Ladislav Brslica |

Také letos pro malé fotbalisty připravujeme příměstský fotbalový kemp!

Už v pořadí 4.ročník stále oblíbenějšího Příměstského fotbalového kempu SKB proběhne v termínu 10.-14.7.2023 v prostorách našeho Sportovního areálu.

Opět nebude chybět spousta pohybu a zábavy, nicméně hlavním programem bude samozřejmě fotbal. Děti se můžou těšit také na koupání na otrokovickém koupališti a snažíme se připravit i nějaké to překvapení.

Ani nám se letos nevyhla inflační vlna, takže jsme byli nuceni mírně navýšit cenu, přesto věříme, že to mladé fotbalisty neodradí a budeme mít opět "plný dům"!!

V ceně 2.200 pro člena SKB / 2.500 pro ostatní zájemce jsou zahrnuty vstupy, pitný režim, obědy, svačiny, značkové tréninkové triko s logem a vlastním jménem.
Přihlášky můžete stahovat zde na našich stránkách (MENU -> KLUB -> Dokumenty), nebo si ji můžete vyzvednout v kanceláři správce SAB.
POZOR, KAPACITA  KEMPU JE OMEZENÁ!!! Doporučujeme podat přihlášku včas!!!

TĚŠÍME SE NA VÁS !!!

Fotogalerie

1
2

Facebook

Aktuální články

Muži zdolali Bzenec díky dokonale provedené "Csaplárově pasti" - aneb karma zdarma ;)

Druhé jarní kolo odehráli naši muži opět doma a protože nám Bzenec neoplatil naši laskavost v podobě přesunu zápasu na tradiční...

Dorost v prvním jarním zápase porazil Slavičín

Po odstoupení celku Hulína se Slavičín ocitl s jediným bodem na samém konci tabulky, proto se očekával vcelku jednoznačný zápas. První...

Kdo je novým hráčem s ikonickým číslem 10? Představujeme vám nováčka v SKB Jirku Pafku!

Kádr SKB je dlouhodobě postavený na hráčích s přímou vazbou na náš klub, zejména na odchovancích. Občas ale přijde možnost menšího...

Fotbal Partner