Archiv

Muži zdolali Bzenec díky dokonale provedené "Csaplárově pasti" - aneb karma zdarma ;)

Druhé jarní kolo odehráli naši muži opět doma a protože nám Bzenec neoplatil naši laskavost v podobě přesunu zápasu na tradiční páteční podvečer (my jsme jim na podzim vstříc vyšli a u nich v pátek hráli), hrálo se tentokrát v sobotu odpoledne. A možná i toto mělo vliv na bídný výkon baťovských v první půli, kdy jsme předváděli pěší fotbal bez pohybu a přesné přihrávky. Soupeř toho naštěstí využil ke vstřelení pouze dvou branek, což našim hráčům stačilo k tomu, aby díky zlepšenému výkonu ve druhé půli výsledek dokázali otočit a připsali si tak na své konto první jarní vítězství.

Kdo je novým hráčem s ikonickým číslem 10? Představujeme vám nováčka v SKB Jirku Pafku!

Kádr SKB je dlouhodobě postavený na hráčích s přímou vazbou na náš klub, zejména na odchovancích. Občas ale přijde možnost menšího okysličení sestavy. To se naskytlo v letošní zimní přestávce, kdy se našich trénincích začal objevovat ještě na podzim hráč druholigového slovenského celku Spartak Myjava Jiří Pafka. Slovo dalo slovo a jsme rádi, že po populárním Michalovi "MV10" Vitáskovi jeho dres s číslem 10 přebírá neméně kvalitní fotbalista.

Čtvrtým mušketýrem SKB pro finále Regions' Cupu je Pavel Krajča

Deník v seriálu představuje hráče fotbalového Výběru Zlínského KFS, který se kvalifikoval na amatérské mistrovství Evropy. Šestnáctým hráčem v pořadí je záložník divizního Baťova Pavel Krajča.

Muži v úvodním jarním zápase uhráli s Přerovem bod za remízu 1:1

Fotbal se pomalu ale jistě probouzí ze zimního spánku i v nižších soutěžích a tak v půli března nastoupili naši muži k prvnímu zápasu jarní části soutěže.

Termínová listina jarní části sezóny 2022/23

Po několika korekcích přinášíme aktuální termínovou listinu pro nadcházející část sezóny. Je samozřejmě možné si ji také stáhnout, a to ve formátu pdf, nebo excel - obojí naleznete zde na stránkách v sekci KLUB / Dokumenty.
(https://www.skbatov.cz/documentfolder)

Anketa Sportovec roku 2022 v Otrokovicích: Muži SKB 3.nejlepší kolektiv, oceněn i trenér mužů Pavel Gerych

O Sportovní slávě - to je každoroční vyhlášení nejlepších otrokovických sportovců, kolektivů a trenérů roku 2022.
Večerem s bohatým programem provázel známý televizní a sportovní komentátor a reportér Jan Smetana.

Generálka na jarní část mužům vyšla na výbornou, v přípravě se dařilo i dorostu a mladším žákům

Start jarní části sezóny se blíží mílovými kroky a muži, kteří ze všech našich kategorií začínají nejdříve, odehráli závěrečné přípravné utkání. Svoji generálku odehráli na půdě bývalého dlouholetého účastníka MSFL a aktuálně účastníka sousední divizní skupiny Valašského Meziříčí, kde v těžkých podmínkách o dvě branky zvítězili.
Úspěch si v rámci své přípravy připsali dorostenci a mladší žáci, starším se tentokrát tolik nevedlo a zaznamenali těsnou porážku.

První březnový víkend přinesl další přípravné zápasy - jak si naši hráči vedli?

Muži tentokrát v pátek přivítali lídra krajského přeboru Strání, žáci pak v sobotu Morkovice a dorost muže Tečovic.

Poslední únorový víkend se přípravné zápasy vydařily mužům i dorostu, žáci ve Starém Městě neuspěli

Fotbalový víkend je za námi, pojďme se mrknout, jak se v přípravě našim klukům dařilo:

Po volném víkendu budou baťovští opět v plné permanenci, dorost hraje hned po návratu ze soustředění

Poslední únorový víkend bude opět mimo jiné patřit i fotbalu, ke svým přípravným zápasům vyběhnou krom mužů jak žáci, tak i dorostenci, pro které to bude o to náročnější, že si tento zápas dají jen pár dní po návratu ze soustředění ve Velkých Karlovicích (viz foto), kde jako obvykle nabírají síly na náročné jarní boje o nejvyšší příčky v tabulce.

Třetím baťovským hráčem ve výběru pro amatérské Euro je Honza "Gogi" Gojš

Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/fotbal-divize/hvezdny-vyber-kraje-tata-se-vzdy-snazi-vzdy-zustat-pozitivni-rika-gojs-20230217.html:
Deník v seriálu představuje hráče fotbalového Výběru Zlínského KFS, který se kvalifikoval na amatérské mistrovství Evropy. Třináctým hráčem v pořadí je záložník Baťova Jan Gojš

Muži ovládli i vložený středeční přípravný zápas s mladíky z FC Slovácko

Příprava běží v plném proudu a naši muži využili možnosti sehrání přátelského zápasu s dorostem FC Slovácko. Dle očekávání byl k vidění zajímavý a rychlý zápas, ve kterém nakonec slavil úspěch domácí celek.

V úvodním přípravném zápase naši muži těsně podlehli Luhačovicím

První únorovou sobotu zahájili naši muži sérii svých přípravných zápasů na jarní část sezóny, v mírně prořídlé sestavě na svého prvního soupeře nestačili a po vyrovnaném průběhu těsně o branku prohráli.

Dalším z baťovských hráčů ve výběru pro amatérské Euro je Kuba Kašík

Deník v seriálu představuje hráče fotbalového Výběru Zlínského KFS, který se kvalifikoval na amatérské mistrovství Evropy. Osmým hráčem v pořadí je záložník divizního Baťova Jakub Kašík.

Plán přípravných zápasů našeho A-týmu před jarní částí sezóny

Zimní příprava se přehoupla do své druhé části a my vám dnes přinášíme přehled přípravných zápasů našeho A-týmu. Dobrou zprávou je, že se téměř všechny zápasy odehrají na naší umělce, pouze poslední zápas odehrajeme na půdě našeho soupeře ve Val.Meziříčí.

Zobrazeno 1–15 z celkem 267

Facebook

Aktuální články

Muži zdolali Bzenec díky dokonale provedené "Csaplárově pasti" - aneb karma zdarma ;)

Druhé jarní kolo odehráli naši muži opět doma a protože nám Bzenec neoplatil naši laskavost v podobě přesunu zápasu na tradiční...

Dorost v prvním jarním zápase porazil Slavičín

Po odstoupení celku Hulína se Slavičín ocitl s jediným bodem na samém konci tabulky, proto se očekával vcelku jednoznačný zápas. První...

Kdo je novým hráčem s ikonickým číslem 10? Představujeme vám nováčka v SKB Jirku Pafku!

Kádr SKB je dlouhodobě postavený na hráčích s přímou vazbou na náš klub, zejména na odchovancích. Občas ale přijde možnost menšího...

Fotbal Partner