Ladislav Brslica | | Přípravka

Pohár za celkové vítězství v 27.ročníku mezinárodního turnaje přípravek putuje do Dubnice

Přestože ani v jedné kategorii mladí fotbalisté ze slovenské Dubnice nezvítězili, stačil součet jejich umístění k zisku putovního poháru našeho prestižního turnaje "O pohár osvobození města Otrokovice" právě jim.

První květnovou sobotu si v Otrokovicích dalo dostaveníčko více než 200 mladých fotbalových nadějí, které v rámci již XXVII. ročníku mezinárodního fotbalového turnaje mladších a starších přípravek
„O pohár osvobození města Otrokovice“ přijely poměřit své síly a dovednosti.
Turnaj se konal pod záštitou předsedy SK Baťov 1930 z. s. Vlastimíra Hrubčíka a starostky města Otrokovice Hany Večerkové.
Akce se konala ve Sportovním areálu Baťov, hrálo se na čtyřech hřištích (2x přírodní tráva - mladší přípravka a 2x hřiště s umělým povrchem IV. generace – starší přípravka) ve dvou skupinách po pěti týmech.
Po polední přestávce, kdy skončily zápasy ve skupinách, pokračoval turnaj zápasy o umístění.
K vidění byly urputné boje fotbalových benjamínků i hráčské umění těch šikovnějších, byť stále ještě začínajících fotbalistů, kterým za proměnlivého počasí tleskaly tribuny plné fandících rodičů.
Celkovým vítězem a ročním majitelem putovního poháru se součtem umístění mladší a starší přípravky stali mladí fotbalisté FK Dubnice nad Váhom, když obhájce loňského vítězství FC Zlín skončil zejména díky neúspěchu své starší přípravky v poli poražených. Mladé naděje pořádajícího SK Baťov 1930 z. s. se letos umístily na 7. (starší), resp. 9. místě (mladší), věříme však, že v turnaji získaly cenné fotbalové zkušenosti, které určitě využijí ve svém dalším fotbalovém životě. Ceny všem úspěšným účastníkům turnaje pak předávali předseda SK Baťov 1930 Vlastimír Hrubčík společně s členem výkonného výboru SKB Miroslavem Frolcem.
Na uskutečnění letošního ročníku mezinárodní mládežnické akce „O pohár osvobození města Otrokovice“ mají kromě obětavosti organizátorů, pořadatelů a rozhodčích z řad členů SK Baťov 1930 z. s. významný podíl město Otrokovice a Zlínský kraj, dále patří poděkování zlínskému KFS, díky nimž se turnaj mohl uskutečnit na výborné úrovni.

Mladší přípravka celkové pořadí:
1. FC Trinity Zlín
2. 1.FC Slovácko
3. FK Dubnica nad Váhom (SK)
 
Nejlepší hráč: Maté Cheminava (Dubnica)
Nejlepší brankář: Joseph Slamka (Lokomotíva Trnava)
Nejlepší střelec: Adam Chmela (FC Zlín)

Starší přípravka celkové pořadí:
1. FC Vsetín
2. TJ Valašské Meziříčí
3. FK Dubnica nad Váhom (SK)

Nejlepší hráč: Matouš Trnka (FC Vsetín)
Nejlepší brankář: Jan Blabla (TJ Valašské Meziříčí)
Nejlepší střelec: Ondřej Honeš (SK HS Kroměříž)

Putovní pohár (celkový vítěz): FK Dubnica nad Váhom (SK)

Facebook

Aktuální články

S torzem sestavy vzdorovali muži vítězi naší divize jen poločas, druhou půli už Strání ovládlo

Vyrazit bojovat o zlatý bod záchrany k nejlepšímu celku naší soutěže s takovým torzem sestavy jako jsme vyrazili my by se za normálních...

Dorost svůj stín nepřekročil a připsal si porážku i v posledním zápase sezóny

V zápase, ve kterém už prakticky o nic nešlo, nastoupili v baťovském dresu i někteří starší žáci, aby ochutnali, co je příští sezonu...

Muži si z Holešova po porážce 0:2 kýžený 'zlatý' bod nepřivezli

Přestože se z hlediska sestupové matematiky zdá být našich 30 bodů dostatečných, úplnou jistotu by nám po uplynulém víkendu dodal jen...

Fotbal Partner