Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

2.kolo Poháru Zlínského KFS úspěšnou generálkou

05.08.2019 | Ladislav Brslica

Nedělní zápas v Nedakonicích plnil vlastně dvojí roli - jednak jednalo o zápas 2.kola Poháru Zlínského KFS, druhak zápas sloužil jako poslední příprava před soutěžními zápasy.

Již tuto neděli se opět rozběhnou soutěže krajských přeborů, přebor Zlínského kraje nevyjímaje. Naše hráče čeká nelehké utkání v Nevšové, generálkou na toto utkání pak byl zápas 2.kola Zlínského KFS v Nedakonicích, které aktuálně hrají 1:B třídu.
Zápas se od začátku vyvíjel podle našich not a skončil vysokým vítězstvím našich barev.

Statistiky:
TJ Sokol Nedakonice - SK Baťov 1930  0:7 (0:2)

branky: 20.,47. Krajča, 37.,54. Vitásek M., 51.,68. Zapletal M., 84. Dvořáček

NED: Král T.ml.(B) - Král T. st. (80. Štergenich), Mojžíš, Stupka, Dvouletý P., Bartl, Janík, Hyrák, Balíček, Bouřa (59. Králík), Dvouletý J. (80. Beránek)

SKB: Vitásek R.(B) - Bína (60. Rusek), Novák, Krajča (68. Bršlica A.), Dvořáček, Zapletal M., Kašík, Vitásek M.(68. Štefka J.), Sotolář, Žáček, Ondráš (60. Holman)

ŽK: 75. Sotolář


Od začátku utkání bylo zřejmé, že rozdíl dvou tříd bude znát ,Baťov se od začátku chopil taktovky a určoval tempo hry. Domácí však odmítali přijmout roli předem poraženého a několikrát oranžovým zatopili, brankář Vitásek však nějakou složitější situaci řešit nemusel.
Naopak 16-iletý mladíček v brance Nedakonic prokazoval, že přes svůj věk už chytat dovede a několik pěkných šancí hostům zlikvidoval. Na dvě prakticky totožné akce však reagovat nedokázal - to když Ondráš z pravé strany poslal ostrý centr do vápna, kde nejprve Krajča a pár minut po něm i Vitásek zakončovali prakticky do prázdné branky.

Když jsme pak v prvních 10 minutách druhé půle přidali další tři branky, bylo o vítězi utkání definitivně rozhodnuto a trenéři tak mohli dát prostor celé lavičce. I ve zbytku zápasu však Baťov držel otěže pevně ve svých rukou a domácí k ničemu před Vitáskovou brankou nepouštěli, úsměvné pak bylo hlášení místního pořadatele, který v nadsázce hlásil "Žádáme hráče Baťova, aby hráli na 50 %" :).


 
Utkání

Muži A | Sobota 26.10.2019, 10:15
13. kolo
3:0
Luhačovice - Baťov
 
Muži A | Pátek 01.11.2019, 18:30
1. kolo
4:2
Baťov - Morkovice
 
Aktuální články
Společenský večírek SK Baťov se bezesporu nadmíru vydařil

Vedení klubu si pro své hráče a příznivce na závěr roku připravilo překvapení ve formě Večírku SKB, který uspořádalo jako...

 
Vánoční fotbálek se blíží, soupisky odtajněny !!!

Stejně jako vloni tak i letos se o Vánocích můžeme těšit na tradiční Vánoční fotbálek. Po loňském úspěchu, kdy se pod patronací...

 
SK Baťov pořádal halový turnaj předpřípravek

Poslední listopadová sobota v otrokovické Městské hale patřila fotbalovým benjamínkům

 
Mladší žáci se zúčastnili mezinárodního turnaje v Bruntále
 
Poznáš hvězdy dnešního dorostu SKB?
 
Halový turnaj ml.přípravek v Uherském Hradišti
 
Trenéři s vedením klubu hodnotili první část sezóny
 
Už máš lístek na Večírek?
 
Muži si zpestřili začátek zimní přípravy baseballem
 
Podzimní část sezóny zakončila dohrávka sdruženého týmu dorostu
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS