Archiv

Fotbalový kemp SK Baťov je tady, dneškem spouštíme přihlašování

Stále oblíbenější fotbalový kemp pořádaný naším klubem chystá pro více než 40 dětí jako každý rok týden plný sportu, zábavy a legrace, hlavní náplní bude ale samozřejmě fotbal.

Přihlášku si dneškem počínaje můžete vyzvednout v kanceláři správce Sportovního areálu Baťov, případně si ji můžete stáhnout na našich webových stránkách ve složce skbatov.cz/dokumenty (www.skbatov.cz - > KLUB - > Dokumenty).

Cena pro všechny účastníky kempu byla letos stanovena na částku 2.500 Kč.

Staří páni vykročili do roku 2024 vítězně

V pátek odehrál svůj první letošní zápas také tým našich starých pánů. Ti do roku 2024 vykročili vskutku rázně, když svého soupeře z Mysločovic zdolali v poměru 5:2, gratulujeme!!

Muži si v úterním přípravném zápase připsali další výhru, Bystřici přehráli zejména ve druhé půli

Po Brumovu si naši muži pozvali k dalšímu přípravnému utkání opět tým z krajského přeboru a stejně jako sobotu byli i v úterý úspěšní.

Muži se v přípravě napočtvrté dočkali výhry, uspěli také žáci, dorost tentokrát padl

Muži si v přípravě připsali první výhru, když v pátek zdolali Brumov.  Své přípravné zápasy sehráli také naši mládežníci a zatímco žáci byli proti Morkovicím úspěšní, dorost v zápase proti Veselí nad Moravou neuspěl.

I po třetím přípravném zápase naši muži stále čekají na první letošní výhru

Po nepříliš podařeném podzimu se oči všech fanoušků SKB upínají k zimní přípravě a zejména na listinu případných posil, které by měly nahradit silnou vlnu loňských odchodů a napomoci tak našemu týmu k záchraně divizní soutěže. Namísto očekávaných posil však stále spíše přičítáme další ztráty, kterými jsou zejména dlouho avizovaný konec aktivní fotbalové kariéry ikony našeho klubu Aldy Skyby, jenž plní slib a odchází na Žlutavu, kde chce místnímu klubu pomoci v rámci III.třídy. Dalším o něco méně očekávaným odchodem je přestup Jirky Pafky, který odešel ke konkurentovi v naší soutěži na Vsetín.

První únorový víkend byl pro naše nejmladší spoluhráče plný fotbalu

V sobotu 3.2. se naši mladší žáci zúčastnili již 27.ročníku Memoriálu Miroslava Hlobila, na kterém se tradičně utkávají mladí talenti z největších regionálních klubů. Letos se sice na poslední chvíli omluvili žáci z 1.FC Slovácko, které více než zdatně zastoupili kluci z Jiskry Staré Město.


Neděle 4.2. pak v otrokovické Městské hale patřila starším přípravkám, pro které náš klub taktéž uspořádal halový turnaj, tentokráte výhradně pro týmy z blízkého okolí.

Muži zahájili druhou fázi zimní přípravy soustředěním v Roštíně

V úterý 9.1. zahájil A tým mužů druhou část zimní přípravy a hned ve čtvrtek se pro ně netradičně přesunul na soustředění do Roštína, kde je čekal nabitý program. Věříme, že nasbíranou fyzickou kondici kluci dokáží v náročné jarní části sezóny zužitkovat a v divizní tabulce se posunou do pater, ve kterých bychom je všichni určitě rádi viděli.

Ocenění našeho bývalého trenéra Petra Zapletala na Galavečeru Našeho fotbalu

Velké pocty se dostalo Petru Zapletalovi, na sobotním Galavečeru Našeho fotbalu získal cenu pro nejlepšího trenéra mládeže za rok 2023

Předpřípravky se utkaly na Novoročním turnaji v Otrokovicích

První sobota nového roku patřila otrokovická Městská sportovní hala nejmladším fotbalistům. Náš klub SK Baťov pro ně totiž připravil již 3.ročník oblíbeného Novoročního turnaje minipřípravek.

Fotbalovou tečku za kalendářním rokem 2023 obstaral tradiční benefiční Vánoční fotbálek

Letošní vánoční benefici ovládla extrémně nabitá sestava Výběru kraje sestavená naším odchovancem Jakubem Jugasem, která vrátila domácímu Baťovu loňskou porážku. Co je ale důležitější, vybraná částka o 15.000 překonala rekordní cifru z minulého roku, když se pro 4 nemocné děti vybralo neskutečných  430.000 Kč


PF 2024 !!!

Přejeme všem svým hráčům, jejich rodinám a všem příznivcům našich barev krásné Vánoce a do Nového roku jen to nejlepší, samozřejmě hlavně hodně zdraví a spoustu úspěchů jak sportovních, tak i osobních.
VV SKB

Třetí ročník Společenského večírku SKB sklidil opět velký úspěch

Již potřetí nabídlo vedení SKB svým členům a fanouškům jako malou formu poděkování za jejich přízeň možnost společně se pobavit na Společenském večírku, který se stejně jako vloni konal ve velkém sále otrokovické Besedy.

Mladší žáci na turnaji OFS vybojovali 2.místo

V neděli 10.12.23 se mužstvo mladších žáků zúčastnilo turnaje OFS v Otrokovicích, kde ve skupině vyhrálo všechny čtyři zápasy a ve finále prohrálo po remíze 2:2 na penalty. Kluky chválíme za předvedený výkon!!

Jako každý rok se můžete těšit na vánoční Benefiční fotbálek

Závěr roku se nezadržitelně blíží a všichni již jistě vyhlíží první svátek Vánoční, kdy náš tým pravidelně spolu s Výběrem kraje Jakuba Jugase v rámci benefičního fotbálku pomáhá potřebným.
Také letos se v tradičním čase můžeme těšit jak na zajímavé hráče, kteří se ve Výběru představí, tak i na ještě zajímavější tombolu, která bude připravena.
A co je úplně nejdůležitější, opět se bude pomáhat nemocným dětem. Letos se budou moct na výsledek benefice těšit Eliška, Julinka, Mikuláš Jakub a Štěpánek, kteří v životě neměli tolik štěstí a bojují s velmi těžkými nemocemi.
Věříme, že stejně jako každý rok i letos přijdete a podpoříte dobrou věc 

Mužstvo dorostu děkuje za podporu mládežnického fotbalu v SKB

Dorost SK Baťov by tímto rád poděkoval firmám Střechy Staněk, Czech Style, Prospamax, Montema a Všeproakci.cz za podporu mládežnického fotbalu v našem klubu a těší se na budoucí spolupráci v dalších letech!!!

Zobrazeno 1–15 z celkem 768

Facebook

Aktuální články

Fotbalový kemp SK Baťov je tady, dneškem spouštíme přihlašování

Stále oblíbenější fotbalový kemp pořádaný naším klubem chystá pro více než 40 dětí jako každý rok týden plný sportu, zábavy a...

Staří páni vykročili do roku 2024 vítězně

V pátek odehrál svůj první letošní zápas také tým našich starých pánů. Ti do roku 2024 vykročili vskutku rázně, když svého...

Muži si v úterním přípravném zápase připsali další výhru, Bystřici přehráli zejména ve druhé půli

Po Brumovu si naši muži pozvali k dalšímu přípravnému utkání opět tým z krajského přeboru a stejně jako sobotu byli i v úterý...

Fotbal Partner