Archiv

Zveme vás na další ročník oblíbeného Společenského večírku SKB

Fotbalu už si do konce roku moc neužijeme, ale to neznamená, že se vedení SKB uložilo k zimnímu spánku - ba naopak! Jen se namísto sportu budeme bavit kulturou!!!

Po velkém úspěchu prvních dvou ročníků si vedení SKB dovoluje pozvat všechny příznivce našeho fotbalového klubu na již tradiční Společenský večírek, který se uskuteční v polovině prosince ve velkém sále otrokovické Besedy. Všichni jste srdečně zváni!

Lístky možno zakoupit u správců SAB v jejich kanceláři na hřišti, tamtéž si můžete rovnou zarezervovat místa u stolů. Připraven máme pestrý doprovodný program, chybět nebude ani bohatá tombola.

TĚŠÍME SE NA VÁS

Podzim je za námi, jak se v první části sezóny vedlo jednotlivým týmům SKB?

Pojďme se společně ohlédnout za první polovinou soutěžního ročníku 2023/4. Na první pohled je patrný jistý ústup z loňských pozic, a to zejména u mužů a dorostu. Naopak posun jsme zaznamenali u žákovských mužstev, kde se letos hrálo již bez rezervního týmu v okresním přeboru, přesto se oba žákovské týmy pohybují v popředí tabulek svých soutěží.
Jak se vedlo jednotlivým kategoriím se můžete dočíst v krátkém hodnocení.

Muži si podzimní kalich hořkosti dopili do dna, lídru tabulky podlehli gólem v nastavení

Proti vedoucímu celku tabulky jsme čekali, že nás Strání přimáčkne na naši polovinu a výsledek bude jen otázkou skóre. Na hřišti však byl k vidění zcela jiný obrázek a vyjma prvních 20 minut, kdy jsme působili poněkud nejistě, jsme favoritovi byli vyrovnaným soupeřem a minimálně bod jsme měli velmi blízko, doufejme, že jsme si svoji dávku smůly vybrali už na podzim a na jaře k nám bude paní Štěstěna podstatně přívětivější ;) 

Zveme vás na fotbal! Muži zakončí podzim sobotním soubojem s lídrem tabulky Stráním

Na závěr podzimní části sezóny nás čeká soupeř z nejtěžších, když přivítáme aktuálního lídra tabulky a již jistého podzimního krále FC Strání. S tímto soupeřem se utkáme po dlouhé době, protože jsme se nějakou dobu ve svých soutěžích míjeli – když jsme hráli krajský přebor, hrálo Strání divizi (od sezóny 2017/18) a když z ní předminulou sezónu sestoupilo, byl to právě Baťov, kdo jej ve vyšší soutěži nahradil. Strání se však v kraji dlouho nezdržovalo a suverénní jízdou se po roce do divize hned vrátilo, a to dokonce takovým způsobem, že tuto soutěž zatím s přehledem ovládá. Věřme, že se naši hráči s poslední letošní výzvou porvou a zkusí se s první částí této sezóny rozloučit nějakým bodovým ziskem!!

Muži po boji podlehli Holešovu, Šiškův takřka neviditelný gól na body nestačil

Předposlední podzimní zápas měli naši muži původně odehrát na půdě Holešova, páteční vytrvalý déšť však tamní pažit učinil nezpůsobilým a tak se oba týmy narychlo domluvili na přehození pořadatelství. Naši hráči však bohužel nevyužili nečekané výhody domácího prostředí a Holešovu podlehli 1:4, branku domácích vstřelil Patrik Šiška. Příští týden nás čeká poslední zápas podzimní části, ve kterém doma přivítáme vedoucí celek tabulky Strání 


POZOR!!! ZMĚNA!!! Sobotní zápas s Holešovem odehrají naši muži doma na SAB!!!

Z důvodu podmáčeného hřiště v Holešově se oba sobotní soupeři dohodli na změně pořadatelství, což znamená, že se předposlední kolo podzimní části soutěže stejně jako to následné poslední se Stráním odehraje na našem baťovském Sportovním areále!!! Věříme, že skalním fanouškům tato informace neunikne a přijdou své hráče podpořit v hojném počtu!!!

Muži na výhru z Kostelce nenavázali a z Všechovic si přivezli předčasnou nadílku

Problémy se sestavou na Baťově neberou konce, takovou situaci asi zažil opravdu málokdo. Na seznam zraněných totiž k Sotolářovi přibyl po posledním zápase i Skyba a u obou to vypadá na absenci do konce podzimu, v nedělním zápase musel v poločase ze zdravotních důvodů střídat i Kašík... Konec této části sezóny tak asi žádný jiný tým nevyhlíží tak úpěnlivě jako my, situace s kádrem je totiž více než zoufalá. Doufejme, že ve zbylých dvou utkáních kluci zmobilizují své síly a porvou se v nich o jakýkoliv bodík, který může mít v konečném zúčtování cenu zlata.

Zveme vás na fotbal! Muži jedou v neděli do Všechovic, žáci v sobotu do Starého Města

Ani poslední říjnový víkend nebudeme ochuzeni o fotbal. Svůj poslední podzimní zápas před sebou mají jak dorostenci, kteří si jej předehrávají již dnes (výkop je naplánován na 17:30 hod.!), tak i žáci, kteří první část své sezóny zakončí v sobotu ve Starém Městě. 
Muži si díky přehozenému pořadatelství střihnou již druhý zápas v řadě na půdě soupeře a bude to opět zápas o 6 bodů, když se utkáme s naším sousedem ze spodních pater tabulky Všechovicemi.

Muži si konečně připsali výhru, v záchranářském souboji zdolali Kostelec na Hané

Předlouhých 7 kol naši hráči marně usilovali o vítězství, když naposledy zdolali doma Slavičín. V nedělním zápase však byl bodový zisk jasnou povinností, protože jsme hráli s naším přímým konkurentem z dolních pater divizní tabulky Kostelcem. V prvním ze tří zápasů pravdy jsme nakonec díky výbornému Vitáskovi v brance a dvougólovým střelcům Šiškovi s Bršlicou slavili úspěch, na který se budeme snažit navázat hned za týden, kdy v dalším zápase 'o 6 bodů' nastoupíme ve Všechovicích.

Vítězným druhým kolem pro výběr Zlínského KFS odstartoval nový ročník Regions' Cupu

Po loňském veleúspěšném tažení amatérskou Evropou, na jejímž konci byla bronzová placka z finálového turnaje ve Španělsku odstartoval další ročník Regions' Cupu. Výběr Zlínského kraje do něj vstoupil až ve druhém kole a na úvod se v Ostravě utkal s výběrem Moravskoslezského kraje.
Připomeňme si, že v nominaci máme i letos své zástupce, a to Kubu Kašíka, Patrika Šišku a Pavla Bršlicu, ten ovšem ze známých důvodu letos hrát už nebude. Mezi náhradníky se pak dostala dvojice Vítek Zapletal a Roman Vitásek, gratulujeme!!

Zveme vás na fotbal! Muže čeká v neděli na Hané zápas o 6 bodů

Podzimní část fotbalových soutěží se pomalinku chýlí ke svému závěru a je jasné, že každý uhraný bod dodá o něco větší pohodu do zimní přestávky. To platí dvojnásob pro náš A tým mužů, který se po problémech se sestavou a nepřesvědčivých výkonech dostal do nelichotivých pater tabulky. Následující dvě kola nás tak čekají vskutku zápasy pravdy, protože se utkáme s našimi přímými konkurenty a o to bude jakýkoliv získaný bodík důležitější.
Dorost bude chtít přerušit šňůru dvou porážek, čeká je ovšem těžký soupeř ze samé špice tabulky Slavičín, věřme že kluci favorita potrápí a nějaký ten bodík si přivezou.
Žáci se po středeční dohrávce v rámci 'anglického týdne' v sobotu utkají s dalším 'B' týmem, tentokrát doma přivítají rezervu zlínského FC.

Muži doma na favorizovaný Vsetín nestačili a po bojovném výkonu prohráli 0:2

Při pokračující personální krizi domácích bylo jasné, že favoritem pátečního utkání bude aktuálně 3.tým tabulky Vsetín. Ten svou roli potvrdil a přestože se Baťov ve druhé půli vzepjal k solidnímu výkonu, branku vstřelit nedokázal a připsal si tak další porážku.

Zveme vás na fotbal! Muži v pátek přivítají Vsetín, dorost pak v sobotu hostí Louky

Se snahou o potvrzení bodu importovaného z dalekého Rýmařova nastoupí v páteční podvečer naši muži proti aktuálně třetímu celku tabulky Vsetínu. Situace bude pro náš tým opět velmi složitá, protože se nadále nedaří vymanit z "kádrové nouze" - ke zraněnému Sotolářovi přibyl nový karetní hříšník, když se v samém závěru zápasu zcela zbytečně nechal vyloučit 'Laco' Tkáč. A aby toho nebylo málo, po zmíněném zápase oznámil dlouholetý pilíř našich zadních řad Pavel Bršlica celému týmu, že si dává od fotbalu minimálně rok pauzu a odjíždí do zahraničí. V situaci, v jaké se aktuálně náš tým nachází, to je velmi nečekaná a nepříjemná zpráva, nicméně nám nezbývá nic jiného, než tuto informaci přijmout a pokusit se najít nové stabilní složení obranné formace...
Dorost se v sobotu pokusí oklepat ze slušovické přestřelky, ve které inkasoval půltucet branek, věřme, že se jim to proti celku ze spodních pater tabulky povede.
Žáky i přípravky tentokrát čeká cesta na hřiště soupeře - v obvyklém čase sobotního dopoledne nastoupí žáci na půdě tradičního soupeře Slavičína, přípravky potom v pondělí čeká podstatně kratší cesta, když se ve svém závěrečném podzimním zápase představí v derby na opačném konci Otrokovic.

Muži vezou z Rýmařova důležitý bod, o vítězství je připravila sporná penalta

Hlavní úkol, kterým bylo přetrhnout černou sérii čtyř těsných porážek v řadě se sice v Rýmařově splnit podařilo, od plného bodového zisku jsme však nebyli daleko a domácím k vyrovnání pomohl až pokutový kop v 78.minutě. Další nemilou kaňkou na tomto zápase bylo vyloučení našeho kanonýra Tkáče v nastaveném čase, které tak znamená další čárku v nekonečné řadě vynucených absencí...

Tento víkend bude fotbalu patřit pouze sobota, muži míří do Rýmařova

Podaří se našim mužům konečně zastavit čtyřzápasovou sérii těsných porážek? Odpověď na tuto otázku budeme znát už v sobotu odpoledne a všichni věříme, že bude kladná. Nečeká nás ale nic snadného, protože se náš A-tým představí na půdě letošního nováčka Rýmařova, jenž v posledních dvou kolech nabral skvělou formu (doma se Slavičínem 5:2, ve Skašticích 2:4). Nezbývá než věřit a fandit!
Také dorost cestuje na hřiště soupeře a v tradičním sobotním dopoledni nastoupí ve Slušovicích. Jedinou kategorií hrající na domácím hřišti tak budou naši žáci, kteří poměří své síly se sdruženými týmy Brumova a Štítné nad Vláří.

Zobrazeno 1–15 z celkem 392

Facebook

Aktuální články

V nedělním turnaji OFS přípravek obsadili naši hráči krásné 2.místo

V dnešním turnaji OFS Zlín starší přípravka po třech výhrách, jedné remíze a finálové porážce 0:1 obsadila druhé místo (krásné...

Zveme vás na další ročník oblíbeného Společenského večírku SKB

Fotbalu už si do konce roku moc neužijeme, ale to neznamená, že se vedení SKB uložilo k zimnímu spánku - ba naopak! Jen se namísto sportu...

Podzim je za námi, jak se v první části sezóny vedlo jednotlivým týmům SKB?

Pojďme se společně ohlédnout za první polovinou soutěžního ročníku 2023/4. Na první pohled je patrný jistý ústup z loňských pozic, a...

Fotbal Partner