Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci nakonec brumovské přetlačili v koncovce (+fotogalerie)

24.04.2022 | Ladislav Brslica

Zajímavé utkání se šťastným koncem pro domácí bylo k vidění v sobotním dopoledni, zápas rozhodly dvě branky Matěje Koplíka v závěru zápasu.

15. kolo | Sobota 23.04.2022, 11:15 | Baťov

SK Baťov - FC Brumov

7:5

4:4

Branky: 7,.8. Pernička, 23.,35. Kotík, 57.,60. Koplík, Fagulec - 19 (p.).,21. Vrátník, 30.,39. Lysák, 28. Fusek (vlastní)

Rozhodčí: Martin Zelený

Diváci: 40

SK Baťov: Kvapil (B) - Úruba, Zuzaník, Fagulec, Caudr, Polaštík, Koplík, Pernička, Kotík, Fusek, Kalčík, střídali Stříteský, Janák, Sovadina, Rafaja, Pátek

FC Brumov: Lysák D. (B) - Lysák A., Janáček, Sáblík, Vrátník, Číž, Vrána, Dorňák, Bližňák, Kostka, Chlupáček

Komentář

Na každé dvě slepené branky domácích dokázali v první půli hosté zareagovat stejnou mincí, ve druhé části stejně tak zareagovali už jen na další vedoucí branku baťovských, na góly Matěje Koplíka s pořadovým číslem 6 a 7 však již brumovští odpověď nenašli a tak z Otrokovic odjeli s prázdnou.

Fotogalerie Tomáše "Brčko" Brázdila

Ohlasy

Adam Bršlica, trenér žáků SKB: "Po ospalém prvním poločase jsme v druhém zabojovali a vítězství uhájili, kluky chválím hlavně za přístup a nasazení v druhé půli"