Ladislav Brslica | | Přípravka

Předpřípravky se utkaly na Novoročním turnaji v Otrokovicích

První sobota nového roku patřila otrokovická Městská sportovní hala nejmladším fotbalistům. Náš klub SK Baťov pro ně totiž připravil již 3.ročník oblíbeného Novoročního turnaje minipřípravek.

Na turnaj si přijela poměřit své síly a dovednosti šestice týmů - krom domácího SKB jsme mohli sledovat zástupce klubů FC Zlín, SK Louky, Ajax Bezměrov, SK Jaroslavice a FK Mladcová. Hrálo se systémem každý s každým, takže si všichni zahráli 5 zápasů. Přestože se konečné výsledky nevyhodnocovaly a konečné pořadí se vyhlašovalo jen dle abecedního pořadí, bylo úžasné sledovat zápal a odhodlání u všech malých hráčů a hráček. I v tak útlém věku už bylo k vidění i spousta zajímavých fotbalových okamžiků.
Jak bylo zmíněno, konečné výsledky se nevyhodnocovaly, přesto stojí za zmínku, že domácí malošci prošli celým turnajem bez zaváhání a připsali si 5 výher, což svědčí o skvělé práci našich trenérských nestorů Honzy Tulacha a Jirky Veselého.
Za hladký průběh turnaje, který pochvalně hodnotili zástupci všech týmů včetně přítomných diváků, bychom tímto rádi poděkovali organizačnímu týmu v čele s Hynkem Bršlicou, samozřejmě pak také klukům z našeho dorostu, kteří se chopili rozhodcovské píšťalky a celý turnaj s přehledem odpískali. Velké poděkování za podporu míří také za zlínským KFS a městem Otrokovice, díky nimž se turnaj mohl uskutečnit a každý z hráčů si mohl odnést nějakou odměnu. Tu, včetně poháru pro každý tým, pak na závěrečném vyhlášení předávali přítomní hráči prvoligového FC Trinity Zlín Dominik Simerský a Rudolf Reiter, kterým také patří velký dík.

Těšíme se na další ročník a dovolujeme si vás pozvat na další zajímavý halový turnaj - už 3.2. se v otrokovické Městské hale uskuteční prestižní mezinárodní turnaj mladších žáků.

VV SKB

Facebook

Aktuální články

Ve druhém přípravném utkání muži doma remizovali se Slušovicemi

Ve druhém přípravném utkání se našim mužům dařilo lépe a s 'krajskými' Slušovicemi remizovali 2:2, když v zápase...

Další ročník oblíbeného fotbalového kempu SKB je minulostí

Oblíbenost našeho Příměstského fotbalového kempu stále stoupá a tak asi není až tak překvapivé, že namísto původně plánovaných 40...

V úvodním přípravném zápase naši muži těsně podlehli Brumovu

Úvodní přípravné utkání se našim mužům výsledkově nevydařilo, na půdě účastníka krajského přeboru jednobrankovým rozdílem...

Fotbal Partner