Ladislav Brslica | | Žáci

Také letos pro malé fotbalisty připravujeme příměstský fotbalový kemp!

Už v pořadí 4.ročník stále oblíbenějšího Příměstského fotbalového kempu SKB proběhne v termínu 10.-14.7.2023 v prostorách našeho Sportovního areálu.

Opět nebude chybět spousta pohybu a zábavy, nicméně hlavním programem bude samozřejmě fotbal. Děti se můžou těšit také na koupání na otrokovickém koupališti a snažíme se připravit i nějaké to překvapení.

Ani nám se letos nevyhla inflační vlna, takže jsme byli nuceni mírně navýšit cenu, přesto věříme, že to mladé fotbalisty neodradí a budeme mít opět "plný dům"!!

V ceně 2.200 pro člena SKB / 2.500 pro ostatní zájemce jsou zahrnuty vstupy, pitný režim, obědy, svačiny, značkové tréninkové triko s logem a vlastním jménem.
Přihlášky můžete stahovat zde na našich stránkách (MENU -> KLUB -> Dokumenty), nebo si ji můžete vyzvednout v kanceláři správce SAB.
POZOR, KAPACITA  KEMPU JE OMEZENÁ!!! Doporučujeme podat přihlášku včas!!!

TĚŠÍME SE NA VÁS !!!

Facebook

Aktuální články

Fotbalový kemp SK Baťov je tady, dneškem spouštíme přihlašování

Stále oblíbenější fotbalový kemp pořádaný naším klubem chystá pro více než 40 dětí jako každý rok týden plný sportu, zábavy a...

Staří páni vykročili do roku 2024 vítězně

V pátek odehrál svůj první letošní zápas také tým našich starých pánů. Ti do roku 2024 vykročili vskutku rázně, když svého...

Muži si v úterním přípravném zápase připsali další výhru, Bystřici přehráli zejména ve druhé půli

Po Brumovu si naši muži pozvali k dalšímu přípravnému utkání opět tým z krajského přeboru a stejně jako sobotu byli i v úterý...

Fotbal Partner