Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žáci se zúčastnili mezinárodního turnaje v Německu

07.06.2022 | Ladislav Brslica

V prvním červnovém víkendu se mladší a starší žáci fobalového klubu SK Baťov 1930 zúčastnili turnaje ve sportovním areálu ASV Dachau, který leží 20 km od Mnichova. V pátek si kluci prošli centrum města se starodávnou radnicí a odpoledne se všichni těšili na prohlídku Allianz Arény, kde hraje své zápasy Bayern Mnichov. Kluci mohli shlédnout zázemí - např. šatny, tiskové středisko a vyjít tunelem až k hrací ploše za doprovodu znělky Champions league. Hlasivkami si vyzkoušeli úžasnou akustiku v hledišti a od průvodce se dozvěděli zajímavé informace o stadionu a organizaci velkoklubu. Poté následovala prohlídka síně slávy s trofejemi získanými od založení,doplněná fotografiemi slavných hráčů a videem se záznamem slavných finálových zápasů. 

V sobotu dopoledne proběhl na stadionu pořádajícího ASV Dachau slavnostní nástup mužstev z Německa, Holadska, Švýcarska, Rakouska, Francie a Česka.

Starší žáci v kategorii U 15 obsadili ve skupině druhé místo, když porazili SV Blau Gelb Berlin 3:0 ( branky Spurný, Zpěvák, Pšenčík), TJ Ken Veselí 2:0 (branky Zpěvák, Spurný), 0:1 prohráli s domácím týmem ASV Dachau.

 V neděli už se žákům SKB U-15 tolik nedařilo, po prohrách s SpVgg Kaufbeuren 0:3, s FK Neratovice 0:1 gólem v poslední minutě obsadili osmou příčku.

Mladší žáci v kategorii U 13 v prvním utkání remizovali s JSG Rippberg 0:0, se Sokolem Kolovraty vyhráli 1:0 ( branka Kotík), SV Gunnding porazili 3:0 (branky Kotík, Pernička, Pátek ). Druhé místo ve skupině obsadili smolně jen o skóre, takže boj o medaile jim unikl o pověstný vlásek.
V neděli ve skupině o umístění  prohráli 0:1 s SV Weiterstadt, s ASKO Oedt 0:2 a získali stejně jako starší kategorie 8. místo.                                         

V konkurenci 6 zemí a počtu 38 družstev v obou kategoriích se naši kluci neztratili, předvedli velmi dobré výkony a skončili v přední části všech zúčastněných. 

SKB U-15 : Doležel, Jánský, Keclík, Krkoška, Marčík, Matulík, Olšák, Phamcong, Pospíšek, Pšenčík, Sanitrák, Spurný, Švenda, Valouch, Vodárek, Zábojník, Zapletal, Zpěvák

SKB U-13: Caudr, Fagulec, Fusek, Janeba, Kalčík, Kolaja, Koplík, Kotík, Konečný, Kvapil, Pátek, Pernička, Polaštík, Slezák, Stříteský, Uruba

 Je třeba vyzdvihnou práci VV SKB, který dokázal materiálně a organizačně zajistit pro mladé fotbalisty zahraniční turnaj, z něhož si mladí fotbalisté odváží krásné zážitky a vzpomínky. Získali hlavně srovnání se zahraničními mužstvy a někteří se také procvičili v angličtině v době mezi zápasy.  Velké poděkování patří trenérům a rodičům , kteří se zasloužili o velmi dobrou reprezentaci oddílu na mezinárodním turnaji a hladký průběh celého zájezdu.


Rádi bychom kluky pochválili nejen za své výkony, ale i za to, jak se během turnaje chovali a reprezentovali náš oddíl.
Kluci díky ;)

 
Aktuální články
Poděkování předsedy klubu Vlastimíra Hrubčíka za úspěšnou sezónu 2021/22

Vážení Baťováci, rád bych touto formou vyjádřil své velké poděkování nejen za uplynulou úspěšnou sezónu, ale i za celou dobu, kdy...

 
Žáci "B" dekorováni v sobotu na turnaji v Horní Lhotě

Naši žáci "B", kteří vyhráli svoji skupinu okresního přeboru, si v sobotu 25.6. měli zahrát s vítězi ostatních dvou skupin OP v Horní...

 
Uplynulý víkend na našem areálu patřil "závěrečným"

V pátek na areále "řádil" dorost, v sobotu pak žáci s přípravkama. Na naše mladé hráče čekala ta snad nejoblíbenější část sezóny,...

 
Ve čtvrtek 23.6.2022 proběhl v Olomouci losovací aktiv
 
Rezerva našich žáků slaví titul v okresním přeboru!!!
 
SK Baťov převzal pohár pro vítěze krajského přeboru!
 
Naši hráči ve výběru Zlínského KFS potvrdili formu
 
Čtyři góly do kila, potom bude tequila - i poslední výzva sezóny splněna!
 
Úspěšná derniéra dorostu s puncem stříbra
 
V Brumově diváci branku neviděli, zápasu kralovali gólmani
 
Utkání

Muži A | Neděle 12.06.2022, 10:15
26. kolo
0:0
FC Brumov - Baťov
 
Muži A | Pátek 17.06.2022, 18:30
14. kolo
9:0
Baťov - Boršice
 
Tabulky
1. Baťov 65
2. Slušovice   48
3.
Kvasice
44
4. Boršice 43
5. Luhačovice 41
6. Brumov 40
7. Napajedla 39
8. Morkovice 35
9. Bystřice pH 33
10. Štítná nVl 31
11. Nedašov 31
12. Nevšová 28
13. Val.Polanka 22
14. V.Karlovice 10
Partneři 
 
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS