Archiv

Termínová listina jarní části sezóny 2022/23

Po několika korekcích přinášíme aktuální termínovou listinu pro nadcházející část sezóny. Je samozřejmě možné si ji také stáhnout, a to ve formátu pdf, nebo excel - obojí naleznete zde na stránkách v sekci KLUB / Dokumenty.
(https://www.skbatov.cz/documentfolder)

V sobotu 7.1.2023 uspořádal SK Baťov druhý ročník turnaje předpřípravek

Turnaje, nad kterým převzala záštitu starostka města Otrokovic Hana Večerková, se zúčastnilo 6 týmů - kromě pořádajícího SKB si přišli poměřit síly a dovednosti benjamínci z Bezměrova, Jaroslavic, Louk, Žlutav a Mladcové . K vidění bylo jako obvykle spousta velkého nadšení a nasazení, všichni si turnaj bezpochyby naplno užili.

Na turnaji přípravek pořádaném OFS obsadila naše přípravka 4.místo

Na sobotním turnaji OFS Zlín starších přípravek v otrokovické městské sportovní hale obsadil náš tým čtvrté místo. Tři vítězné utkání, jedno remízové a dvě těsné porážky 1:2, a je z toho brambora.

Konečné pořadí turnaje:

1. Jaroslavice
2. Vizovice
3. FS Napajedla
4. SK Baťov

Připravujeme pro vás kalendář SKB na rok 2023

Jak se stalo již tradicí, připravujeme pro hráče, jejich rodinné příslušníky a samozřejmě všechny fanoušky našeho klubu nástěnný kalendář SKB na rok 2023. Dle našeho názoru je opět velmi podařený, někteří ho dokonce vyhlásili jako dosavadní TOP - no rozhodněte sami :).
Zájemci o tento kalendář hlaste prosím své objednávky trenérům jednotlivých kategorií, případně přímo správci SAB Hynkovi Bršlicovi.
Cena za 1 ks je stanovena na 200,- Kč

Na SAB proběhl kemp ČR U15 i s ambasadorem Karlem Poborským

Náš sportovní areál byl místem kempu reprezentace ČR U15, kterého se účastnil i jeho ambasador Karel Poborský. Legenda českého fotbalu se s radostí vyfotila s našimi mladými nadějemi, pro které to byl určitě krásný zážitek.

Slovo předsedy SKB p.Vlastimíra Hrubčíka

Vážení Baťováci, 

prázdniny a dovolené uběhly opět velmi rychlým tempem. Věřím, že jste si odpočinuli, strávili krásné a zajímavé chvíle během léta a vše zvládli ve zdraví.

Start sezóny se blíží - zde je TERMÍNOVÁ LISTINA !

Ostrý start sezóny se blíží mílovými kroky a my se stejně jako všichni ostatní fanoušci našeho klubu nemůžeme dočkat. Zde přinášíme Termínovou listinu podzimní části nového ročníku - stáhnout si ji můžete v záložce KLUB -> složka DOKUMENTY, kde ji máte k dispozici jak v excelu, tak i v PDF.

Druhý červencový týden patřil SAB tradičnímu fotbalovému kempu SKB

V pátek skončil další, v pořadí již 3.ročník příměstského Fotbalového kempu SKB. Dopolední tréninková jednotka proběhla pod vedením grassrots trenéra mládeže zlínského KFS a šéftrenéra SKB Petra Zapletala, odpoledne už pak patřilo různým soutěžím o sladkosti. Samotný závěr kempu se pak nesl ve znamení špekáčků a grilovaných dobrot, o něž se tentokrát postaral trenér přípravky Petr Hrachovský. Jsme rádi, že si toto odpoledne stejně jako celý kemp všichni zúčastnění užili a už teď se těšíme na další ročník, který ponese pořadové číslo "4"!!!!

Poděkování předsedy klubu Vlastimíra Hrubčíka za úspěšnou sezónu 2021/22

Vážení Baťováci, rád bych touto formou vyjádřil své velké poděkování nejen za uplynulou úspěšnou sezónu, ale i za celou dobu, kdy náš klub působí na fotbalovém poli.

Na turnaji v Tlumačově obsadily mladší i starší přípravky 3.místo

V sobotu 28.5.2022 se v Tlumačově konal turnaj přípravek. Oba naše týmy, tedy jak starší, tak i mladší přípravka obsadily shodně krásné třetí místo a přivezly si tak domů bronzové medaile, gratulace!!!

XXV.ročník mezinárodního turnaje přípravek pořádaný SKB je minulostí

Po dvouleté „covidové“ odmlce změřilo poslední dubnovou sobotu více než dvě stovky mladých fotbalových nadějí (deset družstev mladší a deset družstev starší přípravky) z České republiky a Slovenska  své síly v rámci XXV. ročníku Mezinárodního fotbalového turnaje mladších a starších přípravek „O pohár osvobození města Otrokovice“, konaného pod záštitou předsedy SK Baťov 1930 z. s. Vlastimíra Hrubčíka a starostky města Otrokovice Hany Večerkové, která přišla účastníky turnaje na jeho zahájení pozdravit.

Zveme vás na další ročník tradičního mezinárodního turnaje přípravek

SK Baťov tuto sobotu pořádá další, již 25.(!) ročník oblíbeného mezinárodního turnaje přípravek "O pohár osvobození města Otrokovice"

SK Baťov uspořádal halový turnaj v minifotbale pro předpřípravky

V neděli 20.3.2022 se v Městské sportovní hale utkalo 6 týmů v turnaji předpřípravek. Krom domácích, kteří díky své bohaté základně do bojů vyslali dokonce dva týmy, se v turnaji představili benjamínci z Malenovic, Mladcové, Louk a Bezměrova.

Termínová listina - jaro 2022

Přinášíme vám aktualizovanou termínovou listinu jarní části našich soutěží - od mužů až po přípravky.


Další ročník oblíbeného Příměstského fotbalového kempu je tady !!!

Všem zájemcům o náš fotbalový kemp velmi děkujeme za projevený zájem, ale kdo si do této chvíle přihlášku nepodal, má bohužel smůlu, kapacita kempu je naplněna, a to dokonce včetně náhradníků. Ještě jednou děkujeme za zájem !!! 

Zobrazeno 1–15 z celkem 98

Facebook

Aktuální články

Muži zdolali Bzenec díky dokonale provedené "Csaplárově pasti" - aneb karma zdarma ;)

Druhé jarní kolo odehráli naši muži opět doma a protože nám Bzenec neoplatil naši laskavost v podobě přesunu zápasu na tradiční...

Dorost v prvním jarním zápase porazil Slavičín

Po odstoupení celku Hulína se Slavičín ocitl s jediným bodem na samém konci tabulky, proto se očekával vcelku jednoznačný zápas. První...

Kdo je novým hráčem s ikonickým číslem 10? Představujeme vám nováčka v SKB Jirku Pafku!

Kádr SKB je dlouhodobě postavený na hráčích s přímou vazbou na náš klub, zejména na odchovancích. Občas ale přijde možnost menšího...

Fotbal Partner