Ladislav Brslica | | Žáci

Konec února měli starší žáci nabitý, ve dvou dnech stihli odehrát halový turnaj i přípravný zápas

Poslední únorový víkend si naši starší žáci nemohli stěžovat na nudu - v sobotu se zúčastnili halového turnaje pořádaného zlínským OFS, v neděli pak vyrazili k přípravnému zápasu do Starého Města.

V sobotu 25.2. 2023 se někteří starší žáci SK Baťov 1930 zúčastnili turnaje OFS Zlín, který se konal v hale SPŠ na Štěrkovišti.

V turnaji nastoupilo 10 mužstev a náš tým obsadil 4.místo,s bilancí tři vítězství a dvě prohry. Kluci vstřelili celkem 12 branek, o které se podělili: Doležal 2,Fagulec 2, Koplík 2, Pernička 2,Sanitrák 2, Olšák 1

   "Turnaj byl brán jako zpestření, aby si kluci zahráli, protože celá příprava probíhá venku na umělém povrchu v areálu SAB", komentoval výsledek trenér L.Zapletal .

Příprava:

Staré Město - SK Baťov 1930 4:3 (1:2)

 V neděli 26.2.2023 nastoupili starší žáci k venkovnímu zápasu ve Starém Městě, který se odehrál na umělém povrchu na Širůchu.  V první části zápasu jsme soupeře přehrávali a zaslouženě po pěkné střele Kotíka šli do vedení. Po rohovém kopu však nechali obránci volné hned dva hráče soupeře a jeden z nich bez problémů srovnal hlavou na 1:1. Ke konci poločasu jsme si vytvořili převahu, při níž soupeř fauloval v pokutovém území a penaltu bezpečně proměnil Fagulec.

Do druhého poločasu poslal trenér L. Zapletal většinu hráčů, kteří se zúčastnili sobotního halového turnaje. Domácí byli běhavější, technicky velmi zdatní a začali se více prosazovat. Jedna ze střel se odrazila k brankové čáře a rozhodčí ukázal ke středovému kruhu. Podivné vyrovnání hosty neuklidnilo a po střelách z dálky zbytečně inkasovali. Ke konci zápasu ještě korigoval výsledek střelou pod břevno Zábojník.

Do zápasu se zapojilo všech 18 přítomných hráčů, utkání splnilo svůj účel a ukázalo klukům, že do začátku sezóny mají co zlepšovat.

 Příští přípravu odehrají žáci doma v sobotu 4.3.2023 v 9:30 na areálu SKB.

Facebook

Aktuální články

V nedělním turnaji OFS přípravek obsadili naši hráči krásné 2.místo

V dnešním turnaji OFS Zlín starší přípravka po třech výhrách, jedné remíze a finálové porážce 0:1 obsadila druhé místo (krásné...

Zveme vás na další ročník oblíbeného Společenského večírku SKB

Fotbalu už si do konce roku moc neužijeme, ale to neznamená, že se vedení SKB uložilo k zimnímu spánku - ba naopak! Jen se namísto sportu...

Podzim je za námi, jak se v první části sezóny vedlo jednotlivým týmům SKB?

Pojďme se společně ohlédnout za první polovinou soutěžního ročníku 2023/4. Na první pohled je patrný jistý ústup z loňských pozic, a...

Fotbal Partner