Ladislav Brslica | | Přípravka

Předpřípravky se utkaly na Novoročním turnaji v Otrokovicích

První sobota nového roku patřila otrokovická Městská sportovní hala nejmladším fotbalistům. Náš klub SK Baťov pro ně totiž připravil již 3.ročník oblíbeného Novoročního turnaje minipřípravek.

Na turnaj si přijela poměřit své síly a dovednosti šestice týmů - krom domácího SKB jsme mohli sledovat zástupce klubů FC Zlín, SK Louky, Ajax Bezměrov, SK Jaroslavice a FK Mladcová. Hrálo se systémem každý s každým, takže si všichni zahráli 5 zápasů. Přestože se konečné výsledky nevyhodnocovaly a konečné pořadí se vyhlašovalo jen dle abecedního pořadí, bylo úžasné sledovat zápal a odhodlání u všech malých hráčů a hráček. I v tak útlém věku už bylo k vidění i spousta zajímavých fotbalových okamžiků.
Jak bylo zmíněno, konečné výsledky se nevyhodnocovaly, přesto stojí za zmínku, že domácí malošci prošli celým turnajem bez zaváhání a připsali si 5 výher, což svědčí o skvělé práci našich trenérských nestorů Honzy Tulacha a Jirky Veselého.
Za hladký průběh turnaje, který pochvalně hodnotili zástupci všech týmů včetně přítomných diváků, bychom tímto rádi poděkovali organizačnímu týmu v čele s Hynkem Bršlicou, samozřejmě pak také klukům z našeho dorostu, kteří se chopili rozhodcovské píšťalky a celý turnaj s přehledem odpískali. Velké poděkování za podporu míří také za zlínským KFS a městem Otrokovice, díky nimž se turnaj mohl uskutečnit a každý z hráčů si mohl odnést nějakou odměnu. Tu, včetně poháru pro každý tým, pak na závěrečném vyhlášení předávali přítomní hráči prvoligového FC Trinity Zlín Dominik Simerský a Rudolf Reiter, kterým také patří velký dík.

Těšíme se na další ročník a dovolujeme si vás pozvat na další zajímavý halový turnaj - už 3.2. se v otrokovické Městské hale uskuteční prestižní mezinárodní turnaj mladších žáků.

VV SKB

Facebook

Aktuální články

Je tu další ročník REGIONS´CUPU, i letos má SKB ve výběru kraje své zástupce

Středa 24.4.2024 bude dnem, kdy do dalšího ročníku REGIONS´CUPU vstoupí výběr Zlínského KFS, který jakožto obhájce loňského...

Muži druhému celku tabulky vzdorovali hodinu, rozhodl smolný vlastní gól

Muži sehráli na půdě favorizovaných Kozlovic vyrovnaný zápas, ve kterém bohužel nedokázali zužitkovat žádnou ze svých šancí. Soupeř...

Dorost potvrdil roli favorita a v domácím utkání zdolal Hluk

Po porážce v Bojkovicích měl dorost ideální příležitost k napravení reputace, když v domácím prostředí v sobotním dopoledni...

Fotbal Partner