Archiv

Trenér mužů Pavel Gerych a jeho hodnocení první poloviny soutěže

Čekali hodně, ale i toto bylo na nováčka fotbalové divize moc! „Jsem pyšný na kluky a jejich podzimní výkony. Cílem bylo nemít záchranářské starosti, získat 18 bodů, což jsme řádně překročili. Všichni jsme šťastní, kluci o prémie bohatší,“ pousmál se Pavel Gerych, hlavní trenér Baťova, čtvrtého celku po podzimu. „Dostali nějakou korunu, ale na auto to není.“

Připravujeme pro vás kalendář SKB na rok 2023

Jak se stalo již tradicí, připravujeme pro hráče, jejich rodinné příslušníky a samozřejmě všechny fanoušky našeho klubu nástěnný kalendář SKB na rok 2023. Dle našeho názoru je opět velmi podařený, někteří ho dokonce vyhlásili jako dosavadní TOP - no rozhodněte sami :).
Zájemci o tento kalendář hlaste prosím své objednávky trenérům jednotlivých kategorií, případně přímo správci SAB Hynkovi Bršlicovi.
Cena za 1 ks je stanovena na 200,- Kč

Pololetní vysvědčení týmů SKB - umístění po podzimní části

Sobotní dohrávka mužů zakončila podzimní část soutěžních utkání všech kategorií, které náš klub obsazuje. Jak si který tým vedl se podíváme v následujícím krátkém zhodnocení:

Fatální chyby v obraně stály baťovské vysněnou 3.podzimní příčku

Smutným hrdinou posledního zápasu v tomto kalendářním roce se stal "Paca" Lendler, jenž sice dvě branky dal, ovšem jeho podpis nese i stejný počet branek inkasovaných. Mladému Filipu Medkovi se o dni otevřených dveří v naší obraně bude asi nějakou dobu i zdát, protože všechny branky v jeho síti padly po samostatných nájezdech a to ještě dost šancí dokázal zlikvidovat.
Baťov tak podzimní část sezóny zakončí na výborném čtvrtém místě tabulky, ovšem takto ztracené body by měly být do jarní části výrazně zvednutým varovným prstem, protože se podobně vyvíjející utkání k bodovému zisku pokaždé dovést nemusí podařit...  

POZOR!!! Vrchol společensko-kulturní sezóny je tady!!!

Pro všechny příznivce kultury máme skvělou zprávu - po vynucené dvouleté "covidové" přestávce pro vás připravujeme 2.ročník společenského večírku pojatého jako "Přátelské posezení" s hráči, jejich rodinnými příslušníky a dalšími příznivci našeho klubu - tentokrát v duchu oslav 11.výročí novodobé historie SKB. 

Ze Slavičína jede Baťov s prázdnou, poslední šanci zápasu zastavila tyč

V magnetu kola, ve kterém se utkal druhý se čtvrtým se nakonec ze tří bodů zaslouženě radovali domácí, kteří byli zejména v první půli lepším mužstvem. Ve druhém poločase baťovští krom skóre vyrovnali i hru a v samotném závěru byli jen pár centimetrů od vyrovnávací branky, když v závěrečné skrumáži skončil míč jen na tyči slavičínské branky.

V pátečním dramatickém zápase naši muži těsně zdolali Nové Sady

Po třítýdenní pauze způsobené "reprepauzou" nastoupili naši muži v tradičním čase pátečního podvečeru proti sousedovi v tabulce Novým Sadům. Početná divácká kulisa viděla kvalitní fotbalové utkání okořeněné parádním choreem "Zaploťáků" se sladkou tečkou, když v nervózní koncovce dokázali baťovští udržet těsné vítězství.

Regions' Cup: Zlínský KFS po remíze slaví postup na evropský šampionát

Česká republika bude mít zástupce v evropském finále UEFA Regions' Cupu! Zlínský KFS v rozhodujícím zápase o postup uhrál remízu 1:1 s domácím severoirským Eastern Region a v létě příštího roku bude hrát EURO krajských fotbalových výběrů! Nás může těšit, že se pod tento velký úspěch podepsal kvartet hráčů SK Baťov - Honza Gojš, Kuba Kašík, Pavel Krajča a Pavel Bršlica.

Baťovákům se na Regions´Cupu daří, podíleli se i na druhém vítězství

Blízko postupu na finálový turnaj amatérského evropského šampionátu je fotbalový výběr Zlínského kraje. Po pondělním jasném vítězství nad výběrem Göteborgu (8:1) uspěli svěřenci Lukáše Motala také ve svém druhém vystoupení kvalifikačního turnaje UEFA Regions' Cup, když ve čtvrtek odpoledne na umělé trávě v Belfastu po boji a obratu porazili 3:2 waleský výběr Tîm Rhanbarthol Cymru. Svůj podpis pod tímto výsledkem má i SKB, když Honza Gojš vstřelil úvodní branku zápasu, Pavel Krajča zapsal dvě asistence a Pavel Bršlica s Kubou Kašíkem odehráli celých 90 minut.

Zlínský KFS začal UEFA Regions' Cup jasnou výhrou nad Švédskem

Fotbalisté Zlínského KFS začali evropskou kvalifikaci UEFA Regions' Cupu ve velkém stylu. V severoirském Inver Parku jednoznačným způsobem 8:1 rozdrtili zástupce švédského Göteborgu. Vidět byli i hráči Baťova - všichni čtyři naši hráči nastoupili v základní sestavě, Gojš s Kašíkem se prosadili i střelecky.

V pondělí 10.10. startuje v Irsku kvalifikační skupina Regions Cupu

Ve dnech 10.-16. října 2022 se v Severním Irsku odehraje 4. kvalifikační skupina Regions Cup.
Českou republiku reprezentuje výběr Zlínského KFS, který úspěšně prošel kvalifikací — Národního poháru krajských výběrů. V kvalifikační skupině se výběr Zlínského KFS utká se zástupci Švédska, Walesu a domácího Severního Irska.

Zápasy Zlínského KFS:

10.10.2022 — 15:00 hodin ZLÍN — GOTHENBURG (SWE)

13.10.2022 — 15:00 hodin ZLÍN — TIM RHANBARTHOL CYMRU (WAL)

16.10.2022 — 15:00 hodin EASTERN REGION (NIR) — ZLÍN

Muži završili "anglický" týden vydřenou domácí remízou s Holešovem

Třetí zápas v šesti dnes odehráli muži Baťova. Po vítězství v Šumperku (2:0) a doma s HFK Olomouc (4:2) uhráli tentokrát v místním derby s Holešovem sice jen remízu, ale vzhledem k vývoji zápasu s ní nakonec museli být spokojeni - vždyť během první půle prohrávali již 0:2, navíc poslední desetiminutovku dohrávali jen o desíti, když předčasně do sprch musel letos již potřetí stoper Pavel Bršlica - nutno však podotknout, že tentokrát hasil chybu jiných a nebýt jeho "záchranné brzdy", mohli jsme dnes vyjít bodově naprázdno...

V předehrávce 11.kola muži díky hattricku Gojše zdolali HFK Olomouc

Nahuštěný program "anglického" týdne vedl trenéra SKB k několika změnám v sestavě, které se promítly do nepříliš vydařeného výkonu v první půli. Po poločasovém prostřídání se hra domácích zlepšila a odměnou jim byly dvě rychlé branky Gojše, jimiž Honza završil svůj hattrick. A aby toho nebylo málo, přidal Gogi o několik minut později milimetrovou nahrávku Patriku Šiškovi, který přidal 4.gól a o výsledku se zdálo být rozhodnuto. Hosté však nesložili zbraně, záhy korigovali a jen díky výbornému Filipu Medkovi, který si tak úspěšně odbyl svoji divizní premiéru, zůstaly 3 body doma.

Muži loupili v Šumperku, rozhodli dvěma góly z kraje 2.poločasu

Hráči SK Baťov v Šumperku prokázali, že jim postavení v horních patrech divizní tabulky sluší a že jim patří oprávněně. Po celé utkání byli lepším celkem a domácím, kteří hrozili jen ze standardních situací toho mnoho nedovolili. 
Tyto cenné body však teď budou muset potvrdit v dalším náročném programu, kdy je teď během nejbližších 6 dnů čekají dva těžké domácí zápasy - ve středu předehrávka s HFK Olomouc, v sobotu pak opět doma derby s Holešovem.

V nominaci na finále Regions Cupu v Irsku má Baťov všechna svá 4 želízka

Právo reprezentovat Českou republiku na závěrečné fázi Region Cupu v irském Dublinu získal vítěz republikové kvalifikace a tím je Zlínský KFS. Nás může těšit, že SK Baťov patří mezi týmy s největším klubovým zastoupením, protože v závěrečné nominaci figurují všichni čtyři hráči SKB, kteří se do jednotlivých zápasů v tomto roce zapojili.
Přejeme tedy Pavlům Krajčovi a Bršlicovi, Kubovi Kašíkovi a Honzovi Gojšovi, aby se jim v Irsku dařilo a aby si krom pěkných zážitků přivezli i nějaký parádní sportovní úspěch!!!

Zobrazeno 1–15 z celkem 250

Facebook

Aktuální články

Na turnaji přípravek pořádaném OFS obsadila naše přípravka 4.místo

Na sobotním turnaji OFS Zlín starších přípravek v otrokovické městské sportovní hale obsadil náš tým čtvrté místo. Tři vítězné...

Trenér mužů Pavel Gerych a jeho hodnocení první poloviny soutěže

Čekali hodně, ale i toto bylo na nováčka fotbalové divize moc! „Jsem pyšný na kluky a jejich podzimní výkony. Cílem bylo nemít...

Připravujeme pro vás kalendář SKB na rok 2023

Jak se stalo již tradicí, připravujeme pro hráče, jejich rodinné příslušníky a samozřejmě všechny fanoušky našeho klubu nástěnný...

Fotbal Partner