Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost

Dorostu rožnovská umělka nevoněla a domů si přivezl porážku

22.05.2022 | Ladislav Brslica

Dorost v Rožnově celý zápas tahal za kratší konec. Na první dvě branky sice ještě stačil zareagovat vyrovnávacími góly, třetí a čtvrtý zásah v naší síti ale už zůstal bez odezvy a tak tři body zůstaly pod Radhoštěm. Celý článek

Dorost o svém vítězství nad Luhačovicemi rozhodl už v prvním poločase

14.05.2022 | Ladislav Brslica

Desetiminutovka mezi 9. a 18.minutou, ve které dokázali domácí nastřílet 3 branky, v podstatě rozhodla o osudu tohoto utkání. Luhačovice pouze v závěru korigovali na 1:4, vzápětí však Chytil přidal pátou branku a vtiskl tak výsledku konečnou podobu. Celý článek

Výsledkovou houpačku na holešovské střelnici nakonec náš dorost ovládl

08.05.2022 | Ladislav Brslica

Dorost SKB sice už v Holešově vedl o dvě branky, na začátku druhé půle ale už naopak jednobrankové manko doháněl. Skvěle zvládnutou koncovkou, ve které dokázal vstřelit tři branky nakonec strhnul vítězství na svou stranu a přivezl si domů další tři důležité body. Celý článek

Dorost deklasoval Kunovice, hattrick si připsal Ondra Štefka

02.05.2022 | Ladislav Brslica

Prvomájová neděle přinesla krom jiného pěknou fotbalovou podívanou, když si na našem areále dorostenci SKB doslova otevřeli střelnici. Soupeře z Kunovic vyprovodili "tuctovým" debaklem a dále se tak udržují v popředí tabulky krajského přeboru. Celý článek

Dorost si díky dvěma trefám Romana Chytila poradil s Brumovem

16.04.2022 | Ladislav Brslica

Dorost si v chladivém sobotním dopoledni poradil s Brumovem, který sice na dvoubrankové vedení domácích dokázal zareagovat snižující brankou, baťovští si však v nervózním závěru dokázali vítězství uhájit a třemi body si upevnili třetí příčku v tabulce. Celý článek