Archiv

V sobotu 4.2. pořádá SKB již 26.ročník mezinárodního Memoriálu M.Hlobila

Fotbalový klub SK Baťov 1930 si dovoluje pozvat všechny příznivce fotbalu na již 26.ročník prestižního mezinárodního turnaje mladších žáků „Memoriál M. Hlobila“.


Aktualizace přípravných zápasů našeho A-týmu před jarní částí sezóny

Zimní příprava se přehoupla do své druhé části a my vám dnes přinášíme přehled přípravných zápasů našeho A-týmu. Dobrou zprávou je, že se téměř všechny zápasy odehrají na naší umělce, pouze poslední zápas odehrajeme na půdě našeho soupeře ve Val.Meziříčí.

Plán přípravy byl mírně upraven - změna se týká zápasu s Kvasicemi, který se odehraje už v pátek v podvečer.
Druhou změnou je pak posunutá začátku prvního soutěžního utkání s Přerovem, které začne už v 18:00 hod.!!!

Dalším z baťovských hráčů ve výběru pro amatérské Euro je Kuba Kašík

Deník v seriálu představuje hráče fotbalového Výběru Zlínského KFS, který se kvalifikoval na amatérské mistrovství Evropy. Osmým hráčem v pořadí je záložník divizního Baťova Jakub Kašík.

Plán přípravných zápasů našeho A-týmu před jarní částí sezóny

Zimní příprava se přehoupla do své druhé části a my vám dnes přinášíme přehled přípravných zápasů našeho A-týmu. Dobrou zprávou je, že se téměř všechny zápasy odehrají na naší umělce, pouze poslední zápas odehrajeme na půdě našeho soupeře ve Val.Meziříčí.

V sobotu 7.1.2023 uspořádal SK Baťov druhý ročník turnaje předpřípravek

Turnaje, nad kterým převzala záštitu starostka města Otrokovic Hana Večerková, se zúčastnilo 6 týmů - kromě pořádajícího SKB si přišli poměřit síly a dovednosti benjamínci z Bezměrova, Jaroslavic, Louk, Žlutav a Mladcové . K vidění bylo jako obvykle spousta velkého nadšení a nasazení, všichni si turnaj bezpochyby naplno užili.

Na tradičním benefičním Vánočním fotbálku se letos přepisovaly dějiny

Benefiční utkání na první svátek Vánoční přepisovalo historii, když celková částka vybraná za posledních 5 let, kdy se do našeho projektu zapojil Kuba Jugas, překročila magickou částku jednoho milionu korun. Druhým bodem, ve kterém se historie měnila, je celkový výsledek zápasu, v němž domácí výběr SKB dokázal poprvé Výběr kraje porazit.

Druhý ročník společenského večírku SKB se opět nadmíru vydařil

Po dvouleté odmlce způsobené covidovými restrikcemi náš klub pro své příznivce a fanoušky opět uspořádal společenský večírek s názvem Přátelské posezení.

Zlínský deník: Pavel Bršlica za sebou má mimořádně vydařený rok

Deník v novém seriálu představuje hráče fotbalového Výběru Zlínského KFS, který se kvalifikoval na amatérské mistrovství Evropy. Jako druhý přichází na řadu obránce divizního Baťova Pavel Bršlica.

Na turnaji přípravek pořádaném OFS obsadila naše přípravka 4.místo

Na sobotním turnaji OFS Zlín starších přípravek v otrokovické městské sportovní hale obsadil náš tým čtvrté místo. Tři vítězné utkání, jedno remízové a dvě těsné porážky 1:2, a je z toho brambora.

Konečné pořadí turnaje:

1. Jaroslavice
2. Vizovice
3. FS Napajedla
4. SK Baťov

Trenér mužů Pavel Gerych a jeho hodnocení první poloviny soutěže

Čekali hodně, ale i toto bylo na nováčka fotbalové divize moc! „Jsem pyšný na kluky a jejich podzimní výkony. Cílem bylo nemít záchranářské starosti, získat 18 bodů, což jsme řádně překročili. Všichni jsme šťastní, kluci o prémie bohatší,“ pousmál se Pavel Gerych, hlavní trenér Baťova, čtvrtého celku po podzimu. „Dostali nějakou korunu, ale na auto to není.“

Připravujeme pro vás kalendář SKB na rok 2023

Jak se stalo již tradicí, připravujeme pro hráče, jejich rodinné příslušníky a samozřejmě všechny fanoušky našeho klubu nástěnný kalendář SKB na rok 2023. Dle našeho názoru je opět velmi podařený, někteří ho dokonce vyhlásili jako dosavadní TOP - no rozhodněte sami :).
Zájemci o tento kalendář hlaste prosím své objednávky trenérům jednotlivých kategorií, případně přímo správci SAB Hynkovi Bršlicovi.
Cena za 1 ks je stanovena na 200,- Kč

Pololetní vysvědčení týmů SKB - umístění po podzimní části

Sobotní dohrávka mužů zakončila podzimní část soutěžních utkání všech kategorií, které náš klub obsazuje. Jak si který tým vedl se podíváme v následujícím krátkém zhodnocení:

Fatální chyby v obraně stály baťovské vysněnou 3.podzimní příčku

Smutným hrdinou posledního zápasu v tomto kalendářním roce se stal "Paca" Lendler, jenž sice dvě branky dal, ovšem jeho podpis nese i stejný počet branek inkasovaných. Mladému Filipu Medkovi se o dni otevřených dveří v naší obraně bude asi nějakou dobu i zdát, protože všechny branky v jeho síti padly po samostatných nájezdech a to ještě dost šancí dokázal zlikvidovat.
Baťov tak podzimní část sezóny zakončí na výborném čtvrtém místě tabulky, ovšem takto ztracené body by měly být do jarní části výrazně zvednutým varovným prstem, protože se podobně vyvíjející utkání k bodovému zisku pokaždé dovést nemusí podařit...  

Dorost ze Slušovic přivezl těsnou, ale o to cennější výhru

Dorost do Slušovic jel s tím, že je těžká těžké utkání, protože domácí tým dokázal na svém hřišti zdolat lídra tabulky Staré Město, čímž krom jiného pomohl našim klukům zpět na špici tabulky. Dramatický zápas nakonec baťovští mladíci zvládli a zajistili si tak, že přezimují nejhůře na 2.místě tabulky - v závislosti na výsledku dohrávky St. Města s Holešovem.

Ze Slavičína jede Baťov s prázdnou, poslední šanci zápasu zastavila tyč

V magnetu kola, ve kterém se utkal druhý se čtvrtým se nakonec ze tří bodů zaslouženě radovali domácí, kteří byli zejména v první půli lepším mužstvem. Ve druhém poločase baťovští krom skóre vyrovnali i hru a v samotném závěru byli jen pár centimetrů od vyrovnávací branky, když v závěrečné skrumáži skončil míč jen na tyči slavičínské branky.

Zobrazeno 1–15 z celkem 562

Facebook

Aktuální články

V sobotu 4.2. pořádá SKB již 26.ročník mezinárodního Memoriálu M.Hlobila

Fotbalový klub SK Baťov 1930 si dovoluje pozvat všechny příznivce fotbalu na již 26.ročník prestižního mezinárodního turnaje mladších...

Aktualizace přípravných zápasů našeho A-týmu před jarní částí sezóny

Zimní příprava se přehoupla do své druhé části a my vám dnes přinášíme přehled přípravných zápasů našeho A-týmu. Dobrou zprávou...

Dalším z baťovských hráčů ve výběru pro amatérské Euro je Kuba Kašík

Deník v seriálu představuje hráče fotbalového Výběru Zlínského KFS, který se kvalifikoval na amatérské mistrovství Evropy. Osmým...

Fotbal Partner