Ladislav Brslica |

Další úspěch mládežnické kopané SK Baťov 1930.

Dva týmy minipřípravky se zúčastnily dobře obsazeného turnaje "O pohár primátora města Zlín".
Konal se v sobotu 23.5.2026 na zlínských Pasekách.
I když se nehrálo o umístění, kluci podali ve všech utkáních výborné výkony. V mladší kategorii prohráli jen s FC Zlín a starší prohráli s Kroměříží.
Nejvíc branek vstřelili Ondra Pšenka, Jonáš Sovjak a Vojta Ančinec.
Turnaje se zúčastnila mužstva FC Zlín, SK Baťov 1930, SK Zlín 1931, HS Kroměříž, FK Příluky, FK Štípa.
Všichni malí fotbalisté obdrželi za svůj výkon vymedaili a batůžek s dárky.

Velké poděkování patří pořadatelům turnaje a rodičům a příbuzným za fandění a podporu svých ratolestí.

Trenéři J. Veselý st., J. Tulach

Facebook

Aktuální články

Po výhře v Březnici mají dorostenci aktuální rozdíl ve skóre oproti Brodu +14, bude to stačit??

Po nedělní vysoké výhře nad sdruženým týmem Fryštáku a Březnice navýšili naši dorostenci rozdíl ve skóre o dalších 6 gólů,...

Muži si z derby v Holešově přivezli třígólovou porážku

Ani více než dvacetiminutová přesilovka po vyloučení domácího Januše nepomohla našim hráčům, aby v okresním derby alespoň jednou...

Neprůstřelný Vitásek s dvougólovým Šiškou hlavními strůjci demolice Lanžhota

Muži doma netradičně v sobotu a netradičně na přírodní trávě přejeli Lanžhot výsledkem 4:0. Pro hosty je však tento výsledek hodně...