Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

2.kolo Poháru Zlínského KFS úspěšnou generálkou

05.08.2019 | Ladislav Brslica

Nedělní zápas v Nedakonicích plnil vlastně dvojí roli - jednak jednalo o zápas 2.kola Poháru Zlínského KFS, druhak zápas sloužil jako poslední příprava před soutěžními zápasy.

Již tuto neděli se opět rozběhnou soutěže krajských přeborů, přebor Zlínského kraje nevyjímaje. Naše hráče čeká nelehké utkání v Nevšové, generálkou na toto utkání pak byl zápas 2.kola Zlínského KFS v Nedakonicích, které aktuálně hrají 1:B třídu.
Zápas se od začátku vyvíjel podle našich not a skončil vysokým vítězstvím našich barev.

Statistiky:
TJ Sokol Nedakonice - SK Baťov 1930  0:7 (0:2)

branky: 20.,47. Krajča, 37.,54. Vitásek M., 51.,68. Zapletal M., 84. Dvořáček

NED: Král T.ml.(B) - Král T. st. (80. Štergenich), Mojžíš, Stupka, Dvouletý P., Bartl, Janík, Hyrák, Balíček, Bouřa (59. Králík), Dvouletý J. (80. Beránek)

SKB: Vitásek R.(B) - Bína (60. Rusek), Novák, Krajča (68. Bršlica A.), Dvořáček, Zapletal M., Kašík, Vitásek M.(68. Štefka J.), Sotolář, Žáček, Ondráš (60. Holman)

ŽK: 75. Sotolář


Od začátku utkání bylo zřejmé, že rozdíl dvou tříd bude znát ,Baťov se od začátku chopil taktovky a určoval tempo hry. Domácí však odmítali přijmout roli předem poraženého a několikrát oranžovým zatopili, brankář Vitásek však nějakou složitější situaci řešit nemusel.
Naopak 16-iletý mladíček v brance Nedakonic prokazoval, že přes svůj věk už chytat dovede a několik pěkných šancí hostům zlikvidoval. Na dvě prakticky totožné akce však reagovat nedokázal - to když Ondráš z pravé strany poslal ostrý centr do vápna, kde nejprve Krajča a pár minut po něm i Vitásek zakončovali prakticky do prázdné branky.

Když jsme pak v prvních 10 minutách druhé půle přidali další tři branky, bylo o vítězi utkání definitivně rozhodnuto a trenéři tak mohli dát prostor celé lavičce. I ve zbytku zápasu však Baťov držel otěže pevně ve svých rukou a domácí k ničemu před Vitáskovou brankou nepouštěli, úsměvné pak bylo hlášení místního pořadatele, který v nadsázce hlásil "Žádáme hráče Baťova, aby hráli na 50 %" :).


 
Utkání

Muži A | Sobota 26.10.2019, 10:15
13. kolo
3:0
Luhačovice - Baťov
 
Muži A | Pátek 01.11.2019, 18:30
1. kolo
4:2
Baťov - Morkovice
 
Aktuální články
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS