Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Naše zástupce v dresu Výběru Zlínského kraje čeká boj o Dublin

25.07.2022 | Ladislav Brslica

Mají před sebou posledního soupeře, čtvrtou překážku v cestě za vytouženým postupem na evropský šampionát amatérských týmů. Fotbalový výběr Zlínského kraje se chystá na velké finále Regions Cupu. Svěřenci trenérů Lukáše Motala a Romana Koleniče na stadionu Humpolce vyzvou soupeře ze Středočeského kraje.

Třaskavý souboj o cennou trofej a postup do Dublinu začíná ve středu v 17.30.
Parta ze Zlínska jede na Vysočinu s velkým odhodláním a jasným cílem. „Chceme zvítězit,“ říká odhodlaně trenér Lukáš Motal.
„Do finále jsme se dostali tvrdou prací. Přešli jsme přes tři těžké soupeře. Kluci od prvního srazu šli za úspěchem. Postup do Dublinu je pro ně obrovskou motivací. Věřím, že se na zápas dobře připravíme a že jej zvládneme. Snad se štěstí přikloní na naši stranu,“ doufá Motal.
I když konec července není optimálním termínem na finále Region Cupu, výběr ze Zlínska pojede do Humpolce v tradičním složení. „I když je čas dovolených, prázdnin, nikdo se nám neomluvil. Nominace v podstatě kopíruje poslední zápas s Jihomoravským krajem,“ říká manažer týmu a člen výkonného výboru KFS Zlín Petr Labancz.
Známý funkcionář, jenž šéfuje diviznímu Holešovu, mužstvu před klíčovou bitvou věří. „Kluci jsou natěšení. Vůle poprat se o to je obrovská. Všichni si váží toho, že mohou takový zápas odehrát,“ všímá si Labancz.

„Porážka by jistě přinesla zklamání nás všech, protože účast v Dublinu je velké lákadlo. Sílu soupeře samozřejmě respektujeme, ale kromě Vysočiny jsme porazili všechny moravské rivaly a do finále jsme se nedostali nějakou náhodou,“ upozorňuje.

„Také Jihomoravský kraj měl v sestavě všechny hráče, rovněž nás strašili a my jsme mu nakonec dokázali dát pět gólů,“ připomíná poslední úspěch dvaapadesátiletý činovník.

Výběr Zlínského kraje se sejde ve středu ráno v Holešově, kde absolvuje lehký trénink i taktickou přípravu a po společném obědě ve třináct hodin vyrazí směr Humpolec. Právě v jedenáctitisícovém městě bitva o cennou trofej i letenky do Irska vypukne.

Hráči si ale ještě dovolenou na podzim nehlásí, na to mají času dost. „Nyní se soustředíme na samotné finále, tyto věci bychom případně řešili až později. Je to hudba budoucnosti,“ ví Motal.

Fanoušci mohou duel živě sledovat na svazovém webu fotbal.cz, komentovat bude David Kalous z České televize.
Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/fotbal-kraj/krajsky-vyber-ceka-v-humpolci-finale-regions-cup-motivaci-je-postup-do-dublinu-2.html

 
Aktuální články
Muži vstoupili do divize vítězně, z Přerova vezou překvapivé 3 body!

Baťov se v Přerově ujal vedení brankou Patrika Šišky, domácí sice do poločasu díky dvěma zásahům Kašpárka skóre otočili, druhá...

 
Dorost zahájil sezónu kanonádou, hned 3 hráči zaznamenali hattrick

Baťovský dorost i přes velkou obměnu kádru (6 hráčů ročníku 2003 přešlo do mužů) zahájil sezónu nejlepším možným způsobem, když...

 
V předkole MOL Cupu jsme na účastníka MSFL Uh.Brod nestačili

Spousta absencí v našem týmu znamenala, že jsme do předkola MOL Cupu nastoupili ve značně omlazené sestavě. Silnému soupeři jsme dokázali...

 
Výběr Zlínska ovládl finále Regions' Cupu, drama rozhodly penalty
 
Start sezóny se blíží - zde je TERMÍNOVÁ LISTINA !
 
Druhý červencový týden patřil SAB tradičnímu fotbalovému kempu SKB
 
Muži zahájili přípravu na nový ročník s několika otazníky
 
Poděkování předsedy klubu Vlastimíra Hrubčíka za úspěšnou sezónu 2021/22
 
Žáci "B" dekorováni v sobotu na turnaji v Horní Lhotě
 
Uplynulý víkend na našem areálu patřil "závěrečným"
 
Utkání

Muži A | Sobota 06.08.2022, 17:00
1. kolo
2:3
PŘEROV - Baťov
 
Muži A | Pátek 12.08.2022, 17:30
2. kolo
VS.
Bzenec - Baťov
 
Tabulky
1. Zbrojovka Brno "B" 3
2. Všechovice   3
3.
FK Šternberk
3
4. FC Slavičín 3
5. SK Baťov 3
6. FC Vsetín 3
7. FK Kozlovice 3
8. 1.FC Přerov 0
9. FK Šumperk 0
10. TJ Skaštice 0
11. FK Nové Sady 0
12. TJ Bzenec 0
13. HFK Olomouc 0
14. SFK Holešov 0
Partneři 
 
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS