Archiv

Muži se v přípravě napočtvrté dočkali výhry, uspěli také žáci, dorost tentokrát padl

Muži si v přípravě připsali první výhru, když v pátek zdolali Brumov.  Své přípravné zápasy sehráli také naši mládežníci a zatímco žáci byli proti Morkovicím úspěšní, dorost v zápase proti Veselí nad Moravou neuspěl.

Třetí ročník Společenského večírku SKB sklidil opět velký úspěch

Již potřetí nabídlo vedení SKB svým členům a fanouškům jako malou formu poděkování za jejich přízeň možnost společně se pobavit na Společenském večírku, který se stejně jako vloni konal ve velkém sále otrokovické Besedy.

Mužstvo dorostu děkuje za podporu mládežnického fotbalu v SKB

Dorost SK Baťov by tímto rád poděkoval firmám Střechy Staněk, Czech Style, Prospamax, Montema a Všeproakci.cz za podporu mládežnického fotbalu v našem klubu a těší se na budoucí spolupráci v dalších letech!!!

Zveme vás na další ročník oblíbeného Společenského večírku SKB

Fotbalu už si do konce roku moc neužijeme, ale to neznamená, že se vedení SKB uložilo k zimnímu spánku - ba naopak! Jen se namísto sportu budeme bavit kulturou!!!

Po velkém úspěchu prvních dvou ročníků si vedení SKB dovoluje pozvat všechny příznivce našeho fotbalového klubu na již tradiční Společenský večírek, který se uskuteční v polovině prosince ve velkém sále otrokovické Besedy. Všichni jste srdečně zváni!

Lístky možno zakoupit u správců SAB v jejich kanceláři na hřišti, tamtéž si můžete rovnou zarezervovat místa u stolů. Připraven máme pestrý doprovodný program, chybět nebude ani bohatá tombola.

TĚŠÍME SE NA VÁS

Podzim je za námi, jak se v první části sezóny vedlo jednotlivým týmům SKB?

Pojďme se společně ohlédnout za první polovinou soutěžního ročníku 2023/4. Na první pohled je patrný jistý ústup z loňských pozic, a to zejména u mužů a dorostu. Naopak posun jsme zaznamenali u žákovských mužstev, kde se letos hrálo již bez rezervního týmu v okresním přeboru, přesto se oba žákovské týmy pohybují v popředí tabulek svých soutěží.
Jak se vedlo jednotlivým kategoriím se můžete dočíst v krátkém hodnocení.

Dorost se z výsledkové krize nevymanil a podzim zakončil další porážkou

Dorost v úvodu sezóny stejně jako vloni atakoval příčky nejvyšší, druhá polovina podzimní části se však nesla ve znamení poklesu formy, což z části zapříčinily zdravotní problémy brankářské jednička Janoška. Doufejme, že se přes zimu podaří všechny neduhy doléčit a v  jarní části kluci opět najedou na vítěznou vlnu!!

Zveme vás na fotbal! Muži jedou v neděli do Všechovic, žáci v sobotu do Starého Města

Ani poslední říjnový víkend nebudeme ochuzeni o fotbal. Svůj poslední podzimní zápas před sebou mají jak dorostenci, kteří si jej předehrávají již dnes (výkop je naplánován na 17:30 hod.!), tak i žáci, kteří první část své sezóny zakončí v sobotu ve Starém Městě. 
Muži si díky přehozenému pořadatelství střihnou již druhý zápas v řadě na půdě soupeře a bude to opět zápas o 6 bodů, když se utkáme s naším sousedem ze spodních pater tabulky Všechovicemi.

Dorost lídrovi tabulky vzdoroval téměř hodinu, nakonec se však ze Slavičína vrací s prázdnou

Dorost se stále potýká s absencí svého prvního gólmana Matyáše Vodárka, přesto Dan Kubičík nebyl daleko od toho, aby svůj tým dovedl k nějakému bodovému zisku z půdy aktuálního lídra krajského přeboru. Dorost zakončí podzimní část sezóny příští týden domácím zápasem se svým tabulkovým sousedem SK Zlín, POZOR - hraje se už ve čtvrtek 26.10. od 17:30 hod.!!!

Zveme vás na fotbal! Muže čeká v neděli na Hané zápas o 6 bodů

Podzimní část fotbalových soutěží se pomalinku chýlí ke svému závěru a je jasné, že každý uhraný bod dodá o něco větší pohodu do zimní přestávky. To platí dvojnásob pro náš A tým mužů, který se po problémech se sestavou a nepřesvědčivých výkonech dostal do nelichotivých pater tabulky. Následující dvě kola nás tak čekají vskutku zápasy pravdy, protože se utkáme s našimi přímými konkurenty a o to bude jakýkoliv získaný bodík důležitější.
Dorost bude chtít přerušit šňůru dvou porážek, čeká je ovšem těžký soupeř ze samé špice tabulky Slavičín, věřme že kluci favorita potrápí a nějaký ten bodík si přivezou.
Žáci se po středeční dohrávce v rámci 'anglického týdne' v sobotu utkají s dalším 'B' týmem, tentokrát doma přivítají rezervu zlínského FC.

Dorost doma nečekaně podlehl Loukám

Dorostu se po zápase ve Slušovicích nepovedl ani zápas doma s Loukami, kde opět hořela zejména defenzíva

Zveme vás na fotbal! Muži v pátek přivítají Vsetín, dorost pak v sobotu hostí Louky

Se snahou o potvrzení bodu importovaného z dalekého Rýmařova nastoupí v páteční podvečer naši muži proti aktuálně třetímu celku tabulky Vsetínu. Situace bude pro náš tým opět velmi složitá, protože se nadále nedaří vymanit z "kádrové nouze" - ke zraněnému Sotolářovi přibyl nový karetní hříšník, když se v samém závěru zápasu zcela zbytečně nechal vyloučit 'Laco' Tkáč. A aby toho nebylo málo, po zmíněném zápase oznámil dlouholetý pilíř našich zadních řad Pavel Bršlica celému týmu, že si dává od fotbalu minimálně rok pauzu a odjíždí do zahraničí. V situaci, v jaké se aktuálně náš tým nachází, to je velmi nečekaná a nepříjemná zpráva, nicméně nám nezbývá nic jiného, než tuto informaci přijmout a pokusit se najít nové stabilní složení obranné formace...
Dorost se v sobotu pokusí oklepat ze slušovické přestřelky, ve které inkasoval půltucet branek, věřme, že se jim to proti celku ze spodních pater tabulky povede.
Žáky i přípravky tentokrát čeká cesta na hřiště soupeře - v obvyklém čase sobotního dopoledne nastoupí žáci na půdě tradičního soupeře Slavičína, přípravky potom v pondělí čeká podstatně kratší cesta, když se ve svém závěrečném podzimním zápase představí v derby na opačném konci Otrokovic.

Po bláznivé přestřelce se dorost ze Slušovic vrací s prázdnou

Ani 5 vstřelených branek tentokrát dorostu nestačilo k jakémukoliv bodovému zisku, provizorní brankář Spurný si ve třetím zápase mezi tyčemi připsal první porážku. 

Tento víkend bude fotbalu patřit pouze sobota, muži míří do Rýmařova

Podaří se našim mužům konečně zastavit čtyřzápasovou sérii těsných porážek? Odpověď na tuto otázku budeme znát už v sobotu odpoledne a všichni věříme, že bude kladná. Nečeká nás ale nic snadného, protože se náš A-tým představí na půdě letošního nováčka Rýmařova, jenž v posledních dvou kolech nabral skvělou formu (doma se Slavičínem 5:2, ve Skašticích 2:4). Nezbývá než věřit a fandit!
Také dorost cestuje na hřiště soupeře a v tradičním sobotním dopoledni nastoupí ve Slušovicích. Jedinou kategorií hrající na domácím hřišti tak budou naši žáci, kteří poměří své síly se sdruženými týmy Brumova a Štítné nad Vláří.

Dorost i s netradičním gólmanem zdolal silný Uh. Brod a stoupá tabulkou vzhůru

Zdravotní problémy gólmanů u našeho dorostu vyústili v přesunutí Tomáše Spurného na místo ochránce naší svatyně. Tomu se na tomto novém místě daří velmi dobře, když i ve druhém zápase po sobě inkasoval pouze jedinou branku,což po remíze ve Strání tentokrát znamenalo dokonce plný bodový zisk v souboji s přímým sousedem v tabulce!

Zveme vás na fotbal - víkendový program zahájí ve čtvrtek dohrávkou žáci, muži v pátek přivítají Bzenec

Další kolo fotbalových soutěží klepe na dveře - v tomto týdnu můžeme vidět ještě o zápas navíc, protože si žáci ve čtvrtek dopoledne (státní svátek) dohrávají zápas druhého kola v Bystřici pod Hostýnem. 
Samotný víkend pak přinese dva domácí zápasy, ve kterých nejprve v pátek přivítají naši muži Bzenec (POZOR, výkop už v 18:00 hod.!), sobota pak bude v obvyklý čas patřit dorostu.
Žáci pak i svůj druhý zápas v tomto týdnu pojedou odehrát ven, když se představí na hřišti Vsetína, přípravky se poté v pondělí vydají na Slovácko.

Zobrazeno 1–15 z celkem 289

Facebook

Aktuální články

Fotbalový kemp SK Baťov je tady, dneškem spouštíme přihlašování

Stále oblíbenější fotbalový kemp pořádaný naším klubem chystá pro více než 40 dětí jako každý rok týden plný sportu, zábavy a...

Staří páni vykročili do roku 2024 vítězně

V pátek odehrál svůj první letošní zápas také tým našich starých pánů. Ti do roku 2024 vykročili vskutku rázně, když svého...

Muži si v úterním přípravném zápase připsali další výhru, Bystřici přehráli zejména ve druhé půli

Po Brumovu si naši muži pozvali k dalšímu přípravnému utkání opět tým z krajského přeboru a stejně jako sobotu byli i v úterý...

Fotbal Partner