Archiv

O víkendu se uzavře letošní soutěžní ročník, muží zajíždí k nejtěžšímu možnému soupeři

Následující víkend se odehrají závěrečná kola výkonnostních fotbalových soutěží. V naší divizní skupině už několik kol známe vítěze, stále však není definitivně jasné, kdo se touto soutěží bude muset rozloučit. Bohužel mezi takto namočené týmy stále patříme i my a k neotřesitelné jistotě bychom potřebovali ještě jeden bodík. O ten se pojedeme UŽ V PÁTEK porvat až téměř ke slovenským hranicím, a to na horkou půdu tamního lídra naší tabulky Strání, což bude velmi zapeklitý oříšek.
Dorost se po sérii neúspěšných zápasů propadl do dolní poloviny tabulky a tak se UŽ VE ČTVRTEK pojede na zlínské Paseky pokusit vylepšit si dojem a náladu z posledních kol, v tabulce to však i tak bude znamenat konečné umístění mezi 7. a 9.místem, což proti loňskému ročníku znamená menší ústup ze slávy.
Doma se tak s letošní sezónou rozloučí pouze naši žáci, kteří v tradičním sobotním dopoledním čase přivítají celek z horních pater tabulky Staré Město. 

Muži si z Holešova po porážce 0:2 kýžený 'zlatý' bod nepřivezli

Přestože se z hlediska sestupové matematiky zdá být našich 30 bodů dostatečných, úplnou jistotu by nám po uplynulém víkendu dodal jen bodík 31., protože všechny namočené týmy v naší i sousední divizi D bodovaly. Nás bohužel o tento potřebný dílek skládačky připravil již tradiční pětiminutový výpadek od 55.minuty, kdy jsme krom dvou inkasovaných branek přišli ještě o vykartovaného Sotoláře, což nám ještě více ztěžuje vyhlídky před cestou k poslednímu zápasu této sezóny do Strání, kde se utkáme s již jistým vítězem naší soutěže.

Předposlední kolo odehrají muži v Holešově, dorost doma přivítá Slavičín

Máme před sebou předposlední soutěžní víkend této sezóny, všechny naše týmy si své zápasy tentokrát odehrají ve stejný den, a to v sobotu.
Muži ještě stále nemají stoprocentní jistotu záchrany, proto jedou do Holešova zkusit urvat jakýkoliv bodový zisk, který by jim konečně dal onen vytoužený klid. 
Dorost se v závěru sezóny do herní a výsledkové krize, když se jejich série porážek natáhla už na 4, o přerušení této nelichotivé bilance se kluci pokusí v domácím zápase proti Slavičínu.
Žáci tento týden završí náročnou sérii dvou slepených anglických týdnů - nejprve už dnes nastoupí doma proti Vsetínu, v sobotu pak zajíždí do Zlína, kde se utkají s rezervou tamního FC.

Muži v domácí derniéře rozstříleli Všechovice a výrazně tak posílili šanci na záchranu

Poslední letošní domácí zápas byl poznamenán počasím a i když se dlouho uvažovalo o přírodní trávě, odpolední průtrž mračen rozhodla o tom, že se zápas odehraje na umělce. Ta našemu týmu dle očekávání sedla lépe, Baťov odehrál jedno z nejlepších utkání v sezóně a zaslouženě vysokým rozdílem zvítězil. Pochvala za předvedený výkon patří celému týmu, vypíchnout si určitě zaslouží bezchybný Roman Vitásek za vychytanou nulu a s ním i všichni střelci - dvougólový Roman Chytil, sváteční střelec Adam Buchta a za třešničku na dortu v podobě gólu z půlky hřiště Patrik Šiška. Záchrana samozřejmě ještě zdaleka není jistá, páteční vítězství k ním však znamená výrazný krok.

Muži se v pátek naposledy představí doma, přivítají dalšího souseda v tabulce Všechovice

Jarní část sezóny se blíží k svému závěru a začínají se vyjasňovat konečné pozice v tabulce. Zatímco o vítězi naší divizní skupiny je již rozhodnuto a 3 kola před koncem je jasné, že titul šampiona MSD-E poputuje do Strání, na opačném konci tabulky je situace stále zamotaná. O to důležitější je páteční zápas, ve kterém půjde opět o hodně - o to, kdo si před posledními dvěma koly alespoň malinko polepší a kdo bude naopak muset bojovat do poslední chvíle. Věřme, že se domácím podaří uhrát body k tolik potřebnému klidu a do samotného finiše půjde s chladnější hlavou. POZOR, výkop je již v 18:00 hod.!!!
Dorostenci svůj zápas odehrají v tradičním sobotním čase, čeká je soupeř z nedalekých Louk a budeme se zájmem sledovat, jestli se klukům podaří přetrhnout nelichotivou sérii 3 porážek za sebou, držíme palce!
Náročný závěr sezóny pak čeká na naše žáky, kteří díky odkládaným kolům odehrají během následujících dvou týdnů hned 4 zápasy, ten první odehrají kluci už dnes na půdě Mařatic, v sobotu dopoledne pak doma přivítají týmy Slavičína.
Přípravky budou mít pro letošek splněno jako první, v pondělí je čeká závěrečné soutěžní kolo, které bude ovšem o to peprnější, že se v něm v otrokovickém derby naši malošci utkají s přípravkami FC Zlínsko.

Sobotní důležitý zápas s Kostelcem rozhodl gólem v 77.minutě Michal Kopecký

Dramatický, vyrovnaný a samozřejmě patřičně nervózní zápas byl k vidění netradičně v sobotu odpoledne na baťovském areále. Krom termínu trkla do očí příchozí fanoušky ještě i další změna, a to že naše "populární" umělka pro tento zápas osiřela a hrálo se na přírodní trávě, což po odpolední přeháňce znamenalo podstatně jiné podmínky, než by hráče čekaly na "dolním" hřišti. Přesto alespoň dle výsledku soudě nešlo o úplně špatný krok a po zápase se tak opět zazněl vítězný pokřik z té správné, tzn. baťovské kabiny.

V bitvě o záchranu jde do tuhého, v sobotu doma přivítáme dalšího přímého soka

Sezóna se pomalu ale jistě blíží ke svému závěru a na konci tabulky se situace dramatizuje. V následujících dvou kolech čekají naše muže zápasy pravdy, ve kterých doma nejprve přivítáme celek Kostelce na Hané, za týden pak opět na domácí půdě vyzveme tým Všechovic. Pokud tyto dva zápasy dokážeme bodově zvládnout, šance na záchranu dostane reálnější obrysy, opačný případ si zatím nebudeme připouštět :).
Dorost si bude taktéž doma chtít spravit chuť a po dvou porážkách si opět chtít užít radost z vítězství, soupeřem jim bude sdružený tým Slušovic a Veselé. POZOR, hraje se netradičně v neděli dopoledne!
Tradiční sobotní dopolední čas pak bude jako obvykle patřit žákům, ti  jedou následující kolo odehrát do Brumova. Přípravky mají tento víkend volný los a svým fanouškům se představí zase až za týden.

Zveme vás na Valnou hromadu SKB

Valná hromada SKB se uskuteční v prostorách našeho Sportovního areálu (SAB), a to v pondělí 10.června od 16:30 hod.
Program VH i aktuální stanovy SKB najdete zde na našich stránkách ve složce KLUB, podsložka DOKUMENTY (https://skbatov.cz/dokumenty).

Muži přivezli ze Vsetína doma ztracený bod a snad i sebevědomí

Muži v sobotu složili zdařilý reparát za nevydařenou koncovku posledního domácího zápasu v Rýmařovem a z horké valašské půdy díky trefě Kuby Kašíka přivezli cenný remízový bod. Stínem utkání je trochu nepochopitelná červená karta udělená Jirkovi Sotolářovi v samotném závěru utkání.

Zlínský KFS svou letošní pouť v Regions´Cupu zakončil už v semifinále

Výběr Zlínského KFS bohužel loňskou spanilou jízdu Regions'Cupem nezopakuje, v republikovém semifinále hraném v Dolním Němčí podlehl výběru KFS Vysočina 1:3 (0:0). 
Porážce nedokázala zabránit ani dvojice hráčů SKB, když se na ploše představili Kuba Kašík a Pavel Bršlica.

Muži v dalším kole vyráží na horkou valašskou půdu, dorost čeká "anglický" týden

Sérii 4 porážek v řadě pojedou naši muži zkusit zastavit na horkou půdu jednoho z favoritů soutěže, aktuálně 4.celku tabulky na Vsetín, kde nás ovšem určitě nečeká vůbec nic snadného...
Dorost již dnes (ve středu) čeká dohrávka odloženého kola v Holešově, v sobotu pak v řádném termínu pojede o body zabojovat do Uherského Brodu.
Žáci měli v sobotu hrát stejně jako muži na Vsetíně, ovšem přeložili si své zápasy až na červen, a tak se svým fanouškům představí až v pondělí naše přípravky, které doma přivítají své vrstevníky z FC Slovácko.

Ve středu 15.5. se v Dolním Němčí odehraje přeložené 3.kolo Regions´Cupu

Středa 15.5.2024 je dnem, kdy 3.kolem pokračuje další ročník REGIONS´CUPU. Na rozdíl od původního termínu (odloženo z důvodu podmáčeného hřiště) se zápas neodehraje na zlínské Letné, ale na hřišti Dolního Němčí.
Výběr Zlínského KFS, který jakožto obhájce loňského evropského bronzu tento ročník zahájil až druhým kolem (v něm na penalty udolal výběr Moravskoslezského kraje) se tentokrát na domácí půdě utká s výběrem KFS Vysočina.

Je nám ctí, že se v nominaci do tohoto prestižního výběru dostalo také na hráče SKB, když ve výchozí nominaci najdeme Kubu Kašíka, hned trojice našich borců pak figuruje mezi náhradníky (Roman Vitásek, Patrik Šiška a Vítek Zapletal).

Muži si po hrubé chybě v posledních sekundách utkání připsali čtvrtou porážku v řadě

Na zlatém podnose převázaném mašlí z obrovské chyby v samém závěru zápasu darovali naši muži Rýmařovu všechny body a natáhli tak sérii porážek již na čtyři. Přestože jsme v zápase určitě nebyli horším týmem a minimálně bod jsme měli v podstatě jistý, neuvěřitelnou chybou na půli hřiště jsme i tento remízový počin zahodili. Nicméně do konce soutěže stále chybí dostatek zápasů k tomu, abychom se ještě o záchranu porvali, byť hned následující kolo nás čeká přetěžký výjezd na horkou valašskou půdu do Vsetína.

V další důležité záchranářské bitvě doma v neděli přivítáme Rýmařov

Nepříjemnou porážku z Bzence se pokusí naši muži napravit hned v následujícím kole, kdy na domácím hřišti netradičně v neděli přivítáme celek Rýmařova. Ten stejně jako my figuruje ve spodních patrech tabulky a tak by bylo více než dobré, kdyby se nám tento zápas podařilo zvládnout za 3 body. Bohužel stokrát obehraná písnička o úzkém kádru a absencích bude před tímto kolem znít obzvlášť nahlas, protože nám ze základního kádru vypadl další zraněný hráč, a to Jirka Sotolář... Věřme, že se i tak naši borci semknou a potřebné bodíky dokáží urvat! 
Již v sobotu ke svému zápasu nastoupí náš dorost, který doma přivítá Strání. Náročný víkend pak čeká naše přípravky, které nejprve dnes odehrají dohrávané utkání s Hlukem, aby pak v klasickém pondělním termínu sehrály utkání dalšího kola v Uherském Brodě.
Speciální víkend pak mají před sebou naši žáci, kteří již ve čtvrtek navečer vyjíždí směr Německo, kde se v rámci reprezentace našeho klubu představí na mezinárodním turnaji. O průběžných výsledcích obou kategorií budeme samozřejmě průběžně informovat.

Muži zcela vyhořeli v Bzenci, místo bodů si přivezli pořádnou nadílku

S favorizovaným domácím celkem aktuálně se pohybujícím na 3.místě tabulky jsme drželi krok 30 minut, dvě slepené branky naši hru zcela rozmetaly a stal se z nás odevzdaný soupeř. Nezbývá než doufat, že příští kolo, kdy doma v neděli přivítáme prakticky souseda v tabulce Rýmařov bude z naší strany podstatně vydařenější...

Zobrazeno 1–15 z celkem 436

Facebook

Aktuální články

O víkendu se uzavře letošní soutěžní ročník, muží zajíždí k nejtěžšímu možnému soupeři

Následující víkend se odehrají závěrečná kola výkonnostních fotbalových soutěží. V naší divizní skupině už několik kol známe...

Muži si z Holešova po porážce 0:2 kýžený 'zlatý' bod nepřivezli

Přestože se z hlediska sestupové matematiky zdá být našich 30 bodů dostatečných, úplnou jistotu by nám po uplynulém víkendu dodal jen...

Dorost bohužel natáhl sérii porážek na pět, doma vysoko podlehl Slavičínu

Dorostu se v závěru sezóny nedaří a i když se větší část sezóny pohyboval v horní polovině tabulky, nevydařený závěr jarní části...

Fotbal Partner