Archiv

Muži si v úterním přípravném zápase připsali další výhru, Bystřici přehráli zejména ve druhé půli

Po Brumovu si naši muži pozvali k dalšímu přípravnému utkání opět tým z krajského přeboru a stejně jako sobotu byli i v úterý úspěšní.

Muži se v přípravě napočtvrté dočkali výhry, uspěli také žáci, dorost tentokrát padl

Muži si v přípravě připsali první výhru, když v pátek zdolali Brumov.  Své přípravné zápasy sehráli také naši mládežníci a zatímco žáci byli proti Morkovicím úspěšní, dorost v zápase proti Veselí nad Moravou neuspěl.

I po třetím přípravném zápase naši muži stále čekají na první letošní výhru

Po nepříliš podařeném podzimu se oči všech fanoušků SKB upínají k zimní přípravě a zejména na listinu případných posil, které by měly nahradit silnou vlnu loňských odchodů a napomoci tak našemu týmu k záchraně divizní soutěže. Namísto očekávaných posil však stále spíše přičítáme další ztráty, kterými jsou zejména dlouho avizovaný konec aktivní fotbalové kariéry ikony našeho klubu Aldy Skyby, jenž plní slib a odchází na Žlutavu, kde chce místnímu klubu pomoci v rámci III.třídy. Dalším o něco méně očekávaným odchodem je přestup Jirky Pafky, který odešel ke konkurentovi v naší soutěži na Vsetín.

Muži zahájili druhou fázi zimní přípravy soustředěním v Roštíně

V úterý 9.1. zahájil A tým mužů druhou část zimní přípravy a hned ve čtvrtek se pro ně netradičně přesunul na soustředění do Roštína, kde je čekal nabitý program. Věříme, že nasbíranou fyzickou kondici kluci dokáží v náročné jarní části sezóny zužitkovat a v divizní tabulce se posunou do pater, ve kterých bychom je všichni určitě rádi viděli.

Ocenění našeho bývalého trenéra Petra Zapletala na Galavečeru Našeho fotbalu

Velké pocty se dostalo Petru Zapletalovi, na sobotním Galavečeru Našeho fotbalu získal cenu pro nejlepšího trenéra mládeže za rok 2023

Fotbalovou tečku za kalendářním rokem 2023 obstaral tradiční benefiční Vánoční fotbálek

Letošní vánoční benefici ovládla extrémně nabitá sestava Výběru kraje sestavená naším odchovancem Jakubem Jugasem, která vrátila domácímu Baťovu loňskou porážku. Co je ale důležitější, vybraná částka o 15.000 překonala rekordní cifru z minulého roku, když se pro 4 nemocné děti vybralo neskutečných  430.000 Kč


Třetí ročník Společenského večírku SKB sklidil opět velký úspěch

Již potřetí nabídlo vedení SKB svým členům a fanouškům jako malou formu poděkování za jejich přízeň možnost společně se pobavit na Společenském večírku, který se stejně jako vloni konal ve velkém sále otrokovické Besedy.

Jako každý rok se můžete těšit na vánoční Benefiční fotbálek

Závěr roku se nezadržitelně blíží a všichni již jistě vyhlíží první svátek Vánoční, kdy náš tým pravidelně spolu s Výběrem kraje Jakuba Jugase v rámci benefičního fotbálku pomáhá potřebným.
Také letos se v tradičním čase můžeme těšit jak na zajímavé hráče, kteří se ve Výběru představí, tak i na ještě zajímavější tombolu, která bude připravena.
A co je úplně nejdůležitější, opět se bude pomáhat nemocným dětem. Letos se budou moct na výsledek benefice těšit Eliška, Julinka, Mikuláš Jakub a Štěpánek, kteří v životě neměli tolik štěstí a bojují s velmi těžkými nemocemi.
Věříme, že stejně jako každý rok i letos přijdete a podpoříte dobrou věc 

Zveme vás na další ročník oblíbeného Společenského večírku SKB

Fotbalu už si do konce roku moc neužijeme, ale to neznamená, že se vedení SKB uložilo k zimnímu spánku - ba naopak! Jen se namísto sportu budeme bavit kulturou!!!

Po velkém úspěchu prvních dvou ročníků si vedení SKB dovoluje pozvat všechny příznivce našeho fotbalového klubu na již tradiční Společenský večírek, který se uskuteční v polovině prosince ve velkém sále otrokovické Besedy. Všichni jste srdečně zváni!

Lístky možno zakoupit u správců SAB v jejich kanceláři na hřišti, tamtéž si můžete rovnou zarezervovat místa u stolů. Připraven máme pestrý doprovodný program, chybět nebude ani bohatá tombola.

TĚŠÍME SE NA VÁS

Podzim je za námi, jak se v první části sezóny vedlo jednotlivým týmům SKB?

Pojďme se společně ohlédnout za první polovinou soutěžního ročníku 2023/4. Na první pohled je patrný jistý ústup z loňských pozic, a to zejména u mužů a dorostu. Naopak posun jsme zaznamenali u žákovských mužstev, kde se letos hrálo již bez rezervního týmu v okresním přeboru, přesto se oba žákovské týmy pohybují v popředí tabulek svých soutěží.
Jak se vedlo jednotlivým kategoriím se můžete dočíst v krátkém hodnocení.

Muži si podzimní kalich hořkosti dopili do dna, lídru tabulky podlehli gólem v nastavení

Proti vedoucímu celku tabulky jsme čekali, že nás Strání přimáčkne na naši polovinu a výsledek bude jen otázkou skóre. Na hřišti však byl k vidění zcela jiný obrázek a vyjma prvních 20 minut, kdy jsme působili poněkud nejistě, jsme favoritovi byli vyrovnaným soupeřem a minimálně bod jsme měli na dosah, doufejme, že jsme si svoji dávku smůly vybrali už na podzim a na jaře k nám bude paní Štěstěna podstatně přívětivější ;) 

Zveme vás na fotbal! Muži zakončí podzim sobotním soubojem s lídrem tabulky Stráním

Na závěr podzimní části sezóny nás čeká soupeř z nejtěžších, když přivítáme aktuálního lídra tabulky a již jistého podzimního krále FC Strání. S tímto soupeřem se utkáme po dlouhé době, protože jsme se nějakou dobu ve svých soutěžích míjeli – když jsme hráli krajský přebor, hrálo Strání divizi (od sezóny 2017/18) a když z ní předminulou sezónu sestoupilo, byl to právě Baťov, kdo jej ve vyšší soutěži nahradil. Strání se však v kraji dlouho nezdržovalo a suverénní jízdou se po roce do divize hned vrátilo, a to dokonce takovým způsobem, že tuto soutěž zatím s přehledem ovládá. Věřme, že se naši hráči s poslední letošní výzvou porvou a zkusí se s první částí této sezóny rozloučit nějakým bodovým ziskem!!

Muži po boji podlehli Holešovu, Šiškův takřka neviditelný gól na body nestačil

Předposlední podzimní zápas měli naši muži původně odehrát na půdě Holešova, páteční vytrvalý déšť však tamní pažit učinil nezpůsobilým a tak se oba týmy narychlo domluvili na přehození pořadatelství. Naši hráči však bohužel nevyužili nečekané výhody domácího prostředí a Holešovu podlehli 1:4, branku domácích vstřelil Patrik Šiška. Příští týden nás čeká poslední zápas podzimní části, ve kterém doma přivítáme vedoucí celek tabulky Strání 


POZOR!!! ZMĚNA!!! Sobotní zápas s Holešovem odehrají naši muži doma na SAB!!!

Z důvodu podmáčeného hřiště v Holešově se oba sobotní soupeři dohodli na změně pořadatelství, což znamená, že se předposlední kolo podzimní části soutěže stejně jako to následné poslední se Stráním odehraje na našem baťovském Sportovním areále!!! Věříme, že skalním fanouškům tato informace neunikne a přijdou své hráče podpořit v hojném počtu!!!

Muži na výhru z Kostelce nenavázali a z Všechovic si přivezli předčasnou nadílku

Problémy se sestavou na Baťově neberou konce, takovou situaci asi zažil opravdu málokdo. Na seznam zraněných totiž k Sotolářovi přibyl po posledním zápase i Skyba a u obou to vypadá na absenci do konce podzimu, v nedělním zápase musel v poločase ze zdravotních důvodů střídat i Kašík... Konec této části sezóny tak asi žádný jiný tým nevyhlíží tak úpěnlivě jako my, situace s kádrem je totiž více než zoufalá. Doufejme, že ve zbylých dvou utkáních kluci zmobilizují své síly a porvou se v nich o jakýkoliv bodík, který může mít v konečném zúčtování cenu zlata.

Zobrazeno 1–15 z celkem 400

Facebook

Aktuální články

Fotbalový kemp SK Baťov je tady, dneškem spouštíme přihlašování

Stále oblíbenější fotbalový kemp pořádaný naším klubem chystá pro více než 40 dětí jako každý rok týden plný sportu, zábavy a...

Staří páni vykročili do roku 2024 vítězně

V pátek odehrál svůj první letošní zápas také tým našich starých pánů. Ti do roku 2024 vykročili vskutku rázně, když svého...

Muži si v úterním přípravném zápase připsali další výhru, Bystřici přehráli zejména ve druhé půli

Po Brumovu si naši muži pozvali k dalšímu přípravnému utkání opět tým z krajského přeboru a stejně jako sobotu byli i v úterý...

Fotbal Partner