Uplynulý víkend na našem areálu patřil "závěrečným"
V pátek na areále "řádil" dorost, v sobotu pak žáci s přípravkama. Na naše mladé hráče čekala ta snad nejoblíbenější část sezóny, a to její zakončená.
Sobotní akci měli dohromady
jak hráči přípravky tak hráči žáků. na něž čekal tradiční fotbálek trenéři
+ rodiče proti hráčům a poté vynikající grilované maso zmrzliny, melouny, na
což vše byli samozřejmě pozváni i rodiče.
Jsme rádi, že se všem tato zakončená moc líbila.
Nám
nezbývá než popřát za náš oddíl všem mládežníkům krásné prázdniny a všem
ostatním členům fanouškům krásnou dovolenou a těšit se že se všichni potkáme
znovu na areále .
Aktuální články
Dorost porazil Lidečko a i s nečekaným přispěním Rožnova slaví titul krále kraje!!!
Karty před posledním kolem byly sice rozdány lépe pro nás, ale očekávalo se, že náš sok v boji o titul Uh.Brod rozdrtí zcela marný...
Muži se s letošním ročníkem doma rozloučili velkolepě, po Lanžhotu dali 4 branky i Slavičínu
Druhý domácí zápas v řadě na přírodní tzrávě, druhá čtyřgólová nadílka - málem by člověka napadlo, jak bychom na tom byli,...
Po výhře v Březnici mají dorostenci aktuální rozdíl ve skóre oproti Brodu +14, bude to stačit??
Po nedělní vysoké výhře nad sdruženým týmem Fryštáku a Březnice navýšili naši dorostenci rozdíl ve skóre o dalších 6 gólů,...
