Ladislav Brslica | | Žáci

Starší žáci dokázali zvítězit na mezinárodním turnaji Bavaria Cup v německém Karslfeldu

S obrovským úspěchem se vrací naši žáci z prestižního mezinárodního turnaje v německém Mnichově. Starší žáci po úspěšné finálové bitvě s Tungentalem (2:1) vezou domů titul vítěze Bavaria Cupu ve své kategorii, obrovská gratulace!!! 
Mladší žáci odehráli také vydařený turnaj a v konečném zúčtování obsadili velmi pěkné 10.místo. 

V e dnech 10. - 12.5 2024 se mladší a starší žáci fobalového klubu SK Baťov 1930 zúčastnili turnaje Bavaria Cup ve sportovním areálu TSV Karlsfeld, který leží 15 km od Mnichova. V pátek dopoledne si kluci prošli centrum města se starodávnou radnicí a odpoledne těšili na prohlídku Allianz Arény, kde hraje své zápasy slavný Bayern Mnichov. Kluci se v rámci prohlídky dostali i do zázemí - viděli šatny s dresy hráčů Bayernu, tiskové středisko, střídačky těsně u plochy. Hlasivkami si vyzkoušeli úžasnou akustiku v hledišti a od průvodce se dozvěděli zajímavé informace o stadionu a organizaci velkoklubu. Poté následovala prohlídka síně slávy se získanými trofejemi a návštěva místního fan shopu.

V sobotu dopoledne proběhl na stadionu pořádajícího TSV Eintracht Karlsfeld nástup mužstev z Německa, Slovinska, Švýcarska, Rakouska, Francie a Česka.

         Mladší žáci v kategorii U 13 obsadili ve skupině smolně 3. místo, když prohráli pouze jednou, nepomohlo ani plusové skóre 4:2. V neděli ve skupině o umístění v prvním utkání zvítězili 2:0, poté nešťastně v poslední minutě prohráli 1:2 s domácím celkem TSV Karlsfeld a obsadili  v nejvíce obsazené kategorii pěkné 10. místo. Nejvíce branek - dvě vstřelili hráči Vrána a Zvonek.        

        Starší žáci v kategorii U 15 svou skupinu vyhráli s aktivním skóre 16:1. Před finálovým zápasem zazněly hymny, což přispělo ke slavnostní atmosféře. V zápase o 1. místo porazili německý celek TSV Tungental 2:1 a získali pohár za vítězství. Nejlepšími střelci mužstva na turnaji byli shodně se čtyřmi brankami Konečný a Stříteský.                                 

        V konkurenci 6 zemí hráči velmi dobře reprezentovali svůj klub a město Otrokovice, za což si zaslouží uznání od VV SKB, který dokázal i s pomocí sponzorů materiálně a organizačně zajistit pro mladé fotbalisty zahraniční turnaj, z něhož všichni fotbalisté odváží krásné zážitky a vzpomínky. Získali hlavně srovnání se zahraničními mužstvy a někteří se také procvičili v angličtině v době mezi zápasy. Poděkování si zaslouží trenéři a rodiče, kteří se zasloužili o velmi dobrou reprezentaci oddílu na mezinárodním turnaji a hladký průběh celého zájezdu.

Facebook

Aktuální články

S torzem sestavy vzdorovali muži vítězi naší divize jen poločas, druhou půli už Strání ovládlo

Vyrazit bojovat o zlatý bod záchrany k nejlepšímu celku naší soutěže s takovým torzem sestavy jako jsme vyrazili my by se za normálních...

Dorost svůj stín nepřekročil a připsal si porážku i v posledním zápase sezóny

V zápase, ve kterém už prakticky o nic nešlo, nastoupili v baťovském dresu i někteří starší žáci, aby ochutnali, co je příští sezonu...

Muži si z Holešova po porážce 0:2 kýžený 'zlatý' bod nepřivezli

Přestože se z hlediska sestupové matematiky zdá být našich 30 bodů dostatečných, úplnou jistotu by nám po uplynulém víkendu dodal jen...

Fotbal Partner