Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

2.kolo Poháru Zlínského KFS úspěšnou generálkou

05.08.2019 | Ladislav Brslica

Nedělní zápas v Nedakonicích plnil vlastně dvojí roli - jednak jednalo o zápas 2.kola Poháru Zlínského KFS, druhak zápas sloužil jako poslední příprava před soutěžními zápasy.

Již tuto neděli se opět rozběhnou soutěže krajských přeborů, přebor Zlínského kraje nevyjímaje. Naše hráče čeká nelehké utkání v Nevšové, generálkou na toto utkání pak byl zápas 2.kola Zlínského KFS v Nedakonicích, které aktuálně hrají 1:B třídu.
Zápas se od začátku vyvíjel podle našich not a skončil vysokým vítězstvím našich barev.

Statistiky:
TJ Sokol Nedakonice - SK Baťov 1930  0:7 (0:2)

branky: 20.,47. Krajča, 37.,54. Vitásek M., 51.,68. Zapletal M., 84. Dvořáček

NED: Král T.ml.(B) - Král T. st. (80. Štergenich), Mojžíš, Stupka, Dvouletý P., Bartl, Janík, Hyrák, Balíček, Bouřa (59. Králík), Dvouletý J. (80. Beránek)

SKB: Vitásek R.(B) - Bína (60. Rusek), Novák, Krajča (68. Bršlica A.), Dvořáček, Zapletal M., Kašík, Vitásek M.(68. Štefka J.), Sotolář, Žáček, Ondráš (60. Holman)

ŽK: 75. Sotolář


Od začátku utkání bylo zřejmé, že rozdíl dvou tříd bude znát ,Baťov se od začátku chopil taktovky a určoval tempo hry. Domácí však odmítali přijmout roli předem poraženého a několikrát oranžovým zatopili, brankář Vitásek však nějakou složitější situaci řešit nemusel.
Naopak 16-iletý mladíček v brance Nedakonic prokazoval, že přes svůj věk už chytat dovede a několik pěkných šancí hostům zlikvidoval. Na dvě prakticky totožné akce však reagovat nedokázal - to když Ondráš z pravé strany poslal ostrý centr do vápna, kde nejprve Krajča a pár minut po něm i Vitásek zakončovali prakticky do prázdné branky.

Když jsme pak v prvních 10 minutách druhé půle přidali další tři branky, bylo o vítězi utkání definitivně rozhodnuto a trenéři tak mohli dát prostor celé lavičce. I ve zbytku zápasu však Baťov držel otěže pevně ve svých rukou a domácí k ničemu před Vitáskovou brankou nepouštěli, úsměvné pak bylo hlášení místního pořadatele, který v nadsázce hlásil "Žádáme hráče Baťova, aby hráli na 50 %" :).


 
Utkání

Muži A | Pátek 01.11.2019, 18:30
1. kolo
4:2
Baťov - Morkovice
 
Muži A | Sobota 30.05.2020, 17:00
25. kolo
VS.
Bystřice p.Host. - Baťov
 
Aktuální články
Také žáci již v "normálním" tréninkovém procesu

Také naši žáci se po dlouhé pauze opět začali organizovaně připravovat na další sezonu.

 
Fotbalové dění na Baťově opět ožilo

Hráči všech kategorií SKB se konečně dočkali, v tomto týdnu se opět rozběhl fotbalový život - byť zatím jen co se tréninků týče.

 
Srdečně vás zveme na Valnou hromadu SKB, která se koná 4.6.2020

Vážení členové, rodiče, podporovatelé, fanoušci, dovolte mi z pozice předsedy našeho fotbalového klubu vás v co největším počtu...

 
Konečně dobré zprávy - SKB restartuje tréninky ve všech kategoriích
 
Květnový turnaj přípravek dle očekávání odložen
 
Zázrak se nekoná, sezóna 2019/20 byla dneškem ukončena
 
Snad se už v květnu budeme prohánět na hřišti, přeje si P.Zapletal
 
Naše "Stay At Home Challenge" boduje ve Zlínském deníku
 
Veškeré tréninkové jednotky jsou dočasně zrušeny!!!
 
Koronavirus ruší zápasy i našeho KFS - start jarní části ODLOŽEN
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS