Starého Města

Ani poslední říjnový víkend nebudeme ochuzeni o fotbal. Svůj poslední podzimní zápas před sebou mají jak dorostenci, kteří si jej předehrávají již dnes (výkop je naplánován na 17:30 hod.!), tak i žáci, kteří první část své sezóny zakončí v sobotu ve Starém Městě. 
Muži si díky přehozenému pořadatelství střihnou již druhý zápas v řadě na půdě soupeře a bude to opět zápas o 6 bodů, když se utkáme s naším sousedem ze spodních pater tabulky Všechovicemi.

Muži si konečně připsali výhru, v záchranářském souboji zdolali Kostelec na Hané

Předlouhých 7 kol naši hráči marně usilovali o vítězství, když naposledy zdolali doma Slavičín. V nedělním zápase však byl bodový zisk jasnou povinností, protože jsme hráli s naším přímým konkurentem z dolních pater divizní tabulky Kostelcem. V prvním ze tří zápasů pravdy jsme nakonec díky výbornému Vitáskovi v brance a dvougólovým střelcům Šiškovi s Bršlicou slavili úspěch, na který se budeme snažit navázat hned za týden, kdy v dalším zápase 'o 6 bodů' nastoupíme ve Všechovicích.

Prvoligoví fotbalisté Mladé Boleslavi si před rekordní přestřelkou zatrénovali na SAB

Jen málokomu zřejmě unikla rekordní gólová přestřelka, kterou ve Zlíně spolu s domácími předvedli hráči Mladé Boleslavi. Ti si před sobotním zápasem přijeli v pátek zatrénovat na náš SAB a po tréninku neodmítli společnou fotografii s našimi přípravkami, pro které to byl jistojistě hezký zážitek.

Dorost lídrovi tabulky vzdoroval téměř hodinu, nakonec se však ze Slavičína vrací s prázdnou

Dorost se stále potýká s absencí svého prvního gólmana Matyáše Vodárka, přesto Dan Kubičík nebyl daleko od toho, aby svůj tým dovedl k nějakému bodovému zisku z půdy aktuálního lídra krajského přeboru. Dorost zakončí podzimní část sezóny příští týden domácím zápasem se svým tabulkovým sousedem SK Zlín, POZOR - hraje se už ve čtvrtek 26.10. od 17:30 hod.!!!

Zobrazeno 1–15 z celkem 753

Facebook

Aktuální články

V nedělním turnaji OFS přípravek obsadili naši hráči krásné 2.místo

V dnešním turnaji OFS Zlín starší přípravka po třech výhrách, jedné remíze a finálové porážce 0:1 obsadila druhé místo (krásné...

Zveme vás na další ročník oblíbeného Společenského večírku SKB

Fotbalu už si do konce roku moc neužijeme, ale to neznamená, že se vedení SKB uložilo k zimnímu spánku - ba naopak! Jen se namísto sportu...

Podzim je za námi, jak se v první části sezóny vedlo jednotlivým týmům SKB?

Pojďme se společně ohlédnout za první polovinou soutěžního ročníku 2023/4. Na první pohled je patrný jistý ústup z loňských pozic, a...

Fotbal Partner