Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

2.kolo Poháru Zlínského KFS úspěšnou generálkou

05.08.2019 | Ladislav Brslica

Nedělní zápas v Nedakonicích plnil vlastně dvojí roli - jednak jednalo o zápas 2.kola Poháru Zlínského KFS, druhak zápas sloužil jako poslední příprava před soutěžními zápasy.

Již tuto neděli se opět rozběhnou soutěže krajských přeborů, přebor Zlínského kraje nevyjímaje. Naše hráče čeká nelehké utkání v Nevšové, generálkou na toto utkání pak byl zápas 2.kola Zlínského KFS v Nedakonicích, které aktuálně hrají 1:B třídu.
Zápas se od začátku vyvíjel podle našich not a skončil vysokým vítězstvím našich barev.

Statistiky:
TJ Sokol Nedakonice - SK Baťov 1930  0:7 (0:2)

branky: 20.,47. Krajča, 37.,54. Vitásek M., 51.,68. Zapletal M., 84. Dvořáček

NED: Král T.ml.(B) - Král T. st. (80. Štergenich), Mojžíš, Stupka, Dvouletý P., Bartl, Janík, Hyrák, Balíček, Bouřa (59. Králík), Dvouletý J. (80. Beránek)

SKB: Vitásek R.(B) - Bína (60. Rusek), Novák, Krajča (68. Bršlica A.), Dvořáček, Zapletal M., Kašík, Vitásek M.(68. Štefka J.), Sotolář, Žáček, Ondráš (60. Holman)

ŽK: 75. Sotolář


Od začátku utkání bylo zřejmé, že rozdíl dvou tříd bude znát ,Baťov se od začátku chopil taktovky a určoval tempo hry. Domácí však odmítali přijmout roli předem poraženého a několikrát oranžovým zatopili, brankář Vitásek však nějakou složitější situaci řešit nemusel.
Naopak 16-iletý mladíček v brance Nedakonic prokazoval, že přes svůj věk už chytat dovede a několik pěkných šancí hostům zlikvidoval. Na dvě prakticky totožné akce však reagovat nedokázal - to když Ondráš z pravé strany poslal ostrý centr do vápna, kde nejprve Krajča a pár minut po něm i Vitásek zakončovali prakticky do prázdné branky.

Když jsme pak v prvních 10 minutách druhé půle přidali další tři branky, bylo o vítězi utkání definitivně rozhodnuto a trenéři tak mohli dát prostor celé lavičce. I ve zbytku zápasu však Baťov držel otěže pevně ve svých rukou a domácí k ničemu před Vitáskovou brankou nepouštěli, úsměvné pak bylo hlášení místního pořadatele, který v nadsázce hlásil "Žádáme hráče Baťova, aby hráli na 50 %" :).


 
Utkání

Muži A | Neděle 13.10.2019, 15:00
11. kolo
1:0
Boršice - Baťov
 
Muži A | Sobota 19.10.2019, 14:30
12. kolo
VS.
Baťov - Bystřice p.Host.
 
Aktuální články
S Bystřicí p.H. hrajeme netradičně v sobotu 19.10. od 14:30 !!!

V dalším kole přivítají naši muži tým Bystřice pod Hostýnem a stejně jako s Kvasicemi i tentokrát se zápas odehraje v pro nás...

 
Reprezentace ČR U-21 na baťovském areále

Sportovní areál Baťov využívají k přípravě reprezentační fotbalové družstva a ligové týmy čím dál častěji.

 
Nulovou bilanci tohoto víkendu zachránil alespoň sdružený tým dorostu

Tento víkend se na našim barvám nevyvedl, bez bodu tentokrát zůstali jak muži, tak i dorost, žáci pak své zápasy tohoto kola odložili na...

 
Dorostenci v souboji s druhým týmem tabulky tahali za kratší konec
 
Pod Buchlovem nám to nejde, v Boršicích jsme padli v nastaveném čase
 
Starší žáci utrpěli na Slovácku vysokou porážku
 
Mladší žáci své starší kolegy dokonale pomstili
 
Mladším žákům protekly body mezi prsty (+ bohatá fotogalerie)
 
Baťov po derby počítá ztráty
 
V zápase dorostu ve Slavičíně úřadovali naši Adamové
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS