Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

2.kolo Poháru Zlínského KFS úspěšnou generálkou

05.08.2019 | Ladislav Brslica

Nedělní zápas v Nedakonicích plnil vlastně dvojí roli - jednak jednalo o zápas 2.kola Poháru Zlínského KFS, druhak zápas sloužil jako poslední příprava před soutěžními zápasy.

Již tuto neděli se opět rozběhnou soutěže krajských přeborů, přebor Zlínského kraje nevyjímaje. Naše hráče čeká nelehké utkání v Nevšové, generálkou na toto utkání pak byl zápas 2.kola Zlínského KFS v Nedakonicích, které aktuálně hrají 1:B třídu.
Zápas se od začátku vyvíjel podle našich not a skončil vysokým vítězstvím našich barev.

Statistiky:
TJ Sokol Nedakonice - SK Baťov 1930  0:7 (0:2)

branky: 20.,47. Krajča, 37.,54. Vitásek M., 51.,68. Zapletal M., 84. Dvořáček

NED: Král T.ml.(B) - Král T. st. (80. Štergenich), Mojžíš, Stupka, Dvouletý P., Bartl, Janík, Hyrák, Balíček, Bouřa (59. Králík), Dvouletý J. (80. Beránek)

SKB: Vitásek R.(B) - Bína (60. Rusek), Novák, Krajča (68. Bršlica A.), Dvořáček, Zapletal M., Kašík, Vitásek M.(68. Štefka J.), Sotolář, Žáček, Ondráš (60. Holman)

ŽK: 75. Sotolář


Od začátku utkání bylo zřejmé, že rozdíl dvou tříd bude znát ,Baťov se od začátku chopil taktovky a určoval tempo hry. Domácí však odmítali přijmout roli předem poraženého a několikrát oranžovým zatopili, brankář Vitásek však nějakou složitější situaci řešit nemusel.
Naopak 16-iletý mladíček v brance Nedakonic prokazoval, že přes svůj věk už chytat dovede a několik pěkných šancí hostům zlikvidoval. Na dvě prakticky totožné akce však reagovat nedokázal - to když Ondráš z pravé strany poslal ostrý centr do vápna, kde nejprve Krajča a pár minut po něm i Vitásek zakončovali prakticky do prázdné branky.

Když jsme pak v prvních 10 minutách druhé půle přidali další tři branky, bylo o vítězi utkání definitivně rozhodnuto a trenéři tak mohli dát prostor celé lavičce. I ve zbytku zápasu však Baťov držel otěže pevně ve svých rukou a domácí k ničemu před Vitáskovou brankou nepouštěli, úsměvné pak bylo hlášení místního pořadatele, který v nadsázce hlásil "Žádáme hráče Baťova, aby hráli na 50 %" :).


 
Utkání

Muži A | Neděle 18.08.2019, 16:30
3. kolo
4:2
Baťov - Provodov
 
Muži A | Neděle 25.08.2019, 16:30
4. kolo
VS.
Nedašov - Baťov
 
Aktuální články
V neděli 25.8. od 10:00 dorostenecké derby s Viktorkou!

Zveme vás na nedělní předobědový fotbalový zápas, ve kterém se naši dorostenci v místním derby od 10:00 hod. utkají s dorostem Viktorky.

 
Vítězná příprava ml.žáků

Mladší žáci si k přípravnému zápasu pozvali své vrstevníky z Pasek.

 
V poháru postupujeme do čtvrtfinále

Ve středu 21.8. jsme v Nedachlebicích odehráli osmifinálový zápas Poháru Zlínského KFS, po hladkém vítězství postupujeme do dalšího...

 
Sdružený tým dorostu Tlumačov / SKB vstoupil do soutěže vítězně
 
Dorost v Loukách padl až na penalty
 
Přestřelka s Provodovem přinesla 3 body našim barvám
 
Rozhovor s Mužem 2.kola R.Vitáskem
 
Na slovíčko - tentokrát s Petrem Zapletalem
 
Na úvod plný bodový zisk z Nevšové
 
Vítězná příprava dorostu
 
 
SK Baťov - kontakt: hyna.brsla@seznam.cz RSS