Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žáci se zúčastnili mezinárodního turnaje v Německu

07.06.2022 | Ladislav Brslica

V prvním červnovém víkendu se mladší a starší žáci fobalového klubu SK Baťov 1930 zúčastnili turnaje ve sportovním areálu ASV Dachau, který leží 20 km od Mnichova. V pátek si kluci prošli centrum města se starodávnou radnicí a odpoledne se všichni těšili na prohlídku Allianz Arény, kde hraje své zápasy Bayern Mnichov. Kluci mohli shlédnout zázemí - např. šatny, tiskové středisko a vyjít tunelem až k hrací ploše za doprovodu znělky Champions league. Hlasivkami si vyzkoušeli úžasnou akustiku v hledišti a od průvodce se dozvěděli zajímavé informace o stadionu a organizaci velkoklubu. Poté následovala prohlídka síně slávy s trofejemi získanými od založení,doplněná fotografiemi slavných hráčů a videem se záznamem slavných finálových zápasů. 

V sobotu dopoledne proběhl na stadionu pořádajícího ASV Dachau slavnostní nástup mužstev z Německa, Holadska, Švýcarska, Rakouska, Francie a Česka.

Starší žáci v kategorii U 15 obsadili ve skupině druhé místo, když porazili SV Blau Gelb Berlin 3:0 ( branky Spurný, Zpěvák, Pšenčík), TJ Ken Veselí 2:0 (branky Zpěvák, Spurný), 0:1 prohráli s domácím týmem ASV Dachau.

 V neděli už se žákům SKB U-15 tolik nedařilo, po prohrách s SpVgg Kaufbeuren 0:3, s FK Neratovice 0:1 gólem v poslední minutě obsadili osmou příčku.

Mladší žáci v kategorii U 13 v prvním utkání remizovali s JSG Rippberg 0:0, se Sokolem Kolovraty vyhráli 1:0 ( branka Kotík), SV Gunnding porazili 3:0 (branky Kotík, Pernička, Pátek ). Druhé místo ve skupině obsadili smolně jen o skóre, takže boj o medaile jim unikl o pověstný vlásek.
V neděli ve skupině o umístění  prohráli 0:1 s SV Weiterstadt, s ASKO Oedt 0:2 a získali stejně jako starší kategorie 8. místo.                                         

V konkurenci 6 zemí a počtu 38 družstev v obou kategoriích se naši kluci neztratili, předvedli velmi dobré výkony a skončili v přední části všech zúčastněných. 

SKB U-15 : Doležel, Jánský, Keclík, Krkoška, Marčík, Matulík, Olšák, Phamcong, Pospíšek, Pšenčík, Sanitrák, Spurný, Švenda, Valouch, Vodárek, Zábojník, Zapletal, Zpěvák

SKB U-13: Caudr, Fagulec, Fusek, Janeba, Kalčík, Kolaja, Koplík, Kotík, Konečný, Kvapil, Pátek, Pernička, Polaštík, Slezák, Stříteský, Uruba

 Je třeba vyzdvihnou práci VV SKB, který dokázal materiálně a organizačně zajistit pro mladé fotbalisty zahraniční turnaj, z něhož si mladí fotbalisté odváží krásné zážitky a vzpomínky. Získali hlavně srovnání se zahraničními mužstvy a někteří se také procvičili v angličtině v době mezi zápasy.  Velké poděkování patří trenérům a rodičům , kteří se zasloužili o velmi dobrou reprezentaci oddílu na mezinárodním turnaji a hladký průběh celého zájezdu.


Rádi bychom kluky pochválili nejen za své výkony, ale i za to, jak se během turnaje chovali a reprezentovali náš oddíl.
Kluci díky ;)

 
Aktuální články
Muži vstoupili do divize vítězně, z Přerova vezou překvapivé 3 body!

Baťov se v Přerově ujal vedení brankou Patrika Šišky, domácí sice do poločasu díky dvěma zásahům Kašpárka skóre otočili, druhá...

 
Dorost zahájil sezónu kanonádou, hned 3 hráči zaznamenali hattrick

Baťovský dorost i přes velkou obměnu kádru (6 hráčů ročníku 2003 přešlo do mužů) zahájil sezónu nejlepším možným způsobem, když...

 
V předkole MOL Cupu jsme na účastníka MSFL Uh.Brod nestačili

Spousta absencí v našem týmu znamenala, že jsme do předkola MOL Cupu nastoupili ve značně omlazené sestavě. Silnému soupeři jsme dokázali...

 
Výběr Zlínska ovládl finále Regions' Cupu, drama rozhodly penalty
 
Naše zástupce v dresu Výběru Zlínského kraje čeká boj o Dublin
 
Start sezóny se blíží - zde je TERMÍNOVÁ LISTINA !
 
Druhý červencový týden patřil SAB tradičnímu fotbalovému kempu SKB
 
Muži zahájili přípravu na nový ročník s několika otazníky
 
Poděkování předsedy klubu Vlastimíra Hrubčíka za úspěšnou sezónu 2021/22
 
Žáci "B" dekorováni v sobotu na turnaji v Horní Lhotě
 
Utkání

Muži A | Sobota 06.08.2022, 17:00
1. kolo
2:3
PŘEROV - Baťov
 
Muži A | Pátek 12.08.2022, 17:30
2. kolo
VS.
Bzenec - Baťov
 
Tabulky
1. Zbrojovka Brno "B" 3
2. Všechovice   3
3.
FK Šternberk
3
4. FC Slavičín 3
5. SK Baťov 3
6. FC Vsetín 3
7. FK Kozlovice 3
8. 1.FC Přerov 0
9. FK Šumperk 0
10. TJ Skaštice 0
11. FK Nové Sady 0
12. TJ Bzenec 0
13. HFK Olomouc 0
14. SFK Holešov 0
Partneři 
 
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS