Archiv

Muži přivezli ze Vsetína doma ztracený bod a snad i sebevědomí

Muži v sobotu složili zdařilý reparát za nevydařenou koncovku posledního domácího zápasu v Rýmařovem a z horké valašské půdy díky trefě Kuby Kašíka přivezli cenný remízový bod. Stínem utkání je trochu nepochopitelná červená karta udělená Jirkovi Sotolářovi v samotném závěru utkání.

Dorost v Uherském Brodě dokázal v okleštěné sestavě vzdorovat pouze poločas

Do Uherského Brodu přivezl trenér Veselý hodně zdecimovanou sestavu a na hřišti to bylo znát, domácí ve druhé půli naše kluky fyzicky přetlačili a zapsali si vysoké vítězství.

Zlínský KFS svou letošní pouť v Regions´Cupu zakončil už v semifinále

Výběr Zlínského KFS bohužel loňskou spanilou jízdu Regions'Cupem nezopakuje, v republikovém semifinále hraném v Dolním Němčí podlehl výběru KFS Vysočina 1:3 (0:0). 
Porážce nedokázala zabránit ani dvojice hráčů SKB, když se na ploše představili Kuba Kašík a Pavel Bršlica.

Dorost v dohrávce neuspěl, když v Holešově neudržel poločasové vedení

První půle našim mladíkům vyšle dle představ a do kabin šli s jednobrankovým vedením, to však ve druhé půli kluci neudrželi a pár minut před koncem inkasovali rozhodující gól, který znamenal plný bodový zisk pro domácí.

Muži v dalším kole vyráží na horkou valašskou půdu, dorost čeká "anglický" týden

Sérii 4 porážek v řadě pojedou naši muži zkusit zastavit na horkou půdu jednoho z favoritů soutěže, aktuálně 4.celku tabulky na Vsetín, kde nás ovšem určitě nečeká vůbec nic snadného...
Dorost již dnes (ve středu) čeká dohrávka odloženého kola v Holešově, v sobotu pak v řádném termínu pojede o body zabojovat do Uherského Brodu.
Žáci měli v sobotu hrát stejně jako muži na Vsetíně, ovšem přeložili si své zápasy až na červen, a tak se svým fanouškům představí až v pondělí naše přípravky, které doma přivítají své vrstevníky z FC Slovácko.

Ve středu 15.5. se v Dolním Němčí odehraje přeložené 3.kolo Regions´Cupu

Středa 15.5.2024 je dnem, kdy 3.kolem pokračuje další ročník REGIONS´CUPU. Na rozdíl od původního termínu (odloženo z důvodu podmáčeného hřiště) se zápas neodehraje na zlínské Letné, ale na hřišti Dolního Němčí.
Výběr Zlínského KFS, který jakožto obhájce loňského evropského bronzu tento ročník zahájil až druhým kolem (v něm na penalty udolal výběr Moravskoslezského kraje) se tentokrát na domácí půdě utká s výběrem KFS Vysočina.

Je nám ctí, že se v nominaci do tohoto prestižního výběru dostalo také na hráče SKB, když ve výchozí nominaci najdeme Kubu Kašíka, hned trojice našich borců pak figuruje mezi náhradníky (Roman Vitásek, Patrik Šiška a Vítek Zapletal).

Muži si po hrubé chybě v posledních sekundách utkání připsali čtvrtou porážku v řadě

Na zlatém podnose převázaném mašlí z obrovské chyby v samém závěru zápasu darovali naši muži Rýmařovu všechny body a natáhli tak sérii porážek již na čtyři. Přestože jsme v zápase určitě nebyli horším týmem a minimálně bod jsme měli v podstatě jistý, neuvěřitelnou chybou na půli hřiště jsme i tento remízový počin zahodili. Nicméně do konce soutěže stále chybí dostatek zápasů k tomu, abychom se ještě o záchranu porvali, byť hned následující kolo nás čeká přetěžký výjezd na horkou valašskou půdu do Vsetína.

Starší žáci dokázali zvítězit na mezinárodním turnaji Bavaria Cup v německém Karslfeldu

S obrovským úspěchem se vrací naši žáci z prestižního mezinárodního turnaje v německém Mnichově. Starší žáci po úspěšné finálové bitvě s Tungentalem (2:1) vezou domů titul vítěze Bavaria Cupu ve své kategorii, obrovská gratulace!!! 
Mladší žáci odehráli také vydařený turnaj a v konečném zúčtování obsadili velmi pěkné 10.místo. 

Dorost si s přehledem poradil se sousedem v tabulce Stráním

Před zápasem dělil oba soupeře v tabulce jediný bodík, na hřišti to však příliš poznat nebylo a domácí Baťov i přesto, že v zápase inkasoval jako první, s přehledem kontroloval hru. Střelecky se opět prosadil produktivní Vojta Krkoška, jenž tentokrát zaznamenal 2 branky.

V další důležité záchranářské bitvě doma v neděli přivítáme Rýmařov

Nepříjemnou porážku z Bzence se pokusí naši muži napravit hned v následujícím kole, kdy na domácím hřišti netradičně v neděli přivítáme celek Rýmařova. Ten stejně jako my figuruje ve spodních patrech tabulky a tak by bylo více než dobré, kdyby se nám tento zápas podařilo zvládnout za 3 body. Bohužel stokrát obehraná písnička o úzkém kádru a absencích bude před tímto kolem znít obzvlášť nahlas, protože nám ze základního kádru vypadl další zraněný hráč, a to Jirka Sotolář... Věřme, že se i tak naši borci semknou a potřebné bodíky dokáží urvat! 
Již v sobotu ke svému zápasu nastoupí náš dorost, který doma přivítá Strání. Náročný víkend pak čeká naše přípravky, které nejprve dnes odehrají dohrávané utkání s Hlukem, aby pak v klasickém pondělním termínu sehrály utkání dalšího kola v Uherském Brodě.
Speciální víkend pak mají před sebou naši žáci, kteří již ve čtvrtek navečer vyjíždí směr Německo, kde se v rámci reprezentace našeho klubu představí na mezinárodním turnaji. O průběžných výsledcích obou kategorií budeme samozřejmě průběžně informovat.

Druhý květnový svátek uspořádal náš klub jarní turnaj předpřípravek

Zatímco náš tradiční mezinárodní turnaj přípravek píše svou tradici již více než čtvrt století (viz předchozí článek na našem webu), jarní turnaj předpřípravek pořádaný naším klubem je úplným holátkem - druhý květnový svátek se totiž uskutečnil jeho 1.ročník.

Pohár za celkové vítězství v 27.ročníku mezinárodního turnaje přípravek putuje do Dubnice

Přestože ani v jedné kategorii mladí fotbalisté ze slovenské Dubnice nezvítězili, stačil součet jejich umístění k zisku putovního poháru našeho prestižního turnaje "O pohár osvobození města Otrokovice" právě jim.

Muži zcela vyhořeli v Bzenci, místo bodů si přivezli pořádnou nadílku

S favorizovaným domácím celkem aktuálně se pohybujícím na 3.místě tabulky jsme drželi krok 30 minut, dvě slepené branky naši hru zcela rozmetaly a stal se z nás odevzdaný soupeř. Nezbývá než doufat, že příští kolo, kdy doma v neděli přivítáme prakticky souseda v tabulce Rýmařov bude z naší strany podstatně vydařenější...

Zveme vás na prestižní Mezinárodní turnaj přípravek

Fotbalový klub SK Baťov 1930 z.s. pořádá XXVII. Ročník Mezinárodního fotbalového turnaje mladších a starších přípravek
  „O POHÁR OSVOBOZENÍ MĚSTA OTROKOVICE“
Turnaj se koná v sobotu 4.5.2024 v prostorách našeho Sportovního areálu.

Akce se koná pod záštitou starostky města Otrokovice Hany Večerkové a předsedy SK Baťov 1930 z.s. Vlastimíra Hrubčíka

Zúčastněné týmy: FC Zlín, 1. FC Slovácko, MFK Dubnica nad Váhom, FK Lokomotíva Trnava, SFK ELKO Holešov, SK HS Kroměříž, FC Vsetín, TJ Valašské Meziříčí, Jiskra Staré Město, SK Paseky, SK Baťov 1930

V dalším kole míří naši muži do Bzence, dorost zápas s Holešovem odložil na 15.5.

Nastávající víkend čeká naše muže přetěžký úkol, když jedou zkusit získat zpět nějaké doma ztracené body do Bzence, který se aktuálně pohybuje na 3.příčce tabulky. Dorost si svůj zápas v Holešově přeložil na středu 15.5.2024 (17:00 hod.), žáky čeká domácí dvojzápas s Rožnovem p.R. 
Přípravky se v sobotu zúčastní tradičního Mezinárodního turnaje přípravek pořádaného naším klubem, v pondělí pak odehrají své soutěžní zápasy s Hlukem.

Zobrazeno 1–15 z celkem 813

Facebook

Aktuální články

Muži přivezli ze Vsetína doma ztracený bod a snad i sebevědomí

Muži v sobotu složili zdařilý reparát za nevydařenou koncovku posledního domácího zápasu v Rýmařovem a z horké valašské půdy díky...

Dorost v Uherském Brodě dokázal v okleštěné sestavě vzdorovat pouze poločas

Do Uherského Brodu přivezl trenér Veselý hodně zdecimovanou sestavu a na hřišti to bylo znát, domácí ve druhé půli naše kluky fyzicky...

Zlínský KFS svou letošní pouť v Regions´Cupu zakončil už v semifinále

Výběr Zlínského KFS bohužel loňskou spanilou jízdu Regions'Cupem nezopakuje, v republikovém semifinále hraném v Dolním Němčí podlehl...

Fotbal Partner